Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka Tour19 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19, 30-09-19

Stav
Uzamčeno.
TÚRA: 19.jamka Tour19 2019 - Začínáme!

Pravidla viz https://www.19jamka.cz/threads/tura-19-jamka-tour19-2019.2086/
  • ...od dubna do září může každý účastník nahlásit jakýkoli svůj turnajový výsledek (max 3 každý měsíc, v srpnu max 4). do celkového žebříčku se započítává celkem 10 výsledků: 7 nejlepších klasických (mimo žolíkové) + max 3 žolíkové výsledky z celkových 19 možných. Vice viz odkaz výše!
Výsledky za turnaje nahlásit tu, odkaz na konkrétní turnaj na čgf/teetime. Každý výsledek je započítán do dvou kategorii, Brutto a Netto. Nezapomeňte na žolíky. Pro uznání žolíka je nutné ho nahlásit tu alespoň jeden den před konáním turnaje. Výsledky do tabulek zapisuji průběžně, zpravidla následující prac. den.

Hezkou hru všem!
---
výsledky: Brutto a Netto

PS: Přihlásit se je možné kdykoli, neváhejte, přihlašte se tu ve vlákně slovem Přihlásit (please o číslo čgf, startovné nepovinné - dobrovolné). Zahrajte si s námi, trocha taktiky, pár turnajů... a pozvěte i kamarády! Rychlý přístup pro nahlášení výsledků do tohoto vlákna pomocí odkazu na homepage, viz screen:

Tour19.PNG
 
Přihlásit 0680830
Hlásím se do soutěže
 
Upraveno:
@Marklar : tak určitě, jak říkám, dáme do toho srdíčko a půjdeme tomu štěstíčku naproti. Já jsem si vyplýtval falešnou formu teď v sobotu, když se to ještě nepočítalo. Už bych tam měl 37 stablů a ukazoval ti záda ;)
 
@Marklar : tak určitě, jak říkám, dáme do toho srdíčko a půjdeme tomu štěstíčku naproti. Já jsem si vyplýtval falešnou formu teď v sobotu, když se to ještě nepočítalo. Už bych tam měl 37 stablů a ukazoval ti záda ;)
Nevyhrožuj 😂 a 37 si schovej na Davida. Já takové číslo neviděl ani nepamatuju 😂😂😂
 
@Marklar : tak určitě, jak říkám, dáme do toho srdíčko a půjdeme tomu štěstíčku naproti. Já jsem si vyplýtval falešnou formu teď v sobotu, když se to ještě nepočítalo. Už bych tam měl 37 stablů a ukazoval ti záda ;)
Jestli to bylo zas na Grabštejně, tak to se nepočítá ... a navíc, určitě tam máš různě poházený míčky ... :p:D:D:D:D:D
 
Koukám, ze nejsem mezi přihlášenými. Tak si mě tam @requo také napiš.

Čím víc soutěží, tím větší samce, ze @Jerry ho porazím 😎
Přihlásit 0680830
Hlásím se do soutěže

Super, vítejte na palubě. Přidáno mezi účastníky (a díky oběma i za startovné - dorazilo). :up:

---
výsledky: Brutto a Netto
 
Tož @requo .. sezóna nám začíná a turnaje se kvapem blíží ... a ikdyž počasí slibuje nefér počasí, tak bych si vybral na čtvrtek a pátek žolíka !! :)
Grabmasters - dny 11.4. a 12.4.

Vřele děkuji a všem soutěžícím přeju Pěknou hru
 
Tož @requo .. sezóna nám začíná a turnaje se kvapem blíží ... a ikdyž počasí slibuje nefér počasí, tak bych si vybral na čtvrtek a pátek žolíka !! :)
Grabmasters - dny 11.4. a 12.4.

Vřele děkuji a všem soutěžícím přeju Pěknou hru

Citis formu? Takhle se vytasit s zoliky hned na zacatek? Mas to mit! Drzim palce!
 
Tož @requo .. sezóna nám začíná a turnaje se kvapem blíží ... a ikdyž počasí slibuje nefér počasí, tak bych si vybral na čtvrtek a pátek žolíka !! :)
Grabmasters - dny 11.4. a 12.4.

Vřele děkuji a všem soutěžícím přeju Pěknou hru
Odvážnému štěstí přeje, jen bacha aby ses moc netlačil na předchozí flight, taková porce pravidlových autorit... :p
 
Taky prosím o první zápis
N36/B19

Super, máš to tam. :) N36/B19


Tož @requo .. sezóna nám začíná a turnaje se kvapem blíží ... a ikdyž počasí slibuje nefér počasí, tak bych si vybral na čtvrtek a pátek žolíka !! :)
Grabmasters - dny 11.4. a 12.4.

Vřele děkuji a všem soutěžícím přeju Pěknou hru


Tak jsem ti to pohlídal a zapsal, ty dva žolíky - prosím o kontrolu.

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turna...98002&categoryId=560798015&golferId=427611467

Den 11.4: 22N/5B * 1,5 = 33N/7,5B
Den 12.4: 21N/8B * 1,5 = 31,5N/12B

---
výsledky: Brutto a Netto
 
@requo ty hade :-D máš to bohužel správně ..
hold hřiště mi řeklo, jak málo jsem dal tréninku ... :-D první dva dny jsem snad nedal nic menšího než trojputt ;-) ...
prosím ještě mi zapiš poslední den (neděli)
32N/12B .. díky moc
 
Den 11.4: 22N/5B * 1,5 = 33N/7,5B
Den 12.4: 21N/8B * 1,5 = 31,5N/12B
Ještě pár optimistů, co si takhle zbůhdarma vyplácaj žolíky a mám obhajobu v kapse 😜😜😜

Asi jsem to neměl psát, protože dobře vím, že na každou svini se někde v kotli hřeje voda, a po zásluze se mi to vrátí, ale já si nemohl pomoct. 😇:p
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom