Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka Tour19 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19, 30-09-19

Stav
Uzamčeno.
@requo ty hade :-D máš to bohužel správně ..
hold hřiště mi řeklo, jak málo jsem dal tréninku ... :-D první dva dny jsem snad nedal nic menšího než trojputt ;-) ...
prosím ještě mi zapiš poslední den (neděli)
32N/12B .. díky moc

Doplněno, duben máš tímto plný. 32N/12B
:up:

---
výsledky: Brutto a Netto
 
Ještě pár optimistů, co si takhle zbůhdarma vyplácaj žolíky a mám obhajobu v kapse 😜😜😜

Asi jsem to neměl psát, protože dobře vím, že na každou svini se někde v kotli hřeje voda, a po zásluze se mi to vrátí, ale já si nemohl pomoct. 😇:p
Alespon když vyhraju, tak to nebude kvuli žolíkům 🤣🤣🤣
 
Alespon když vyhraju, tak to nebude kvuli žolíkům 🤣🤣🤣

Hele, já ti náhodou tleskám. Překvapil si mě. Fakt jsem nečekal, že někdo si vyplácne žolíky hned dva a na začátku. :) Je v tom odvaha!

To, že to nevyšlo, je smůla.
 
Prosím o zapsání 35 / 25 bodů z turnaje Grabštejn 20.4.
Ve výsledcích je seznam obou typů STBL bodů, abys to nemusel počítat. V detailu hráče je bohužel vždycky jen 35 ...

Ok, 35B/25N. :)

podle mě to u všech turnajů není, musí to být zvoleno zadavatelem turnaje, že chce, aby se počítalo jak netto, tak i brutto.

---
výsledky: Brutto a Netto
 
Já tomu rozumím ... přes zimu málo trénovali, tak teď čekají až se dostanou trošku do formy. :p

Nevim jak ostatni, ale ja spis cekam na ten spravny turnaj ;-)
Treninku je porad malo, o tom zadna ...
 
No vidíš, MIDi za berdíka na té jamce byli slavnostně vyjmenovaní při vyhlášení výsledků, ale na mě seniora se vykašlali :D
Není to diskriminace (HAHAHA)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom