Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka SunsetCUP 2017 (8 kol - Zbraslav, 9j)

Stav
Uzamčeno.
Výsledky z 5.kola 19.jamka SunsetCup. Celkem 15 účastníků!

1. místo - Číšek Milan (HCP 50 - nově 36, STB 32)
2. místo - Číšková Mirka (HCP 54 - nově 46, STB 26)
3. místo - Michal Šatal (HCP 45 - nově 40, STB 23)
----
Nearest to Pin (8.j): Jan Piksa, 3,67 metrů
Příští kolo: za týden po 26.6.2017 :) PŘIHLÁSIT SE!

PS: Bylo vedro, ale maximální počet účastníků! Dobrá hra, bez větru, pohoda.
 
Teď mě dostala apka ČGF. Chtěl jsem se přihlásit na 26.6. na sunset. Vidím 14 přihlášených bez možnosti se přidat. Po chvilce mi to nedalo a šel jsem se podívat na to, kdo půjde. Najednou je tam 7 lidi a pustila mě registrace. Tak doufám, ze se mnou budete v pondělí počítat ;)
 
Teď mě dostala apka ČGF. Chtěl jsem se přihlásit na 26.6. na sunset. Vidím 14 přihlášených bez možnosti se přidat. Po chvilce mi to nedalo a šel jsem se podívat na to, kdo půjde. Najednou je tam 7 lidi a pustila mě registrace. Tak doufám, ze se mnou budete v pondělí počítat ;)

Pojd, prima. Doufam, ze se mi zadari a konecne spadnu pod 36. Do toho lepsiho oddilu.
 
No, tak nebojíme se toho, ne? :) Prý nejenom rychlé greeny, ale i krapet užší ferveje, okraje klasických pěkně zarůstají... tak uvidíme! :) Je zájem, už je 12 míst obsazen, kapacita rozšířena, snad to vyjde, na 16 lidí. :) Pojďte, je to mistrovská výzva! :)
 
Tak prý je to masakr. Dáte míček na kraj greenu, fouknete... a už je na druhé straně. :)
 
Výsledky z 6.kola 19.jamka SunsetCup. Celkem 12 účastníků!

1. místo - Polanecký Martin (HCP 54 - nově 40, STB 32)
2. místo - David Macháč (HCP 34 - nově 29, STB 28)
3. místo - Jonáš Sedlařík (HCP 44 - nově 35,5, STB 24)
----
Nearest to Pin (8.j): Martin Randáček, 0,76 metrů
Příští kolo: za 14 dní v pondělí 10.7.2017 :) (možnost přihlásit za týden, připomeneme!)

PS: Gratulace všem a hlavně Martinovi na prvním místě a i jeho prvním turnaji! Jinak druhému Martinovi - super nearest! Nezapomeňte se přihlásit na další kolo včas, bude supr hřiště! Hned jeden den po skonceni Prague golf challenge!
 
Done ;)
kdyby se Tě neujal místní průvodce, bud tam. Párkrát již mám odejito a v Hořehledech, bych řekl, nám to šlo :)
 
i já se snad vetřu abych zkusil profesionální podmínky...:D:D:D
 
Domluvím nahlášení odpališť. Aby nás pak správně zapsali. [emoji6]
 
Myslel jsem kvalitu hřiště, z černejch se svojí délkou se můžu akorát tak vyfotit...:D:D:D
 
Dneska jeste par mist volnych. Pojdte si s nami vyzkouset mistrovsky pripravene hriste. Predposledni kolo tury. Takovehle podminky uz letos na Zbraslavi nebudou!
 
Doufám, že máš objednané i počasí :) vyhrožují možností bouřek a deště ....... ne, že bych si na to oblečení večer nepřipravil - hezky vedle bagu......ještě teď je doma na úhledné hromádce a směje se na prázdný byt, tak bych to potřeboval obejít suchou nohou ;-)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom