Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka SunsetCUP 2017 (8 kol - Zbraslav, 9j)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
TÚRA: 19.JAMKA SunsetCUP 2017 (8 kol - Zbraslav, 9j)
  • Zbraslav, 1. devítka (8 kol v pondělí v čase sunset od dubna do června)
  • s úpravou HCP, max 12 účastníků, registrace přes čgf
  • cena za jedno kolo: 650 Kč (v hotovosti na recepci)
    • fee 500 Kč + startovné 150 Kč, členové PCGC a ČGK platí pouze startovné)
  • ofiko akce 19.jamky za odznáčky
  • organizátor: Michal Šatal, tel +420 777 236 099
JEDNOTLIVÁ KOLA
  1. kolo: po 15.5.2017 (info na čgf; výsledky)
  2. kolo: po 22.5.2017 (info na čgf; výsledky)
  3. kolo: po 5.6.2017 (info na čgf; výsledky)
  4. kolo: po 12.6.2017 (info na čgf; výsledky)
  5. kolo: po 19.6.2017 (info na čgf; výsledky)
  6. kolo: po 26.6.2017 (info na čgf; výsledky)
  7. kolo: po 10.7.2017 (info na čgf; výsledky)
  8. kolo: po 24.7.2017 (info na čgf; čas startu 1.flajtu: 18:00)

Průběžné výsledky: https://goo.gl/T7mDGN

Prosím všechny účastníky, aby na místě byli minimálně 20 - 30 min předem před startem prvního flajtu, abychom se stihli včas rozdělit atp. Případné odhlášky po uzavírce na čgf mi dejte včas vědět (michal.satal@gmail.com, nebo tel +420 777 236 099).

DALŠÍ INFO

  • CENY PRO VÍTĚZE: Ceny za jednotlivá kola nejsou udělovány. Pro tři nejlepší hráče celé tour jsou připraveny krásné poháry a samozřejmě i nehynoucí sláva a obdiv všech zúčastněných. Drobné, především golfové, ceny od sponzorů túry a 19.jamky získá šestice nejlepších v rámci závěrečného “Flower ceremoniálu”. Ceny odpovídají amatérskému statusu.
  • HODNOCENÍ: Jednotlivá kola – jedna společná kategorie HCP 0–54 pro muže i ženy ze svých odpališť. Při více jak 5ti ranách nad par jamky se zvedá míč a škrtá jamka. Hraje se na stablefordové body; při shodě výsledku rozhoduje o pořadí nižší počet ran, dále pak vyšší HCP. Do celkového průběžného žebříčku se započítává 5 nejlepších bodových výsledků hráče z jednotlivých kol (celkem 8); vítěz kola získává 12 + 5 bodů (17), druhé místo 11 + 3 body (14), třetí místo 10 + 1 bod (11), čtvrté místo 10 bodů, páté místo 9 bodů… atd. Pokud se hráč kola účastní, ale nedohraje, získává 1 bod. Za vnořený nearest v každém kole získává jeho vítěz 3 body. V případě shody bodů na čelních místech po závěrečném turnaji rozhoduje o pořadí vyšší součet tří (čtyř, pěti...) posledních dosažených výsledků.
  • MÍSTO: Prague City Golf Zbraslav - K Radotínu 15, 156 00 Praha 5 - Zbraslav, http://www.praguecitygolf.cz/ (mapa). Zpoplatněné parkoviště - 30 Kč, pro hráče by mělo být zdarma.

---
Pozn.: tento původní příspěvek bude průběžně doplňován, tak, aby sloužil jako nástěnka turnaje, kde je vše pohromadě včetně odkazů, výsledků atp. Všem účastníkům turnaje budu po každém kole na email zasílat hrubou sumarizaci proběhlého kola, s odkazem na toto fórum. Diskuse pod tímto vláknem k tématu, zážitkům a kamarádskému popichování v souvislosti s turnajem vítána. :)
 

Přílohy

  • 19sunsetcup.png
    19sunsetcup.png
    9,1 KB · Zobrazení: 431
Upraveno:
Těším se! Vzhledem k tomu, že mi v pondělky tréninky končí v 18 hodin tak si rezervuji poslední fligt!!
 
Na čgf vše vypsáno, úvodní příspěvek aktualizován:
  1. kolo: po 3.4.2017 – (přihlásit na čgf; čas startu 1.flajtu: 17:00) - Aktuální kolo! PŘIHLÁSIT SE!
Jdu objednat počásko! Rychle, rychle se přihlašte, jen 12 místo, komorní akce! Jedna devítka za 650,- Kč.

full
 
Jsem prihlasen, ou jeeee
 
Kdopak si půjde zahrát s námi? :) První kolo příští pondělí.
 
Já bych i šel, ale už na toto pondělí něco mám.
Snad to vyjde příště, abych "očuchal" soupeře před červnem :)
 
Do pěti to po práci do Prahy nestihnu. Snad až se bude začínat později...
 
jj, ted jen dve kola v dubnu. Květen pak od sesti, cerven predbezne od sedmi.
 
jj, ted jen dve kola v dubnu. Květen pak od sesti, cerven predbezne od sedmi.
Na šestou už bych to měla dát, když mi odpustite, že tam nebudu 40 minut předem :rolleyes:
 
Změna. 1.kolo až v po 15.5.2017 od 18:00

Sešlo se více podnětů, že pátá hodina je brzo a že se nedá stihnout, tak i vzhledem k tomu, že je nejistá situace se 4.jamkou na Zbraslavi, jestli v po 3.4. vše bude ok, přesunuli jsme po domluvě se Zbraslaví první dvě kola na červenec (10.7. a 24.7. od 19:00). Takže začínáme až v květnu, 15.5. - od 18:00. To už bude stopro krásně a světlo a tak. No, budeme muset do té doby vymyslet jinou akci.

Kdo máte chuť, už teď si to ve svých kalendářích zarezervujte, přihlášky na čgf se otevřou cca 7 dní předtím, pak sem napíšu. :)
 
1.kolo: po 15.5.2017 – (info na čgf; čas startu 1.flajtu: 18:00) - Přihlašte se, v pondělí hrajem! :)

Kdo dorazí?
 
jj, i kdybychom byli jen dva, tři - alespoň tak je to domluveno. :) Není to závislé a já si chci taky zahrát.
 
Dneska je nás osm, 1.kolo před námi, tak jsem zvědav jak nám to půjde. Jsem jediný s 54, tak doufám, že si dneska zkazím šanci svým zlepšením na nějakou hodnotnou výhru kdekoli jinde. :))

Výstřižek.PNG
 
Upraveno:
Dneska je nás osm, 1.kolo před námi, tak jsem zvědav jak nám to půjde. Jsem jediný s 54, tak doufám, že si dneska zkazím šanci svým zlepšením na nějakou hodnotnou výhru kdekoli jinde. :))

Zobrazit přílohu 1173
Taky doufáme, dneska jdeme okouknout, na kolik zlepšíš, žádný vyšší ambice nemáme:)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom