Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka Tour19 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19, 30-09-19

Stav
Uzamčeno.
prosim o zapsani dnesniho kola v Molitorove, fajn runda s @DzejBee :)

Na zitra prosim zolika :)

Máš to tam. :) 36B/37N. Krásný výsledek. Hele, mohl by si to hrát na barvičky... moc by se mi líbilo, kdyby skorka měla pravidelné pruhy - žlutá, červená, žlutá, červená... :)

prosim dnesni ne moc vydarene kolo se zolikem :/

30B/34N * 1,5 = 45B/51N (žolík) :up:

Dnesni Kacov, 75 ran, 38 netto, 33 brutto

Krásné, ok. 33B/38N :up:

Prosím o zápis sobotní hry s žolíkem
28 / 19 * 1,5 = 42 / 28,5

Máš to tam.
19B/28N * 1,5 = 28,5B/42N (žolík)

Tak jeste prosim o zapsani vysledku z nedele.
76 ran, 37 netto, 33 brutto

Vau, mohu ti s ponížením vám pogratulovat k vítězství, pane? :)

33B/37N!

---
výsledky: Brutto a Netto
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Doplněno, snad jsem na nic nezapomněl, prosím všechny zúčastněné o kontrolu a případnou laskavou opravu. :)

Případně, dohlašte, co komu kde chybí, ukončím to počátkem příštího týdne. :) Kategorie Brutto se zdá rozhodnutá, ale NETTO by ještě poslední výsledky z minulého měsíce mohly s pořadím zahýbat!

---
výsledky: Brutto a Netto
 
Doplněno, snad jsem na nic nezapomněl, prosím všechny zúčastněné o kontrolu a případnou laskavou opravu. :)

Případně, dohlašte, co komu kde chybí, ukončím to počátkem příštího týdne. :) Kategorie Brutto se zdá rozhodnutá, ale NETTO by ještě poslední výsledky z minulého měsíce mohly s pořadím zahýbat!

---
výsledky: Brutto a Netto

Myslím, že už ne :-D 🙃
 
Doplněno, snad jsem na nic nezapomněl, prosím všechny zúčastněné o kontrolu a případnou laskavou opravu. :)

Případně, dohlašte, co komu kde chybí, ukončím to počátkem příštího týdne. :) Kategorie Brutto se zdá rozhodnutá, ale NETTO by ještě poslední výsledky z minulého měsíce mohly s pořadím zahýbat!

---
výsledky: Brutto a Netto
Prosim o opravu, prvni vysledek ze soboty na 38 netto. Diky
 
Dejavù :D:D:D:D

Si piš, že jsem byl nejdřív ve středu nasranej, páč jako loni jsem na posledním turnaji zahrál totální šrot (21stb), a pak jsem byl nasranej v sobotu, když jsem viděl výsledky kluků, jak je sem postupně dávali ..
 
Klukům samozřejmě gratuluju :) vyhrali spravedlivě. Hráli krásný a vyrovnaný golf :)
Ty nepřejícné smajlíky ke komentářům berte jako srandu ;-)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom