Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Třetí ? :-) golfistka

Zuziky

Aktivní člen
ahoj vespolek,
19.jamku jsem potkala nahodou, tak jsem stravila nejaky cas ctenim fora a abych nebyla jen smirak, jsem tu oficialne :)

ke golfu jsme se dostali loni v lete vlastne nahodou- jeden vikend, kdy jsme se s muzem nudili a nevedeli co by...takze jsme to zajeli na Lipiny zkusit...a uz to bylo :) ve finale tedy hrajeme doma vsichni, syn ma 54, uz ma odehranych par turnaju v ramci Morava Cup, dvakrat tydne trenuje....a pak me "nuti" hrat taky :)

ja jsem tedy u nas doma ta nejhorsi ( chybi mi svih, technika je asi mizerna, ale...proste me to bavi, no :D ), ale nekdo musi byt nejhorsi :)

"doma" jsme v Ropici, obcas hrajeme na akademii na Lipinach, mistrovske hriste tam je silene dlouhe ( syn hral v lete v ramci turnaje a bylo to utrpeni, jak je hriste bez stromu, tak se to fakt ve 40 stupnich neda), docela casto na Rotschildu v Silherovicich.....
 
Ahoj,to jsem rad, ze jsme genderove vyvazenejsi. Vitej na foru. Mimochodem,  to golfove poprve fakt bylo jen tak - nevime co o vikendu, co zkusit golf? :)
 
no, ono to bylo trosku "slozitejsi"- muz se me snazil rok predtim naucit hrat tenis, zjistil, ze vetsi jelito snad nevidel, takze rezignoval....a o golfu jsme obcas mluvili a tehdy jsem v tydnu zjistovala moznosti, jestli se da nekam jit zahrat "jen tak"...a zrovna byla na Lipinach lekce s trenerem, takze jsme proste jeli :D
ne, ze bych tedy byla v golfu vyrazne sikovnejsi nez tehdy v tenise, ale....proste jsme se do toho zblaznili :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom