Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka Tour19 2018

V kalendáři akcí 19.jamky: 19 dates

Stav
Uzamčeno.
Kurňa, už nejsem první ... ale svojí chvilku slávy jsem si užil :p:D:D:D
Bud v klidu, to se jeste xkrat zmeni :)
 
Hele pro tu srandu, bych se tedy taky přihlásila.:cool: když moje výsledky ale nejsou k chlubení. :eek: No, ale nikdo se nemusí bát, že bych ohrozila jeho pozici.;)
 
V neděli na první turnaj, tož se teda taky hlásím. Někdo musí být poslední. :cool:
 
Diky za pozvani @requo ... bylo by hezke mit moznost zapocitat muj prvni a zatim jediny letosni turnaj z 8.4.
Ale nejpis by mi to @mkopcak a @doktordee stejne neuznali protoze me nenechali hrat z destkejch odpalist (jak rika velky guru golfu mistr @mkopcak ) a poslali me na bile
Jen ho sem lupni, hysterko! [emoji6] Myslím, že náčelník udělá výjimku a započítá ti ho i po týdenním limitu hlášení.

A já nemám problém hry z jakýchkoli znormovaných odpališť...
 
Upraveno:
Tak mám další příspěvek do tabulky. Dnes turnaj Barbora. Tentokrát jsem si svoje dva auty vybral hned na první hrané jamce (startoval jsem ze 6-ky). pak jsem zahrál 5 parů a jednoho berdíka. Ģrýny byly otřesný. Normálně se na to vysrali, aby je před turnajem posekali. Byly chlupatý, že to už jsem fakt dlouho neviděl. Dva další berdíky a jeden par mi nepadly jen díky tomu, že se mi míček na tý chlupatině zastavil 2cm před jamkou. I tak je to můj osobní rekord, co se týká počtu parů na jednu 18-ku a nebejt
třech sněhuláků a jednoho křížku:rolleyes:, byl by výsledek mnohem lepší. Takže prosím zapsat 36 netto a 18 brutto.
https://www.teetime.cz/TournResultGolfer.aspx?id=332373290&IDGolfer=224134914

Koukám, že soutěžní výbor nestíhá zapisovat výsledky. Stále jsem první ... nechce někdo autogram? :p:D:D:D
 
Upraveno moderátorem:
soutěžní výbor zapíše vše v pondeli, přes víkend soutěžní výbor relaxuje a fláká se. A hlavně EDGE je na pytel. Nojono.

Vše v pondělí doženu, stejně jako u výzvy. Prosím - dávejte, kdo můžete, odkaz i na své umîstění na ČGF (rozkliknou své jméno v rámci turnaje) ušetří to dohledávání.

Dík!
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak já to taky zkusím,šest výsledků snad dám a nejlepší umím být taky...:):):), akorát tedy nevím jak u toho budu vypadat, nemám moc věcí s fajfkou..:):):)
To nevadí, ještě je družstvo “čím víc proužků, tím větší sportovec” a pak jsou others a ti stejně vypadají nejlépe. :cool:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom