Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19. jamka IndoorCup 2017/18

V kalendáři akcí 19.jamky: 10 dates

Stav
Uzamčeno.
Životní výkon na neskutečně dlouhém hřišti ... jestli můžu někomu poradit, tak to rvěte z teečka driverem co to jde ... dát 250 m do roughu je tady asi mnohem lepší než zahrát jen 200 m na fairway. Mě se to celkem osvědšilo. Pro jistotu přidávám i screen i mulliganama.

20180227_173137.jpg 20180227_173204.jpg
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Me to tezke neprislo, ale kdyz se netrefi micek... :)
Zahrat per-free rundu na simu je worring :)
 
VÝSLEDKY DIVIZE REAL: Oficiální výsledky z XI.kola letošní túry (Torrey Pines) jsou tu. První tři místa:
  1. místo - Martin Randáček (94/73 ran, potvrzení hracího hcp 20,7)
  2. místo - Pavel Novák (85/74 ran, potvrzení hracího hcp 10,8)
  3. místo - Jan Horyna (105/75 ran, potvrzení hracího hcp 30)
Gratulace! Více tu: https://goo.gl/WxN8S1 (celkové a průběžné výsledky túry na prvním listě sešitu).

...A CELKOVÉ VÝSLEDKY CELÉHO TŘETÍHO ROČNÍKU NAŠÍ TÚRY - DIVIZE REAL:
  1. místo - Martin Randáček (celkem 89 bodů)
  2. místo - Pavel Novák (celkem 79 bodů - lepší výsledek posl. kola než 3.)
  3. místo - Jaroslav Peca (celkem 79 bodů)
více tu: https://goo.gl/FGnJev. Pánové, moc gratuluji. Parádní výkon, napínavé až do konce. Slavnostní vyhlášení na večírku.

PO TURNAJOVÉ RESUMÉ: Při třetím ročníku naší túry jsme se potkali celkem devětkrát, účastnilo se celkem 17 golfistů. Věřím, že pro všechny z nás to byli příjemně strávené společné chvíle, kde jsme i trochu potrénovali na letošní sezónu, abychom přes zimu úplně nezakrněli. Díky všem z vás, co jste mi pomáhali s organizací, radami i praktickou pomocí. Velké díky patří i hotelu Čechie , který nás pohostil na svých simulátorech a především klukům z GolfGear (www.golfgear.cz) a Hořehled (www.golf-horehledy.cz) za milé ceny - které teprve budou rozdány na slavnostním večírku vítězů. Bylo to fajn. :)

POZVÁNKA NA VEČÍREK VÍTĚZŮ:
  • čt 29.3. od 18:00 v Praze, na Andělu - Tradice (http://www.tradiceandel.cz) - Radlická 806/18
  • slavnostní vyhlášení, rozdání cen pro vítěze a další účastníky túry ze stolu cen, kdo z čelních míst nebude moci dorazit, tomu cena bude doručena dodatečně
  • přihlášky a potvrzení účasti tu: https://goo.gl/tQPQed
Díky!
 
Divize VIRTUAL pokračuje aktuálním FINÁLOVÝM KOLEM, až do neděle 11.3.
Viz https://goo.gl/Msffh8

Životní výkon na neskutečně dlouhém hřišti ... jestli můžu někomu poradit, tak to rvěte z teečka driverem co to jde ... dát 250 m do roughu je tady asi mnohem lepší než zahrát jen 200 m na fairway. Mě se to celkem osvědšilo. Pro jistotu přidávám i screen i mulliganama.

Zobrazit přílohu 3977Zobrazit přílohu 3978

Přidáno. Moc pěkné! :up:
https://goo.gl/Msffh8
 
Za včerejší výkon jsem si bednu opravdu neasloužil. Sice 4 birdie ale těch chyb kolem bylo opravdu moc. 3-4 x aut, zásek ve křoví atd.

Gratuluji vítězi! :up:

P.S.: JÁ SE VRÁTÍM A KORUNU ŠAMPIONA SI VEZMU ZPĚT !!! :cool:;)

Toto počítání zdá se být velmi povedené. Pro příští ročník bych ještě zkusil vymyslet jak ošetřit občasné hráče, kteří svou 1-2 hrami "zbytečně" seberou body stálým hráčům. Jen takový postřeh.

A apel na blokující hráče - ŽE NEDORAZÍTE DEJTE VĚDT VČAS. Ať může hrát někdo jiný anebo se zbytečně neobjednává plátno navíc. Pro příští ročníky.
 
Upraveno:
Zdánlivě to vypadá, že jsem nesplnil svůj první letošní golfový cíl, tedy vyhrát indoor tour 19.jamky. Ve skutečnosti je to ale tak, že jsem se soustředil na to, abych porazil loňského a předloňského vítěze, jelikož jsem předpokládal, že by měl být i letošním vítězem. To se mi podařilo, takže mám vlasně splněno. :p:p:p;):up:
 
Jinak ale samozřejmě gratuluji vítězi a příští rok se holt budu muset soustředit na něj. :D:D:D
 
3. místo - Jan Horyna
Jedina vec na kterou je v mem pripade pri kazdem kole absolutni spoleh je muj handicap!! :D

Note: ono by se to asi melo jmenovat spise advantage, ale coz...
 
Gratulace všem na bedně, předváděli jste perfektní výkony!
Systém počítání kvituji, úprava HCP je dle mého prospěšná a přináší do závěrečných kol nový náboj.
 
Já bych možná ještě zvážil snížit horní hranici hracího hcp. Při prvních kolech byly to rozdíly opravdu propastné a myslím, že moc nekorespondovaly s hrou a výsledky. Příliš vysoký odečet "nenutí" horší hráče hrát lépe a lepší demotivuje, protože mnohdy ani zahrát v paru by nestačilo.
 
Já bych možná ještě zvážil snížit horní hranici hracího hcp. Při prvních kolech byly to rozdíly opravdu propastné a myslím, že moc nekorespondovaly s hrou a výsledky. Příliš vysoký odečet "nenutí" horší hráče hrát lépe a lepší demotivuje, protože mnohdy ani zahrát v paru by nestačilo.
No jako možnost je, zahrát první nebodovaný hřiště k určení hracího HCP :)
Ber to tak, já už jsem na HCP na kterém nedokážu zahrát slušný výsledek :-D a ze začátku mě zas štval Marcel (Lefty?) se zadrženým handicapem :-D .. ale tak sranda byla a věřím že i příští rok bude !! a vo to tady jde ! :-D
 
Když budu vědět, že první hra je na určení hracího hcp, což asi budu, co mi zabrání zahrát schválně šrot? [emoji848]
 
Souhlas, nechme to jak to je. Konec konců ... vo co de? Price money 0 (slovy nula), body do Fedex cupu 0(slovy nula), tak proč to komplikovat. Navíc je tu náčelník, kterej má absolutní právo vyloučit případného rozesírače ... ;):p:D
 
Pak je tu ještě možnost povinnost mít odehrané 3-4 turnaje venku aby byl HCP aktuální. Starý dobrý aktivní HCP. Třeba. To se dá zkontrolovat. Jen při více hráčích aby se to nebyla jen časově náročná pruda. Ostatní již zúčastnění budou mít na příští ročník nejhůře HCP se kterým skočili letošní ročník.

No nic. Náměty a tipy sem. Je na to dost času a věřím, že vymyslíme systém, který bude fŕ na všechny strany. A já zas vyhraju.
 
1. Je to jen VIDEOHRA, která nemá s reálným golfem "pranic" společného a já bych si přál přiblížit se venku alespoň na deset ran k tomu co hraju v indooru :-D

2. Má jít o zábavu, tak @doktordee překousni, že nejsi jednou na bedně (a můžeš si za to sám, protože sis "pokakal" poslední turnaj :-D

3. Jednoduchý systém - hrát na úpravu jako letos, ale - hodit limit HCP na 36 (kdo má vyšší, hraje a i snižuje od 36), dát vyrovnání například jen 2/3 HCP...takže i mě (n)zadrženci by se na prvním turnaji odečitalo "jen" 24 ran...ale pro příští kolo počítat HCP s full odečtem
Příklad 1 : hráč s HCP 27 zahraje 88 ran na hřišti s parem 72 - bude tedy mít netto 70 ran (88-18*) a HCP pro příští kolo bude mít 21,5 (27-11**/2)
Příklad 2: hráč s HCP 54 zahraje 94 ran, bude tedy mít netto 70 ran (94-24*) a HCP pro příští kolo bude mít 29 (36-14***/2)
*2/3 z 27 resp z 36
**72-(88-27)
***72-(94-36)

4. Mít kategorii BRUTTO a NETTO

5. zase bych to moc nepřekombinovával a nekomplikoval :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom