GolfDigest.cz Trojka na severní Moravě, klasicky i moderně

Jamka R. Reader

admin
Tým 19.jamky
Robot 19.jamky

Feedback
+0 / 0 /-0
Trojka na severní Moravě, klasicky i moderně (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > V moravskoslezském kraji je podle statistiky ČGF osm golfových areálů, z toho jeden s 36 jamkami, čtyři s osmnácti a tři s devíti. V blízkém okolí Ostravy jsou tři hřiště a já si je letos všechny vyzkoušel. Dvě jsem znal již z minulosti, jedno mi bylo novinkou – a mé nadšení z něj je veliké.

Pokračovat ve čtení...

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Jo, tak úplně mě to navnadilo. Musím se tam podívat. Hlavně ty Šilheřovice mě lákají. :)

Co třeba @bohumil.koval? Jak by si ty prosím porovnal tato této hřiště? Šilheřovice, Ropice a své domovské Lipiny? Souhlas s p. Haladou? Nebo to vidíš jinak?

HonzaKulig

Aktivní člen
Jméno
Jan
Přijmení
Kulig
Rok ZK
2012
Klub
Central Golf Club
HI (HCP)
9,8
P/L
  1. Pravák
Značka
VEGA, KZG, Scotty Cameron
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Já s panem Haladou souhlasím, to co napsal bych podepsal. Každé z těch hřišť je jiné, má své kouzlo, Za mě je však top Old Course Čeladná a Ostravice v mém rodném kraji :)

ligi

Mazák fóra
Jméno
Libor
Přijmení
Klus
Rok ZK
2008
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
23,3
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Trojka na severní Moravě, klasicky i moderně (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > V moravskoslezském kraji je podle statistiky ČGF osm golfových areálů, z toho jeden s 36 jamkami, čtyři s osmnácti a tři s devíti. V blízkém okolí Ostravy jsou tři hřiště a já si je letos všechny vyzkoušel. Dvě jsem znal již z minulosti, jedno mi bylo novinkou – a mé nadšení z něj je veliké.

Pokračovat ve čtení...
Já po letošní červnové návštěvě těchto popisovaných tří hřišť (i tří dalších na SM) mohu vše co popsal p.Halada jen potvrdit:)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):