Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka SunsetCUP 2017 (8 kol - Zbraslav, 9j)

Stav
Uzamčeno.
Dneska uz je nas deset jeste 2 volna mista, uzaverka v 13.00. Kdo se prida?

Jinak se da prihlasit uz i na pristi pondeli 12.6. ;)
 
Přihlášeno! Jinak warm up doznal změny - má svou ball machine. K fee dostanete žeton na 12 míčků. Jinak funguje na 20,-.
 
Přihlášeno! Jinak warm up doznal změny - má svou ball machine. K fee dostanete žeton na 12 míčků. Jinak funguje na 20,-.
12?? co to je za divne cislo?? :D
 
Na warm upu nesmíš hrát driverem,takže kromě zmíněného driveru a patru máš vlastně jeden míč na každou hůl :D
ja tam nikdy nehral delsi nez 5 zelezo radsi :D
 
Výsledky z 3.kola 19.jamka SunsetCup. Celkem 11 účastníků!

1. místo - Martin Randáček (HCP 40 - nově 34,5, STB 25)
2. místo - Jan Piksa (HCP 20,8 - nově 20,0, STB 20)
3. místo - Michal Šatal (HCP 47 - nově 45, STB 20)
----
Nearest to Pin (8.j): Martin Randáček, 7,85 metrů
Příští kolo: za týden po 12.6.2017 :) PŘIHLÁSIT SE!

PS: Zbraslav v parádním stavu, ferveje jak jinde greeny, jako fakt!
 
Děkuji za včerejší kolo. Tímto bych se k němu už nevracel. Nikdy. Nikdo. Nebo uvalím kletbu na vaše týčka...
 
Tak to bude jízda! Jsem rád, že je změna. Přeci jen druhá 9 je atraktivnější!
 
Dneska odpoledne další kolo SunSet. :) A aby byla změna,
jdeme Zbraslavskou druhou devítku - tzv. vodní, takže v šest první flajt u desáté jamky!
No tak to je smůla, já dneska nemůžu. Každopádně si to užijte a míčky moc nekoupejte;)
 
Mám s sebou přesně osm míčků, doufám, že to bude stačit. Ale jo, uvidíme, jak to půjde. A Nearest pěkně před klubovnou. Tak v té měsíční krajině u 18tky. :)
 
Mám s sebou přesně osm míčků, doufám, že to bude stačit. Ale jo, uvidíme, jak to půjde. A Nearest pěkně před klubovnou. Tak v té měsíční krajině u 18tky. :)

18tku né :eek:
 
Mám s sebou přesně osm míčků, doufám, že to bude stačit. Ale jo, uvidíme, jak to půjde. A Nearest pěkně před klubovnou. Tak v té měsíční krajině u 18tky. :)
Dokoupíš na recepci, míčky s "fajfkou", zelenou ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom