Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Trénování čipů

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Takovéto to domácí trénování čipů, máte vy zkušenější nějaké doporučené a osvědčené rutiny? Jakým způsobem to dobře uchopit, aby člověk měl jistotu v krátké hře? Trénujete někdo doma na zahradě, jak vypadá Váš tréninkový plac? Bouchnout na to do dálky už tak nějak mi jde, ale zase se úplně zhoršila tak extra krátká hra 10 - 20 metrů. V podstatě nikdy to nedopadne dobře. :(
 
ja jsem driv chippoval do bazenu, ale uz je to moc velky terc, tak jsem tam daval plovouci kruh, ale nekdy se to od nej nebezpecne odrazelo, takze uz jen na hristich
 
Ta chipovaci sit uz nefunguje? 
 
jan: Abych se ti přiznal, děsně mě to nebaví do té síťky. Dám tomu ještě tedy další šanci, ale mnohem zábavnější mi přijde čipovat třebas na kruhy položené v trávě, případně do kbelíků a tak. Je to takové uspokojivější. Btw. tohle se mi docela líbilo na drivingu v Úholičkách, myslím, že jsem to viděl tam. Když se na driving odpálilo pár desítek míčů a nikdo zrovna nebyl na rohožce, tak žádný sběrací auto, ale pěkně jít ty míčky odčipovat na nějaké jedno místo, kde se poté sbírají. :) 
 
Po drajvu, putu, je chipp další moje slabá stránka :)
 
Jako bylo by mozna lepsi zalozit vlakno silnych stranek kazdeho z nas... me to jde celkem slusne v klubovne trebas :D
 
ja se umim dobre vymlouvat, proc mi to nejde :D
 
To jste mi teda poradili. :) Nějakou rutinu by někdo neměl, případně jak do toho? V nějakém filmu se čipovalo do popelnice, uznávám, to není úplně ten správný šálek kávy. Dobře, zeptám se jinak. Zahradu moc velikou nemám, jaká vzdálenost je nejtaktičtějčí na čipování (ať už o čehokoli) natrénovat? 10 metrů?
 
doktordee řekl:
Já u toho dobře vypadám... bez ohledu na výsledek.  [emoji41]
Přesně... Základ pro golf je dobře u toho vypadat, to říkám vždycky. Jak to dopadne je jedno;-)...
 
Hlavně když dobře vypadáš tak ti špatné rány hráči kolem spíš odpustí ;-)
 
Presne tak. Neni dulezite kam to lita, ale jak u toho vypadas! :)
 
Vypadáš dobře. Cítíš se dobře. Hraješ dobře. Nebo alespoň líp. :-D
 
Já se u toho dnes dobře cítil a taky to neslo ovoce - 2x chip in
Zbytek hry komentovat nebudu :)
 
Koukám, že hraju už asi rok úplně jinou hru, vlastně jsem to doposud vůbec nepochopil. Tím se mnohé vysvětluje! :)
 
Nejhorsi kombinace je hrat blbe a vypadat blbe :)))

PS: dnes mam osobni all time rekord: 50 puttu na kolo!!! No joke :) 
Pouceni zni - nebrat nahodny putter hned na hriste :))))
 
Hehe, přesně můj styl...

Proboha kde si hrál? Já nejsem zrovna patér, ale co koukám do historie, hůř než 36 pultů nikdy...
 
Dneska jsem vzal pokusne malet, se kterym jsem v zivote nehral (koupen na ebay... 10 ran doma na koberci, jinak vzdy hraji s bladem)... a pak i trosku smula. Jako ja nejsem asi putter vubec, ale toto jsem tez nikdy nezvladl. :) Jsem si z toho pak uz delal srandu, ze spirit Ernieho Else na Masters me provazi...

Paradoxni je, ze jsem jinak dneska zahral v poli jako nikdy predtim. Dal jsem i svuj nejdelsi drive. Takze mam z cele hry fakt skvelej pocit. Ani toto me to nezkazilo. Neni to paradox? :)

Jinak Pysely a celkove score 108. 
 
Taky dobrý, já dnes vylepšil svůj nejdelší drive taky. O 25 m a hned dvakrát.
Ale celkově zklamání, trénovali jsme s kamarádem na zítřejší Texas a nedali jsme ani výsledek, který jsem schopný zahrát sám. A já nebyl ten lepší, i když mám lepší hcp.
Snad jsme tam dnes vyplýtvali všechny špatné rány...
Hořehledy - 45 a 44 :(
 
Tak prodlouzit drive o 25m, to je na sampus, ne? Ja dnes o 25m prodlouzil vetsinu puttu!!! :D

To s tim Texasem je tez celkem golfova zlomislnost. Ale nevesel bych hlavu. Vetsinou to byva, ze kdyz to jeden den nejde, tak dalsi bude bedna ;) 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom