Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tunis

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Byl už jste tam někdo někdy hrát. Vypadá to, že mi letos nevyjde každoroční výlet na lyže v prosinci a ta paní, co s ní bydlím je zvyklá mít před vánoci klid na úklid. Tak mě napadlo, že v Tunisu by tou dobou mohlo být ideální golfové počasí.
 
Ja teda nevím.... nejsou tam muslimi?
Ano jsou, ale my nejsme xenofobni golfiste a uznavame svobody vyznani (ikdyz spatneho :D )
 
V Tunisu jsem byl v okolí Monastiru, ale je to minimálně patnáct let. Z těch hřišť si pamatuji jenom Flamingo, pěkně členité, udržované a s výhledem na moře. Problém pro mne byl, že součástí hřiště bylo spousta olivovníků a palem, zpod kterých jsem musel hrát na některých úzkých fervejích.

Ostatní 2 hřiště jsem zapomněl a fotky také už nenajdu, abych si to připomněl. Hřiště mi přišla taková sušší a Turecko nebo Španělsko je asi lepší volba.

Jediné, co si ještě pamatuji, že jsme letěli s tunisanama (Nouvelair) a zpátky nám neřekli, že posunuli let o půl dne dopředu, takže nás ráno vzbudili a během hodiny, od budíčku, už jsme seděli v letadle (a to jsme si v tom zmatku s kolegou prohodili pasy), což už teď není možné.

Když byl svět ještě v pořádku, tak jsme jezdili před Vánoci do Káhiry (kam i kdysi létalo ČSA), kde jsou nádherná hřiště jako Katameya Heights Golf Club, Dreamland Golf & Resort a Mirage City Golf Club
(http://katameyaheights.com/
http://www.dreamlandgolf.com/
http://www.marriott.com/golf-hotels...age-city-golf-club/5223295/course-overview.mi)
a nebylo to drahé a lidé velice úslužní a služby na vysoké úrovni, horší byla doprava v okolí Káhiry, než si na to člověk zvykl, ale jinak to bylo fajn.
 
Mám tu na stole konkrétní nabídku pro závisláky:p. Je tu někdo, kdo by uvažoval o týdenním golfovém výletu do Tunisu na přelomu listopadu a prosince?
 
Mám tu na stole konkrétní nabídku pro závisláky:p. Je tu někdo, kdo by uvažoval o týdenním golfovém výletu do Tunisu na přelomu listopadu a prosince?

Sem s tim
 
Hotel Concorde Marco Polo 4*

27.11.2018-4.12.2018

7x noc ve dvoulůžkovém pokoji (možnost upgrade na výhled na moře)
Polopenze
2x green fee na hřišti Citrus Golf (Foret nebo Oliviers Course)
2x green fee na hřiště Yasmie Valley
1x green fee na hřiště El Kantaoui (Panorama nebo Sea Course)
Letištní transfery a transfery na hřiště
Cena: 590 EUR (15 517 Kč)/ osoba ve dvoulůžkovém pokoji

Předpokládaná cena letenky včetně dopravy golfového bagu je 8006 Kč.
Je to poslední přímý let z prahy v roce.

Tue 27 Nov 2018
13:05 Prague(PRG)
15:30 Tunis(TUN)
Total duration 02h25m, Direct flight

Flight 2Tuesday 4 December 2018 Tue 4 Dec 2018
08:15 Tunis(TUN)
12:15 Prague(PRG)
Total duration 04h00m, 1 stop
 
Hotel Concorde Marco Polo 4*

27.11.2018-4.12.2018

7x noc ve dvoulůžkovém pokoji (možnost upgrade na výhled na moře)
Polopenze
2x green fee na hřišti Citrus Golf (Foret nebo Oliviers Course)
2x green fee na hřiště Yasmie Valley
1x green fee na hřiště El Kantaoui (Panorama nebo Sea Course)
Letištní transfery a transfery na hřiště
Cena: 590 EUR (15 517 Kč)/ osoba ve dvoulůžkovém pokoji

Předpokládaná cena letenky včetně dopravy golfového bagu je 8006 Kč.
Je to poslední přímý let z prahy v roce.

Tue 27 Nov 2018
13:05 Prague(PRG)
15:30 Tunis(TUN)
Total duration 02h25m, Direct flight

Flight 2Tuesday 4 December 2018 Tue 4 Dec 2018
08:15 Tunis(TUN)
12:15 Prague(PRG)
Total duration 04h00m, 1 stop

Co je v ceně z hlediska žrádla, pití?
Nějaká cena pro negolfový doprovod, případně 2 děti?
 
Jelikož vím, že nejsi z oboru, vysvětlím ti pokorně a mile co je polopenze. ;) ... všeho půl, vole :up:
Na negolfové dotazy nejsem schopen reagovat ... ostatně jsem jen buzerant, co si místo vostrýho turka dává kapučínko. :p Ale můžu ti poslat kontakt na svýho agenta, když si se mnou při nejbližší příležitosti jedno kapučínko dáš:p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom