Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka HCP SunsetTour 2018 (21 kol - Zbraslav, 9j)

V kalendáři akcí 19.jamky: 21 dates

Stav
Uzamčeno.
Výsledky z 21.5.2018:

Výsledky viz čgf: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=534011245

Výstřižek.PNG


Velká gratulace především @marran (Martin Randáček) ke krásnému výsledku. Holt těžko na cvičišti (víkend v Hořehledech), lehko na bojišti! Paráda Martine! Konečně HCP pod 30! :)

Zapsáno do tabulek Hrubá a Čistá - kde se jako obohacující soutěž bude brát 10 nej výsledků z celkem 21 kol.
---
Průběžné výsledky:
BRUTTO a NETTO

Příští kolo bude znovu v pondělí
  • po 28.5.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 18:00) - PŘIHLÁSIT SE
 
Poslední dvě, tři volná místečka, nemá někdo chuť na devítku na Zbraslavi, dneska od 18:00? :)

  • po 28.5.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 18:00) - PŘIHLÁSIT SE
 
Výsledky z 28.5.2018:

Výsledky viz čgf: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=534011628

Výstřižek.PNG


Gratulace vítězům!

Zapsáno do tabulek Hrubá a Čistá - kde se jako obohacující soutěž bude brát 10 nej výsledků z celkem 21 kol.
---
Průběžné výsledky:
BRUTTO a NETTO

Příští kolo bude znovu v pondělí!
  • po 4.6.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - PŘIHLÁSIT SE

PS: Starty se po domluvě s recepcí posunuli na 17:30 z důvodu pozdních příchodů flajtů, když se to sejde, resp.velmi natěsno k otevření recepce a s tím související včasný zápis výsledků (téhož dne).
 
Komu to vyjde v pondělí? :)

  • po 18.6.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - PŘIHLÁSIT SE
 
Holá hoj, pojďte si zítra před vysvědčením (prázdniny, dovolené) zahrát. Pak bude pauza, dva týdny nic. Takže zítra, v půl šesté, Zbraslavská první devítka. :)

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=534011783

(Já konečně jdu taky, děti hlídají babičky a staršího videohra... takže po skoro měsíci hurá na golf - rad vás uvidím :)
 
(Já konečně jdu taky, děti hlídají babičky a staršího videohra... takže po skoro měsíci hurá na golf - rad vás uvidím :)

Tak doufám, že sis na to i objednal počasí. koukám z okna a zatím to moc nevypadá. Podobný fujtajbl jsme měli v sobotu v Lípě. Těšil jsem se na svěží podešťový vzduch a zalité (nikoli podmáčené .-)) hřiště. Ale ještě pořád věřím tomu, že to vyjde :cool:
 
Tak doufám, že sis na to i objednal počasí. koukám z okna a zatím to moc nevypadá. Podobný fujtajbl jsme měli v sobotu v Lípě. Těšil jsem se na svěží podešťový vzduch a zalité (nikoli podmáčené .-)) hřiště. Ale ještě pořád věřím tomu, že to vyjde :cool:

Jasně že objednal, na letáku jasně bylo, že pršet nebude. :) Drobné písmo jsem nečetl. :) Bude to fajn.
 
rád bych upozornil, že pravděpodobně přijedu hrát. tzn. pokud chcete vidět kolosální selhání lokální úrovně, neměli byste si nechat dnešní turnaj ujít!
 
Výsledky z 26.6.2018:

Výsledky viz čgf: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=534011783

Výstřižek.PNG


Gratulace vítězům!

Zapsáno do tabulek Hrubá a Čistá - kde se jako obohacující soutěž bude brát 10 nej výsledků z celkem 21 kol.
---
Průběžné výsledky:
BRUTTO a NETTO

Příští kolo bude znovu až za tři týdny - 16.7. (dvakrát je teď pauza, na Zbraslavi plno, nějaká chalenge, nebo co :), bude včas připomenuto!
  • po 16.7.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - PŘIHLÁSIT SE
 
Upraveno:
Letní pauzička je za námi, 16.7. v pondělí pokračujeme! :)
  • po 16.7.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - PŘIHLÁSIT SE
@doktordee: prosím o info, v jakém stavu je po challenge hřiště, nepodupali nám to? :)
 
Hrál jsem ho v pondělí a super truper! Myslím, že na pondělí nám toho ještě z Challenge Tour dost zůstane. Rough za týden zas o tolik nevyroste. Grýny už sice nebudou mít rychlost 10 ale určitě budou stále ve skvělém stavu.
 
Tak pokud nebude zasekaný okruh od D5, tak dorazím v pondělí, dám si to k svátku :)
 
Já bych se taky přidal, klidně nesoutěžně, neb jako lama hrozna furt nemam to clenstvi :) Michale, napis mi kdyz tak do zprav.
 
Výsledky z 16.7.2018:

Zrušeno kvůli deštíku!

Nicméně alespoň jsme všechny pomluvili v klubovně u kávy a piva. Díky @doktordee, @ver.svobo, @LaĎa, @JirMar, @MilanU a @marran za příjemně ztrávenou hodinku. I to bylo fajn. :)

---
Průběžné výsledky:
BRUTTO a NETTO

Příští kolo snad už za slunka v pondělí 23.7. od 17:30:
  • po 23.7.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - PŘIHLÁSIT SE
 
Výsledky z 16.7.2018:

Zrušeno kvůli deštíku!

Nicméně alespoň jsme všechny pomluvili v klubovně u kávy a piva. Díky @doktordee, @ver.svobo, @LaĎa, @JirMar, @MilanU a @marran za příjemně ztrávenou hodinku. I to bylo fajn. :)

---
Průběžné výsledky:
BRUTTO a NETTO

Příští kolo snad už za slunka v pondělí 23.7. od 17:30:
  • po 23.7.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - PŘIHLÁSIT SE
Bývalý anarchista se přihlásil přes ČGF jako registrovaný hráč... čeho já se ještě v životě nedočkám...
 
Bývalý anarchista se přihlásil přes ČGF jako registrovaný hráč... čeho já se ještě v životě nedočkám...
Aneb jak jsem jednou cetl nastrikane na zdi “Punk neni mrkev”
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom