Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19.jamka HCP SunsetTour 2018 (21 kol - Zbraslav, 9j)

V kalendáři akcí 19.jamky: 21 dates

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
hcp sunset 19jamka.png


19.jamka HCP SunsetTour na Zbraslavi (s dobrovolným posezením po hře)

Kdy: Zbraslav, 1. devítka (Po 9.4. - Po 24.9. - 21 kol)
Kde: Prague City Golf Zbraslav (https://www.praguecitygolf.cz/)
Cena za jedno kolo: 650 Kč (v hotovosti na recepci, zvýhodněné fee 500 Kč + startovné 150 Kč, členové PCGC platí pouze startovné)
  • HCP dny s úpravou HCP, max 16 účastníků, registrace přes čgf
  • organizátor: Michal Šatal, tel +420 777 236 099 (@requo)
  • spoluorganizátor + hlavní rozhodčí: David Koudelka (@doktordee)

TERMÍNY:
  • po 9.4.2017 – (info a přihlášky na čgf - start: 16:00) - výsledky
  • po 16.4.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:00) - výsledky
  • po 23.4.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:00) - výsledky
  • po 7.5.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:00) - výsledky
  • po 14.5.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 18:00) - výsledky
  • po 21.5.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 18:00) - výsledky
  • po 28.5.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 18:00) - výsledky
  • po 4.6.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - výsledky
  • po 11.6.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - výsledky
  • po 18.6.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - výsledky
  • po 25.6.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - výsledky
  • po 16.7.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - pro bouřku zrušeno
  • po 23.7.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - výsledky
  • po 30.7.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:30) - výsledky
  • po 6.8.2017 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:00) - výsledky
  • po 13.8.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:00) - výsledky
  • po 20.8.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:00) - výsledky
  • po 3.9.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 17:00) - výsledky
  • po 10.9.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 16:30) - výsledky
  • po 17.9.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 16:30) - výsledky
  • po 24.9.2018 – (info a přihlášky na čgf, start: 16:30) - výsledky

Průběžné výsledky:
BRUTTO a
NETTO
Prosím všechny účastníky, aby na místě byli minimálně 20 - 30 min předem před startem prvního flajtu, abychom se stihli včas rozdělit atp. Případné odhlášky po uzavírce na čgf mi dejte včas vědět (michal.satal@gmail.com, nebo tel +420 777 236 099).

DALŠÍ INFO

  • CENY PRO VÍTĚZE: Ceny za jednotlivá kola nejsou udělovány. Pro nejlepší hráče celé tour budou připraveny krásné poháry a nehynoucí sláva a obdiv všech zúčastněných, včetně drobných, především golfových cen od sponzorů túry a 19.jamky. Ceny odpovídají amatérskému statusu.
  • HODNOCENÍ: Jednotlivá kola – jedna hrací kategorie HCP 0–54 pro muže i ženy ze svých odpališť. Při více jak 5ti ranách nad par jamky se zvedá míč a škrtá jamka. Hraje se na stablefordové body. Do obou celkových průběžných žebříčků se započítává 10 nejlepších STB výsledků těch hráčů z jednotlivých kol, kteří odehráli alespoň 10 kol turnaje z celkových 21 možných. V případě shody bodů na čelních místech po závěrečném kole rozhodují o finálním umístění poslední dosažené výsledky dotčených hráčů.
    • 1. žebříček - tzv. HRUBÁ ZBRASLAV: Stableford body Brutto (bez ohledu na hrací HCP / osobní par; tzn. Par jamky = 2 stable)
    • 2. žebříček - tzv. ČISTÁ ZBRASLAV: Stableford body Netto (s ohledem na hrací HCP / osobní par; tzn. Osobní Par jamky = 2 stable)
  • MÍSTO: Prague City Golf Zbraslav - K Radotínu 15, 156 00 Praha 5 - Zbraslav, http://www.praguecitygolf.cz/ (mapa). Zpoplatněné parkoviště - 30 Kč, pro hráče by mělo být zdarma.
  • PO KAŽDÉM KOLE: dobrovolné posezení s povídáním po hře v jedné z místních restaurací :)
 
Upraveno:
Tak jako v loňském roce, docela se to osvědčilo, je připravena túra pod hlavičkou 19.jamky i na letošek na mistrovském Zbraslavském hřišti. V Praze, pravidelně, v pondělí večer... rychlá devítka. Na úpravu HCP, pro všechny, kdo mají chuť a cestu kolem. Kdopak se přihlásí a bude hrát? Do prvního kola ještě dosti času - až 2.4., ale pak už to pojede skorem každé pondělí.
 
Super, když budu stíhat, rád se zúčastním. :up:
 
První kolo se blíží. Konečně. Pondělí 9.4.2018, od 16:00 (na zahřátí, příště už od 17:00). Udělejte si čas. :)

  • po 9.4.2017 – (info a přihlášky na čgf - start: 16:00 -> přihlásit se)
 
To je mi sestavička, to zase bude bolet, dneska. :)
 

Přílohy

  • Výstřižek.PNG
    Výstřižek.PNG
    12,2 KB · Zobrazení: 450
To je mi sestavička, to zase bude bolet, dneska. :)
Příští týden bych rád dorazil, neboj.
V neděli jsem se vrátil z lyží, tak mi to dneska nevyšlo.
Dobrou hru
 
Poslední dva týdny jsem začínal pracovni proces v Bratislavě, ale nyní, až dojedu, jsem zase na chvíli čistokrevný pražák a příští týden bych rad dorazil tě podpořit. :cool:
 
Včera proběhlo první kolo naší túry, z profláknutých Jamkařů nikdo na místě nebyl - dík @doktordee, že se toho chopil i takhle na poslední chvíli organizačně místo mě (jel jsem s tátou do nemocnice). K veselejším věcem:

Výsledky z 9.4.2018:

První kolo - celkem pět účastníků, výsledky viz čgf: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=532261846
Výstřižek.PNG


Zapsáno do tabulek Hrubá a Čistá - kde se jako obohacující soutěž bude brát 10 nej výsledků z celkem 21 kol. :)
---
Průběžné výsledky:
BRUTTO a NETTO

PS: Turnaj na čgf na 16.4. bude vypsán co nevidět, tak hned dám info, jak dostanu zprávu, že tam je. Bude se hrát od 17:00!
 
Ještě bys nějak nenapadne mohl hrát hůř než já, aby si mi udělal radost. Co? :)
 
V pořádku. Je to teda s účastí zatím mizerné, ale alespoň nás nebudou tlačit žádní singlisti. @doktordee se nepočítá.
Hele, vzal jsem si i jeden novej míček na to, tak doufám, že se mnou těch devět jamek vydrží. :)

@Marklar - přidáš se?

Uvidíme jak vyjde zitra počásko...
 
@Marklar - přidáš se?

.
Ahoj, bohužel nepřidam. Bylo mi vysvětleno, ze v pondělí, kdy má prcek hudebku se mi vlastně nechce chodit na golf. Vzhledem k časování musím uznat, ze to je relevantní připomínka.
Takže se na Zbraslavi uvidíme jedno pondělí před květnovým svatkem a v létě. Doufám, ze to bude dostatečná účast na body, abych trumfl @macdav, který si prý dnes jde pro vítězství. :p:up:
 
Ahoj, bohužel nepřidam. Bylo mi vysvětleno, ze v pondělí, kdy má prcek hudebku se mi vlastně nechce chodit na golf. Vzhledem k časování musím uznat, ze to je relevantní připomínka.
Takže se na Zbraslavi uvidíme jedno pondělí před květnovým svatkem a v létě. Doufám, ze to bude dostatečná účast na body, abych trumfl @macdav, který si prý dnes jde pro vítězství. :p:up:
myslím, že může nechat vyhrát i náčelníka... ten se do tůry nepočítá.
Takže to bude pro mne dvojitá výhra :p
 
Tak dnes díky počasí ve skromném počtu. Nicméně hra klidná a rychlá. Hřiště bylo mokré, ale ne tak jak se čekalo. Grýny nejsou ještě úplně ok. Je duben. Na to, že jsem první ránu podle mých představ trefil až na jamce 7. Druhá rána na 7 jamce byla ta první. Pak už se mi to líbilo až do konce. [emoji41]
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom