Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka Tour19 2018

V kalendáři akcí 19.jamky: 19 dates

Stav
Uzamčeno.
Díky za dotaz. @doktordee oslovuje hřiště - musí tam být i chuť spolupracovat z jejich strany, zatím nám žádná 18tka z okolí Liberce nezareagovala.
Ty první ročníky jsou těžké a takové poznávací. Hele, dáte to i bez semi-major hřišť, ne? :)

Tak my seveřani hrajeme z většiny na Grabštejně a máme tam vřelé vztahy. Mohli bysme pomoci něco domluvit? Provozovatel hřiště je rozumný.
 
Díky za dotaz. @doktordee oslovuje hřiště - musí tam být i chuť spolupracovat z jejich strany, zatím nám žádná 18tka z okolí Liberce nezareagovala.
Ty první ročníky jsou těžké a takové poznávací. Hele, dáte to i bez semi-major hřišť, ne? :)

Tak my seveřani hrajeme z většiny na Grabštejně a máme tam vřelé vztahy. Mohli bysme pomoci něco domluvit? Provozovatel hřiště je rozumný.
Oslovena byla Česká lípa i Grabštejn. Zatím bez reakce. Pokud se tam znáte s někým kompetentním pak mu to zkuste nadhodit. Že by se vám líbilo mít bonus body do túry právě na tomto hřišti. Ať se pak ozvou [emoji6]
 
Oslovena byla Česká lípa i Grabštejn. Zatím bez reakce. Pokud se tam znáte s někým kompetentním pak mu to zkuste nadhodit. Že by se vám líbilo mít bonus body do túry právě na tomto hřišti. Ať se pak ozvou [emoji6]

Určitě známe s @Tomáš Kloud majitele hřiště, v sobotu tam je turnaj, tak se o tom můžu zmínit.
 
Včera jsme v hospodě mluvili o tom, že se zatím moc lidí nepřihlásilo a že je to možná tím, že bylo zvolen moc vysoký počet započítávaných turnajů. Pokud se tato doměnka zakládá na realitě, nebojte se to sem napsat. @requo je sice diktátor:p:D, ale osvícenej. ;):up: A ti, co to jen tak nějak ještě nestihli jako třeba i já, nechť to vbrzku napraví. ;):)
 
Včera jsme v hospodě mluvili o tom, že se zatím moc lidí nepřihlásilo a že je to možná tím, že bylo zvolen moc vysoký počet započítávaných turnajů. Pokud se tato doměnka zakládá na realitě, nebojte se to sem napsat. @requo je sice diktátor:p:D, ale osvícenej. ;):up: A ti, co to jen tak nějak ještě nestihli jako třeba i já, nechť to vbrzku napraví. ;):)

Záleží cílení. Pravděpodobnější se jeví, že jsou pravidla příliš složitá. Takže jednoduduše:
  • virtuální výsledky z turnajů na 18 jamek
  • vyberte si jaké chcete, nahlašte, kde a jak jste hráli
  • započítá se 10 nejlepších za celou sezónu
Ale o těch deseti můžeme počet snížit, např. na 8 nebo na šest.
 
Jenom technická.
Když jsem se díval na turnaj na Ostravici 29.4. 2018 s pocitem zkusit pokoušet golfovou štěstěnu, tak mě zarazilo, že je to turnaj dvojic ve fourballech. Není to chybka náhodou?
Jinak pořád nad tím uvažuji.
 
Jenom technická.
Když jsem se díval na turnaj na Ostravici 29.4. 2018 s pocitem zkusit pokoušet golfovou štěstěnu, tak mě zarazilo, že je to turnaj dvojic ve fourballech. Není to chybka náhodou?
Jinak pořád nad tím uvažuji.
Aha! No to je samozřejmě "problém". Díky za upozornění. Mají to být Open turnaje na stable/rány. Zkontrolujeme ostatní turnaje a opravíme. Ony nejsou všechny turnaje ještě na čgf aby se daly zkontrolovat. Každopádně díky! [emoji6]
 
Aha! No to je samozřejmě "problém". Díky za upozornění. Mají to být Open turnaje na stable/rány. Zkontrolujeme ostatní turnaje a opravíme. Ony nejsou všechny turnaje ještě na čgf aby se daly zkontrolovat. Každopádně díky! [emoji6]
I Vám díky za tu práci s tím...:up:
 
Koukal jsem vám takhle dneska na TeeTime, že bych se jako přihlásil na turnaj a narazil jsem na zajímavé hodnocení Tour. Honocení jednotlivých turnajů je obdobně jako na naší tour v kategoriích netto a brutto stbl.Výsledné hodnocení celé tour se ale počítá jako součet netto a brutto stejblů z n-nejlepších netto výsledků. Tak mě napadlo, že bychom to také tak na konci tour sečetli a obdobně jako jsou mistři klubů v sezóně, obdobně bychom vyhlásili i mistra klubu. jen by to nebyl mistr klubu ale "Legenda 19. jamky pro rok ...."
 
ZMĚNA: PRO CELKOVÉ POŘADÍ SE ZAPOČÍTÁVÁ 6 NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ (z max 19ti)
Původně bylo deset, po mnohých konzultacích a podnětech se soutěžní výbor rozhodl podnětům vyhovět - tzn. do celkového pořadí se započítává v tomto ročníku pouze 6 výsledků, nejlepších z nahlášených. To už dáme všichni. Alespoň šest 18ti jamkových turnajů - od dubna do konce září. :)

A KONEČNĚ CENY PILOTNÍHO ROČNÍKU? Jasně, hrajeme o krásné a VELKÉ poháry!

poháry.JPG

a hlavní ceny?
  • pro 0-36 HCP (výsledky zapsány vždy do obou kategorií)
    • BRUTTO - Odpočinkový víkendový pobyt pro dvě osoby s večeří na Statku Luníkov (pokud využijete pro golf, tak kousek jsou mistrovské Beřovice)
    • NETTO - Garmin Approach G10 (viz garmin)
  • pro 37-54 HCP

Statek-lunikov.png Garmin-Approach-G10.png hořehledy.png


JEŠTE NEJSTE PŘIHLÁŠENI? PŘIHLAŠTE SE!
>> více info a přihlášky <<
 
Upraveno:
Hlásím výsledek :
Beřovice 15.4.2018 ... 94 ran, 36 stbl.

Akorát koukám, že na TT ani na ČGF nepíšou brutto ... pořadatel je bude muset dopočítávat :p
Já si jich napočítal 16, ale raděj to po mě zkontroluj:)
 
Upraveno moderátorem:
Hlásím výsledek :
Beřovice 15.4.2018 ... 94 ran, 36 stbl.

Akorát koukám, že na TT ani na ČGF nepíšou brutto ... pořadatel je bude muset dopočítávat :p
Já si jich napočítal 16, ale raděj to po mě zkontroluj:)

Zapsáno, po víkendu dokontroluju. :)
Gratuluji k průběžné vedoucí pozici!

---
Tabulka s výsledky (kategorie viz jednotlivé listy)
 
Upraveno:
Kurňa, už nejsem první ... ale svojí chvilku slávy jsem si užil :p:D:D:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom