Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Třešničky na dortu

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Na mnoha hřištích/turnajích/resortech je vždy něco, co člověka zaujme, jako ta pomyslená tečka k dokonalosti, která prostě potěší a která by možná v mnoha případech měla být standardem - z pohledu hráčů. Někde je řeší, někde na to prdí. Pojďme vytvořit takový seznam věcí, které by měly být skutečným standardem a tvoří takové ty pomyslné body navíc.

Tak za mě:

- voňavé záchody, prostě když to voní, má to něco do sebe
- u dražších fee možnost vzít si malou vodu do bagu, případně i nějakou tu sušenku u fee do 600-800 to nečekám
- časy průchodu jamek na odpalištích, příp. na skorce
- viditelné (a funkční) hodiny z odpaliště číslo jedna a deset
- na skorce telefonní kontakty na recepci/maršala
 
Upraveno:
Funkční čistící ofuky a tekoucí vodu na umytí holí a vozíku. A když u tam ty pistole na vzduch jsou, prosím, nechť někdo každý den zkontroluje, že skutečně fungují, jsou zapojené, atp.
 
Me udela radost voda a susenka v bugine.
V zahranici celkem bezne.
 
Mě chybí ve většině resortů přiměřená tzv. čistící zóna. K čemu je rádoby špičková "zahraniční" restaurace, když si nemám kde umejt hole, ofouknout boty a vozík. Když už pak někde je, tak zastrčená za posledním domkem, jedno umyvadýlko sotva pro jednoho.
 
Když už pak někde je, tak zastrčená za posledním domkem, jedno umyvadýlko sotva pro jednoho.

Ono je to jaksi povětšinou dosti ošklivé, tzn. těžko to umísťovat někam do středobodu resortu. A co jsem zaznamenal, tak i v zahraničí je to většinou zastrčené někam stranou...
 
Me udela radost voda a susenka v bugine.
V zahranici celkem bezne.

No jo, když ta bugina stojí 40 Eur, tak se v tom ta sušenka schová:)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Mě osobně jsou hmotné statky tak nějak jedno, respektive každé hřiště je jiné a podle toho má či nemá možnost jednotlivé věci do svého arzenálu zařadit. Ale vlastně lžu - radost mi udělá točené/ plechovkové pivo (0,5 l). Ale daleko větší důležitost přikládám tzv. "chtěnosti". Že mám pocit, že mne tam rádi vidí a že nejsem jen chodící feečko...
 
- hodiny nejenom na prvním odpališti, ale viditelné i z tréninkových ploch. když už se nesmí používat mobil, tak ať vím kolik mi zbývá do startu.
- čističe míčů a odpadkové koše na jednotlivých odpalištích - leckde realita, jinde není ani jeden
- kvalitní a přehledná birdie karta by měla být součást každého fee
 
- kvalitní a přehledná birdie karta by měla být součást každého fee

Budeš platit o 100 Kč víc kvůli birdie kartě?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
- kvalitní a přehledná birdie karta by měla být součást každého fee
Budeš platit o 100 Kč víc kvůli birdie kartě?
Při každé hře by se mi to asi nelíbilo, ale , když jsem někde prvně, tak si ji většinou koupím. Většinou je hezky udělaná, ale můžu připojit i mé letošní negativní zkušenosti:
- Terasy (ok, byl začátek sezóny, ale přeci) "nemáme - ještě nám nové nevytiskli"
- Myštěves obsahuje většinou jednu základní vzdálenost dopadové zóny, jinak nic a tak je to vlastně jen hezký obrázek

Za mě tedy, ať není součástí fee a klidně za ni 100kč dám, ale když si ji koupím, tak by mi s orientací "v poli" měla pomoci.
 
- Terasy (ok, byl začátek sezóny, ale přeci) "nemáme - ještě nám nové nevytiskli"
- Myštěves obsahuje většinou jednu základní vzdálenost dopadové zóny, jinak nic a tak je to vlastně jen hezký obrázek

Za mě tedy, ať není součástí fee a klidně za ni 100kč dám, ale když si ji koupím, tak by mi s orientací "v poli" měla pomoci.

To už utíkáme od tématu a někde kolem se to tu válí, ale udělat pořádnou birdiekartu není skutečně žádná legrace. Jsou za tím stovky člověkohodin a neméně práce grafika. Já to kdysi pro Hořehledy řešil a když jsem se dostal k poměru cena/ výkon, tak jsem se na to vyprd...
 
Ještě přidám:

- odpadkové koše na odpalištích
- někde by se mi i hodně líbil automat na míčky, případně týčka, pokud do klubovny hodně daleko :) Ale to je třešnička třešničky
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
zajímavé, že někde to jde

Já neříkám, že to někde nejde, spíš mi jde o to, zda chápete a vnímáte logiku cenotvorby fee. Protože představa, že zaplatím fee a tohle všechno (vodu, sušenku, birdiekartu, ledničku na bugině, polonahou hostesku u 18.greenu, umytí auta,...) mám zadarmo, je samozřejmě lichá.

Já třeba došel k rozhodnutí, že je pro mne lepší a pro klienty výhodnější, platit skutečně nižší cenu fee a případné "služby navíc" zpoplatnit...
 
Mě ke spokojenosti stačí málo...třeba odpadkové koše u odpališť...taky "kelímky" na zlomená týčka...na dlouhém hřišti záchody, kde je daleko od klubovny (ale to většinou bývá) - tady bych jen podotkla, že je to asi rychlé řešení, ale nesnáším TOI TOI budky...a pitná tekoucí voda na doplnění do lahve. A absolutně souhlasím s mkopcak, ten pocit "to jsme rádi, že vás tu vidíme", ten je k nezaplacení.;)
 
Ano, cenotvorba fee s tímto tématem vůbec nesouvisí. A navíc jsou tyto tvoje názory prezentovány v mnoha jiných vláknech. Sem podle mého názoru nepatří. Pokud jsem se vyjádřil příkře, tak se omlouvám.
 
Ano, cenotvorba fee s tímto tématem vůbec nesouvisí. A navíc jsou tyto tvoje názory prezentovány v mnoha jiných vláknech. Sem podle mého názoru nepatří. Pokud jsem se vyjádřil příkře, tak se omlouvám.

V pohode, ja nejsem precitlivelej:). Ja myslim, ze souvisi, a celkem zasadne. Dokonce jsem toho nazoru, ze je stredobodem vetsiny temat, o kterych se tu bavime....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom