Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka Tour19 2018

V kalendáři akcí 19.jamky: 19 dates

Stav
Uzamčeno.
41626312_1924437260946272_8737002333868654592_n.png


Poslední možnost zamíchat pořadím ve Mstěticích - Neděle 30.9. :)

Rychlým pohledem na průběžné pořadí by ještě pár lidí mohlo o prvenství ve svých kategoricích zabojovat: @doktordee, @ati, @JanKostalCZE, @Jerry, @jan.taraba, @Tomáš Kloud... :)
 
Už vidím, jak ve Mstěticích, kde jsi nikdy nehrál (myslím) zahraješ 8 ran pod svůj par :D:D to znamená zahrát pro tebe 86 ran :D:D

:-D :-D já to beru takhle .. tam kde mám svůj par +2 musím zahrát +1 (celkem 4x) no a pak 4x zahrát par ... zbytek jít v Bogey :-D .. a hlavně !! nesmíš zapomínat, že tam kde hraješ poprvé tak obvykle zahraješ lepší výsledek než normálně .. :-D páč nad tím nepřemýšlíš tolik jako jinde
 
:-D :-D já to beru takhle .. tam kde mám svůj par +2 musím zahrát +1 (celkem 4x) no a pak 4x zahrát par ... zbytek jít v Bogey :-D .. a hlavně !! nesmíš zapomínat, že tam kde hraješ poprvé tak obvykle zahraješ lepší výsledek než normálně .. :-D páč nad tím nepřemýšlíš tolik jako jinde

To ano, ale nesmíš zvorat jedinou jamku, stačí jedna špatná rána z týčka a už seš pod strašným tlakem :D pak jeden netrefený green na paru 3 a seš v háji :D
 
Já při svý formě nemám šanci zahrát 42 ... viděl jsi, jak dopadl můj driver? :D
Forma je věc tuze proměnlivá. Já v Bulharsku na jednom a tom samém hříští jeden den zahrál 97 a druhý den 82.:p:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom