Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka HCP SunsetTour 2018 (21 kol - Zbraslav, 9j)

V kalendáři akcí 19.jamky: 21 dates

Stav
Uzamčeno.
Aneb jak jsem jednou cetl nastrikane na zdi “Punk neni mrkev”
Dopsal bych pod to: Mrkev je dada :) btw. Přijedeš si zahrát?
 
Dopsal bych pod to: Mrkev je dada :) btw. Přijedeš si zahrát?
Tento tyden jsem v Krkonosich, takze v pondeli po dovolene to nedam. Snad bych mohl nasledne....
 
Výsledky z 24.7.2018:

Výsledky viz čgf: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=534011869

Výstřižek.PNG


Gratulace vítězům!

Zapsáno do tabulek Hrubá a Čistá - kde se jako obohacující soutěž bude brát 10 nej výsledků z celkem 21 kol.
---
Průběžné výsledky:
BRUTTO a NETTO

Příští kolo:
  • po 30.7.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - PŘIHLÁSIT SE
 
Upraveno:
Upraveno:
Už se nám dny krátí, tedy mírně se posouvá start na 17:00 - v pondělí 6.8.2018 hrajeme kvůli aerifikaci, která proběhla v tomto týdnu, za snížený poplatek - tzn. 550 Kč. Přijďte si zahrát a před RequoCupem potrénovat. :)

  • po 6.8.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:00) - PŘIHLÁSIT SE
 
Právě jsem dostal zprávu, že v pondělí 6.8. díky aerifikaci budeme hrát pouze na zlepšení (a za sníženou cenu 550 Kč). Takže - udělejte si čas a doražte!
 
Výsledky z 18.9.2018:

Výsledky viz čgf: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=534012191

Výstřižek.PNG


Gratulace vítězům!

Zapsáno do tabulek Hrubá a Čistá - kde se jako obohacující soutěž bude brát 10 nej výsledků z celkem 21 kol.
---
Průběžné výsledky:
BRUTTO a NETTO

Příští kolo:
  • po 24.9.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 16:30) - PŘIHLÁSIT SE

PŘÍŠTÍ KOLO JE UŽ LETOS POSLEDNÍ - NENECHTE SI UJÍT ROZLUČKU S LETOŠNÍ ZBRASLAVÍ PŘI ZÁPADU SLUNCE. :)
 
Pojde naposledy v pondeli uzamknout s nami Zbraslav, ať tam nestrasime s Davidem sami :)
 
Pojde naposledy v pondeli uzamknout s nami Zbraslav, ať tam nestrasime s Davidem sami :)
Je mi líto, nestíhám.
 
CELKOVÉ VÝSLEDKY 19.jamka HCP TOUR 2018

Celkem kol: 21, z toho jedno zrušeno pro bouřku
Celkem účastníků: 51 golfistů
Nejvíce odehraných kol: Ondřej Pospíšil - 15 kol

Kategorie Netto (0-54 HCP) a Brutto (0-54 HCP):

HCPSunest 2018 - Netto.PNG
HCPSunset 2018 - Brutto.PNG


Oficiální vyhlášení celé túry a honorování vítězů obou kategorií proběhne 11.10.2018 v Praze v 18:00 v restauraci "U Kristiána", viz akce v samostatném vlákně: https://www.19jamka.cz/threads/prvni-ctvrtek-ii-11-10-praha-vitezny-rijen.1897

Díky všem za účast, @doktordee za rozhodcování a spoluorganizaci celé letošní túry! :)

---
PS: Obrázkový bonus: Fináloví mohykáni navzdor větru dešti, zimě včera! :-D

IMG_1716.jpg IMG_1717.jpg IMG_1718.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom