Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tržiště volných fee (ČR/SR) - Ano/ne?

Vytvořit tržiště volných fee?

  • Ne

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nevím

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    28

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Idea: Vytvořit tržiště pro Jamku volných fee k výměně. Případně možností her se slevou (?). Ke konci roku u mnohých se válí různá nevyužitá fee - vyhraná, nebo různé bonusy atp. V některých případech by mohlo možná být šikovné je nabídnout k výměně. Ne vždy má člověk k dispozici fee, kam chce/může jít hrát. A hodilo by se mu naopak jiné. Když jsem o tomto nápadu přemýšlel, jak bych ho realizoval - tak co nejjednodušeji, pokud možno bez složitého zadávání obsáhlého "inzerátu" (klasická inzerce se na to moc nehodí - co vím z praxe i třeba na levnygolf.cz).

Nabízí se k tomu platforma mGolf, kde seznam ČR/SR hřišť je, a možnost vytvořit nový, poměrně jednoduchý modul (s výpisem na Jamku), kde by se dali nabídnout takovéto možnosti hry. Než se do toho ale pustím, tak bych poprosil o názory, tématické okruhy:

  1. přišlo by vám to smysluplné a využívali byste takovouto službu?
  2. pouze zaškrtnout jaká fee k dispozici? (podobně jako u odehraných hřišť), nebo co fee - tak samostatná "nabídka" s popisem (např. s platností do kdy a tak, což u hromadného zaškrtnutí a více různých druhů na jedno hřiště lze blbě)?
  3. jen výměna, zdarma, nebo i možnost za peníze?
  4. jen fee, nebo třeba i možnosti hry se mnou na danem hristi se slevou (napr. hra s clenem na danem hristi - 30%)
  5. cokoli dalšího?
Díky všem konstruktivní připomínky a nápady. Dejte mi prosím vědět, jestli by se vám to alespoň pozdávalo, jestli jednoduše nebo obsáhleji (pracněji) nebo je to dle vás celé blbost, která nemá šanci na úspěch (tzn. bude nám to tady k ničemu). :)
 
Upraveno:
Díky za hlasování v anketě. 17 lidí projevilo zájem, to je poměrně slušné, takže se pokusím to zrealizovat.

Přeci jen ale poprosím o názory - které mi mohou ušetřit práci a vyhnout se zbytečně slepé uličce. Asi to nejzásadnější, co řeším, je jestli to řešit v mGolf (pokročilejší možnosti třídění), nebo na to přizpůsobit maximálně Tržiště tu na jamce (které se pro klasickou inzerci moc nepoužívá...).

Trochu se přikláním řešení v mgolf, kde se dá více třídit, např. dle hřiště a zároveň, kde není potřeba řešit fotografie (vouchery foto moc nepotřebují). A poté, co by mělo být obsahem?

- vouchery na fee
- nabídky na slevy, když se půjde hrát se mnou
- nabídky na vouchery s golf. pobyty

Jde mi o nějaké rozvržení. A návrh. Poprosil bych některé z vás, které to zaujalo, jeslti byste mi mohli dát zpětnou vazbu - abych zbytečně neřešil kolos na vrabce, který nebude využíván pro přílišnou složitost. Vím, že mi takovouto užitečnou zpětnou vazbu mnohdy poskytli např. @Jerry, @Ferrry, @JardaK ale i další. Pokud můžete a napadá vás k tomu něco, prosím, pište.
 
@requo abys nemyslel, že na tebe prdím..
Pro mě je to fuk, v podstatě nepoužívám ani mgolf ani tržiště. Jestli projevilo zájem 17 lidí, je to asi fuk. Pokud nebude aktuálních nabídek o řád víc, k čemu filtry? Abys nedělal zbytečnou práci a pak v tom budou viset dvě fee a jedna spolhra…
Než bych hrábnul, chtěl bych informace, jestli z těch co mají zájem bude někdo něco taky nebízet, ne jen shánět. A případně co, kolik a jak často.
 
@requo abys nemyslel, že na tebe prdím..
Pro mě je to fuk, v podstatě nepoužívám ani mgolf ani tržiště. Jestli projevilo zájem 17 lidí, je to asi fuk. Pokud nebude aktuálních nabídek o řád víc, k čemu filtry? Abys nedělal zbytečnou práci a pak v tom budou viset dvě fee a jedna spolhra…
Než bych hrábnul, chtěl bych informace, jestli z těch co mají zájem bude někdo něco taky nebízet, ne jen shánět. A případně co, kolik a jak často.

Dobrý point. Dík. Ono i 17 odpovědi je na poměry čehokoli jiného jako zpětná vazba poměrně dost. Resp. zatím nejvíc, co jakkákoli obdobná jiná otázka v minulosti vyvolala. Netvrdím, ale, že je toho hodně - a nezávazné "ano" nebolí. Koneckonců, cokoli na začátku má velmi často pomalé začátky jednotek "inzerátů" a pak se to buď rozjede, nebo ne. Ale ano, uvědomuji si tu určitou pasivitu a čekání, co se kde nabídne. A obtížnost "přinutit" něco někde vyplnit, i když se to zrovna neužitečně válí na stole - jednodušší je to vyhodit, nebo na to zapomenout.

Ale dobrý nápad, vyzjistit, jestli skutečně někdo něco na stole má/co a byl by ochoten to do začátku nabídnout, aby to nebylo prázdné.
 
Tím že nevyhrávám turnaje:eek:, nemám žádné vouchery navíc:cry:. Tak většinou budu jen nakupovat od jiných;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom