Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Trénink pro členy 19. jamky

Válec Ivo

Aktivní člen
Pokud by vážené členstvo zajímalo, nabízím skupinový trénink pro členy. Možno i o víkendech. Místo - Čechie , Cinda , Mstětice. Počet účastníků do 6ti, cena á 300,-
Případní zájemci do zpráv.... Ivo
 
Pokud by vážené členstvo zajímalo, nabízím skupinový trénink pro členy. Možno i o víkendech. Místo - Čechie , Cinda , Mstětice. Počet účastníků do 6ti, cena á 300,-
Případní zájemci do zpráv.... Ivo

Ty máš zřejmě nějakou zahraniční trenérskou kvalifikaci a zkušenost , že ano, pochlub se. Předpokládám to proto, že s tvým nejnižším HCP nad 16 , dosaženým v ČR se spíš k trenérovi chodí, než trénuje jiné.
 
Ty máš zřejmě nějakou zahraniční trenérskou kvalifikaci a zkušenost , že ano, pochlub se. Předpokládám to proto, že s tvým nejnižším HCP nad 16 , dosaženým v ČR se spíš k trenérovi chodí, než trénuje jiné.

Správně! Vytahování kádrových profilů bez kontextu a především možnost se adekvátně obhájit před anonymním “udavačem”, to má v naší zemi svou tradici!
 
Správně! Vytahování kádrových profilů bez kontextu a především možnost se adekvátně obhájit před anonymním “udavačem”, to má v naší zemi svou tradici!
myslíš spíš - NEmožnost se adekvátně obhájit ....:cool::cool: a jinak souhlas, v tomhle jsme tady přeborníci ......
 
Díky Ivo za nabídnutou možnost, Čím víc takvychto možnosti, tím lépe. Promyslim, jak tyto možnosti a nabídky vás, trenérů, hodit někam pohromadě, pro možnost výběru. cena je fajn. :up: Dik!
 
Správně! Vytahování kádrových profilů bez kontextu a především možnost se adekvátně obhájit před anonymním “udavačem”, to má v naší zemi svou tradici!

- Nabízí-li někdo trenérské služby za peníze je zcela standardní, že sdělí svou kvalifikaci a dosažené golfové úspěchy. Pokud to nesdělí, považuji za normální podívat se, jak kvalifikovaný trenér své služby nabízí. Protože Ivo je na Golfparade evidován s HCP 17,6 a mezi členy Czech PGA není ( což lze zjistit cca za minutu ) nabízejí se dvě možnosti, buď usoudil, že jeho dosažený HCP je dostatečnou kvalifikací pro výuku jiných nebo má kvalifikaci a zkušenosti ze zahraničí, na což jsem se dovolil zeptat. Možnost jeho "adekvátní" obhajoby vidím v tom, že napíše pár slov ve smyslu - moje golfové dovednosti jsou na úrovni HCP 2, zkušenosti jsem nabral ve škole v Rakousku nebo také - ihned po dosažení magického HCP 17 mne napadlo, že bych své zkušenosti mohl předat jiným. Vidět v tom kádrování a práskání chce již opravdu notnou dávku fantazie a zlé vůle.
- Jenom připomínám, že v Česku by trenér golfu měl mít uhraný HCP 6 lepší a absolvovat školu, která není ani lehká ani levná.
- co se týče mé anonymity na fóru - někdo má potřebu ve veřejném prostoru sdělovat co dělá jeho žena, dítě, pes, co měl na snídani a kam pojede na dovolenou. Já to plně respektuj a nevadí mi to.Sám takovou potřebu opravdu nemám, takže rozhodně nic měnit nebudu. Jestli je to překážkou pro účast na tomto fóru, prosím admina o zrušení mého statusu, nemám v tom problém.
 
- Nabízí-li někdo trenérské služby za peníze je zcela standardní, že sdělí svou kvalifikaci a dosažené golfové úspěchy. Pokud to nesdělí, považuji za normální podívat se, jak kvalifikovaný trenér své služby nabízí. Protože Ivo je na Golfparade evidován s HCP 17,6 a mezi členy Czech PGA není ( což lze zjistit cca za minutu ) nabízejí se dvě možnosti, buď usoudil, že jeho dosažený HCP je dostatečnou kvalifikací pro výuku jiných nebo má kvalifikaci a zkušenosti ze zahraničí, na což jsem se dovolil zeptat. Možnost jeho "adekvátní" obhajoby vidím v tom, že napíše pár slov ve smyslu - moje golfové dovednosti jsou na úrovni HCP 2, zkušenosti jsem nabral ve škole v Rakousku nebo také - ihned po dosažení magického HCP 17 mne napadlo, že bych své zkušenosti mohl předat jiným. Vidět v tom kádrování a práskání chce již opravdu notnou dávku fantazie a zlé vůle.
- Jenom připomínám, že v Česku by trenér golfu měl mít uhraný HCP 6 lepší a absolvovat školu, která není ani lehká ani levná.
- co se týče mé anonymity na fóru - někdo má potřebu ve veřejném prostoru sdělovat co dělá jeho žena, dítě, pes, co měl na snídani a kam pojede na dovolenou. Já to plně respektuj a nevadí mi to.Sám takovou potřebu opravdu nemám, takže rozhodně nic měnit nebudu. Jestli je to překážkou pro účast na tomto fóru, prosím admina o zrušení mého statusu, nemám v tom problém.
asi 1 minutu trvalo než jsem si našel Kvalifikační řád pro trenéry golfu ČGF :D:D:D stačí si ho přečíst a trochu se zamyslet.....
http://fls.cgf.cz/DBFL/CGSRedaction/Documents/Kvalifikacni rad CGF.pdf
 
- Nabízí-li někdo trenérské služby za peníze je zcela standardní, že sdělí svou kvalifikaci a dosažené golfové úspěchy. Pokud to nesdělí, považuji za normální podívat se, jak kvalifikovaný trenér své služby nabízí. Protože Ivo je na Golfparade evidován s HCP 17,6 a mezi členy Czech PGA není ( což lze zjistit cca za minutu ) nabízejí se dvě možnosti, buď usoudil, že jeho dosažený HCP je dostatečnou kvalifikací pro výuku jiných nebo má kvalifikaci a zkušenosti ze zahraničí, na což jsem se dovolil zeptat. Možnost jeho "adekvátní" obhajoby vidím v tom, že napíše pár slov ve smyslu - moje golfové dovednosti jsou na úrovni HCP 2, zkušenosti jsem nabral ve škole v Rakousku nebo také - ihned po dosažení magického HCP 17 mne napadlo, že bych své zkušenosti mohl předat jiným. Vidět v tom kádrování a práskání chce již opravdu notnou dávku fantazie a zlé vůle.
- Jenom připomínám, že v Česku by trenér golfu měl mít uhraný HCP 6 lepší a absolvovat školu, která není ani lehká ani levná.
- co se týče mé anonymity na fóru - někdo má potřebu ve veřejném prostoru sdělovat co dělá jeho žena, dítě, pes, co měl na snídani a kam pojede na dovolenou. Já to plně respektuj a nevadí mi to.Sám takovou potřebu opravdu nemám, takže rozhodně nic měnit nebudu. Jestli je to překážkou pro účast na tomto fóru, prosím admina o zrušení mého statusu, nemám v tom problém.
asi 1 minutu trvalo než jsem si našel Kvalifikační řád pro trenéry golfu ČGF :D:D:D stačí si ho přečíst a trochu se zamyslet.....
http://fls.cgf.cz/DBFL/CGSRedaction/Documents/Kvalifikacni rad CGF.pdf
V jednom.ma @wasp pravdu - kdyby to bylo uvedeno hned na začátku, myslím kvalifikace, nebylo by nutné.tady někomu doporučovat, aby něco hledal a zamýšlel se...
 
asi 1 minutu trvalo než jsem si našel Kvalifikační řád pro trenéry golfu ČGF :D:D:D stačí si ho přečíst a trochu se zamyslet.....
http://fls.cgf.cz/DBFL/CGSRedaction/Documents/Kvalifikacni rad CGF.pdf

Vím, jak systém funguje,nemusím se zamýšlet. Samostatného trenéra golfu za úplatu,tak jak jsem pochopil, že jejnabízí Ivo může v ČR dělat jen a pouze profesionální trenér s kvalifikací, kterou jsem popsal výše, jinak zcela jistě porušuje pravidla golfu ( amatérský status ). Tzv. trenéři golfu, byli dříve přesněji nazývání cvičitelé. Federace je honosně přejmenovala na trenéry, nicméně jedná se o amatérské hráče, kteří mají zejména pomáhat jako asistenti profi trenérům, případně seznamovat úplné začátečníky či mládež s golfem. Tito trenéři-cvičitelé nemohou působit samostatně a nemohou vybírat žádné peníze. Pověřit k práci je může jen klub, peníze za jejich práci může inkasovat jenom klub a trenérovi-cvičiteli pak následně může vyplatit odměnu jen a pouze klub. Pokud Ivo nabízí své služby jménem z pověření nějakého klubu, je to Ok, ale měl to napsat.
 
V jednom.ma @wasp pravdu - kdyby to bylo uvedeno hned na začátku, myslím kvalifikace, nebylo by nutné.tady někomu doporučovat, aby něco hledal a zamýšlel se...

Já jsem na začátku pochopil, že Ivo je profi trenér a nabízí své služby všem bez ohledu na výkonnost. Vůbec nezpochybňuji jeho schopnosti trénovat hráče s vysokými HCP, či začátečníky. Kdyby však na začátku uvedl jsem trenér-cvičitel s praxí, nabízím své služby členům fóra HCP 20+ jménem klubu XYZ, bylo by to transparentní a diskuze zbytečná.
 
- Nabízí-li někdo trenérské služby za peníze je zcela standardní, že sdělí svou kvalifikaci a dosažené golfové úspěchy. Pokud to nesdělí, považuji za normální podívat se, jak kvalifikovaný trenér své služby nabízí. Protože Ivo je na Golfparade evidován s HCP 17,6 a mezi členy Czech PGA není ( což lze zjistit cca za minutu ) nabízejí se dvě možnosti, buď usoudil, že jeho dosažený HCP je dostatečnou kvalifikací pro výuku jiných nebo má kvalifikaci a zkušenosti ze zahraničí, na což jsem se dovolil zeptat. Možnost jeho "adekvátní" obhajoby vidím v tom, že napíše pár slov ve smyslu - moje golfové dovednosti jsou na úrovni HCP 2, zkušenosti jsem nabral ve škole v Rakousku nebo také - ihned po dosažení magického HCP 17 mne napadlo, že bych své zkušenosti mohl předat jiným. Vidět v tom kádrování a práskání chce již opravdu notnou dávku fantazie a zlé vůle.
- Jenom připomínám, že v Česku by trenér golfu měl mít uhraný HCP 6 lepší a absolvovat školu, která není ani lehká ani levná.
- co se týče mé anonymity na fóru - někdo má potřebu ve veřejném prostoru sdělovat co dělá jeho žena, dítě, pes, co měl na snídani a kam pojede na dovolenou. Já to plně respektuj a nevadí mi to.Sám takovou potřebu opravdu nemám, takže rozhodně nic měnit nebudu. Jestli je to překážkou pro účast na tomto fóru, prosím admina o zrušení mého statusu, nemám v tom problém.

To, že se @Válec Ivo mohl podrobněji představit, specifikovat své dovednosti, zaměření, specializace, reference,...je určitě dobrá připomínka.
Zpochybňovat je předem, je možná zábavné, stejně jako nedospělé a zbytečné.
Doporučovat mu to stylem, kdy "zneužívám" své možnosti identifikace, zavání praktikami minulého režimu.
Pokud je mi známo, tak trénovat golf může kdo chce koho chce.
A kritizovat vše výše zmíněné a sám nenapsat alespoň svoje jméno, z mého pohledu zcela devalvuje jakékoli takové sdělení a je lidsky ubohé. A tvoje neustálá snaha se v tomto směru vymlouvat to jen podtrhuje.
 
Ty máš zřejmě nějakou zahraniční trenérskou kvalifikaci a zkušenost , že ano, pochlub se. Předpokládám to proto, že s tvým nejnižším HCP nad 16 , dosaženým v ČR se spíš k trenérovi chodí, než trénuje jiné.
Asi tak 9 let jsem nehrál turnaje
To, že se @Válec Ivo mohl podrobněji představit, specifikovat své dovednosti, zaměření, specializace, reference,...je určitě dobrá připomínka.
Zpochybňovat je předem, je možná zábavné, stejně jako nedospělé a zbytečné.
Doporučovat mu to stylem, kdy "zneužívám" své možnosti identifikace, zavání praktikami minulého režimu.
Pokud je mi známo, tak trénovat golf může kdo chce koho chce.
A kritizovat vše výše zmíněné a sám nenapsat alespoň svoje jméno, z mého pohledu zcela devalvuje jakékoli takové sdělení a je lidsky ubohé. A tvoje neustálá snaha se v tomto směru vymlouvat to jen podtrhuje.
Rozepisuje se zde člověk, který se schovává za anonymní profil a neumí ani odpovědět na zprávu. Tímto považuji za uzavřené.
 
To, že se @Válec Ivo mohl podrobněji představit, specifikovat své dovednosti, zaměření, specializace, reference,...je určitě dobrá připomínka.
Zpochybňovat je předem, je možná zábavné, stejně jako nedospělé a zbytečné.
Doporučovat mu to stylem, kdy "zneužívám" své možnosti identifikace, zavání praktikami minulého režimu.
Pokud je mi známo, tak trénovat golf může kdo chce koho chce.
A kritizovat vše výše zmíněné a sám nenapsat alespoň svoje jméno, z mého pohledu zcela devalvuje jakékoli takové sdělení a je lidsky ubohé. A tvoje neustálá snaha se v tomto směru vymlouvat to jen podtrhuje.

Pokud je mi známo, tak trénovat golf může kdo chce koho chce.
Chyba!!! Pokud od někoho vezmeš peníze tak podnikáš, a musíš mít živnost a (bohužel) golfový trenér není živnost volná ale vázaná a musíš prokázat vzdělání a opět (bohužel) v ČR jen jedna škola. Ivo neni uveden jako její absolvent. Možná má jiné než české vzdělání a tak původní dotaz je zcela legitimní.

HCP? Na to abych kritizoval filharmonií nemusím být sám umělec, stačí uši. Na to abych kritizoval umění nemusím být malíř, stačí oči. Takže i takto vysoký HCP je v pohodě. ALE kritizovat a učit (trénovat) je zatracený rozdíl. A to už není v pohodě. Máme v Brně dva profiky kteří měli plusovy HCP a byli schopni zahrát v klidu pod par (snad ještě i dnes) a to jsou konečně atributy kterých si cením. V mých očích je toto víc než škola Němečka. Profík který nezahraje míň než já sám není (u mě) profík.

Ivo je bezpochyby cvičitel a wasp to popsal zcela přesně. Pomůže úplnému začátečníkovi? V podmínkách popsaných výše, nejspíš ano. Pomůže nižšímu HCP než má on sám? Možná. Dle jeho webu bych, ale řekl ne. Pomůže single či scratch hráči s detailní analýzou? Zcela jistě ne. Nemá ani znalosti ani výbavu. Viz příspěvek kde neví jak interpetovat data z radaru. A Mevo není plnohodnotný radar, sám jo mám, vím co říkám. Parafráze, nebudu dělat autoškolu u někoho kdo sám neumí řídit auto a dokonce ani nemá (autoškolacke) auto ale jen obyčejné auto.

Myslel to asi dobře, ale je zde několik překážek.
 
Pokud je mi známo, tak trénovat golf může kdo chce koho chce.
Chyba!!! Pokud od někoho vezmeš peníze tak podnikáš, a musíš mít živnost a (bohužel) golfový trenér není živnost volná ale vázaná a musíš prokázat vzdělání a opět (bohužel) v ČR jen jedna škola. Ivo neni uveden jako její absolvent. Možná má jiné než české vzdělání a tak původní dotaz je zcela legitimní.

HCP? Na to abych kritizoval filharmonií nemusím být sám umělec, stačí uši. Na to abych kritizoval umění nemusím být malíř, stačí oči. Takže i takto vysoký HCP je v pohodě. ALE kritizovat a učit (trénovat) je zatracený rozdíl. A to už není v pohodě. Máme v Brně dva profiky kteří měli plusovy HCP a byli schopni zahrát v klidu pod par (snad ještě i dnes) a to jsou konečně atributy kterých si cením. V mých očích je toto víc než škola Němečka. Profík který nezahraje míň než já sám není (u mě) profík.

Ivo je bezpochyby cvičitel a wasp to popsal zcela přesně. Pomůže úplnému začátečníkovi? V podmínkách popsaných výše, nejspíš ano. Pomůže nižšímu HCP než má on sám? Možná. Dle jeho webu bych, ale řekl ne. Pomůže single či scratch hráči s detailní analýzou? Zcela jistě ne. Nemá ani znalosti ani výbavu. Viz příspěvek kde neví jak interpetovat data z radaru. A Mevo není plnohodnotný radar, sám jo mám, vím co říkám. Parafráze, nebudu dělat autoškolu u někoho kdo sám neumí řídit auto a dokonce ani nemá (autoškolacke) auto ale jen obyčejné auto.

Myslel to asi dobře, ale je zde několik překážek.
tady asi došlo k fatálnímu nepochopení, @mkopcak nerozporoval OBSAH příspěvku od @wasp , ale FORMU tohoto příspěvku...
 
Upraveno:
Pokud je mi známo, tak trénovat golf může kdo chce koho chce.
Chyba!!! Pokud od někoho vezmeš peníze tak podnikáš, a musíš mít živnost a (bohužel) golfový trenér není živnost volná ale vázaná a musíš prokázat vzdělání a opět (bohužel) v ČR jen jedna škola. Ivo neni uveden jako její absolvent. Možná má jiné než české vzdělání a tak původní dotaz je zcela legitimní.

To jak Ivo řeší svoje fakturace nikdo z nás neví, takže je to zcela bezpředmětné. To zda je či není profík nijak nesouvisí s tím, zda může trénovat nebo kasírovat peníze. Takže v určité konstelaci opravdu může kdokoli trénovat kohokoli, inkaso je pak zcela jiná oblast.

ALE kritizovat a učit (trénovat) je zatracený rozdíl. A to už není v pohodě. Máme v Brně dva profiky kteří měli plusovy HCP a byli schopni zahrát v klidu pod par (snad ještě i dnes) a to jsou konečně atributy kterých si cením

To, že někdo hraje dobře, neznamená, že dobře trénuje. Hotovo, tečka.

Ivo je bezpochyby cvičitel a wasp to popsal zcela přesně. Pomůže úplnému začátečníkovi? V podmínkách popsaných výše, nejspíš ano. Pomůže nižšímu HCP než má on sám? Možná. Dle jeho webu bych, ale řekl ne. Pomůže single či scratch hráči s detailní analýzou? Zcela jistě ne. Nemá ani znalosti ani výbavu. Viz příspěvek kde neví jak interpetovat data z radaru. A Mevo není plnohodnotný radar, sám jo mám, vím co říkám. Parafráze, nebudu dělat autoškolu u někoho kdo sám neumí řídit auto a dokonce ani nemá (autoškolacke) auto ale jen obyčejné auto.

Dovolil bych si podobné závěry dělat po lekci, nikoliv před ní.
 
Pokud je mi známo, tak trénovat golf může kdo chce koho chce.
Chyba!!! Pokud od někoho vezmeš peníze tak podnikáš, a musíš mít živnost a (bohužel) golfový trenér není živnost volná ale vázaná a musíš prokázat vzdělání a opět (bohužel) v ČR jen jedna škola. Ivo neni uveden jako její absolvent. Možná má jiné než české vzdělání a tak původní dotaz je zcela legitimní.

HCP? Na to abych kritizoval filharmonií nemusím být sám umělec, stačí uši. Na to abych kritizoval umění nemusím být malíř, stačí oči. Takže i takto vysoký HCP je v pohodě. ALE kritizovat a učit (trénovat) je zatracený rozdíl. A to už není v pohodě. Máme v Brně dva profiky kteří měli plusovy HCP a byli schopni zahrát v klidu pod par (snad ještě i dnes) a to jsou konečně atributy kterých si cením. V mých očích je toto víc než škola Němečka. Profík který nezahraje míň než já sám není (u mě) profík.

Ivo je bezpochyby cvičitel a wasp to popsal zcela přesně. Pomůže úplnému začátečníkovi? V podmínkách popsaných výše, nejspíš ano. Pomůže nižšímu HCP než má on sám? Možná. Dle jeho webu bych, ale řekl ne. Pomůže single či scratch hráči s detailní analýzou? Zcela jistě ne. Nemá ani znalosti ani výbavu. Viz příspěvek kde neví jak interpetovat data z radaru. A Mevo není plnohodnotný radar, sám jo mám, vím co říkám. Parafráze, nebudu dělat autoškolu u někoho kdo sám neumí řídit auto a dokonce ani nemá (autoškolacke) auto ale jen obyčejné auto.

Myslel to asi dobře, ale je zde několik překážek.
Píšeš o něčem, o čem nic nevíš.... Krom jiného to číslo je cca 8 let staré....možná víc a je mi úplně jedno. Atd.... Spokojení klienti jsou mojí vizitkou. To je opravdu jediná věc, která mne zajímá.
 
Ivoše znám, jeho status je pro mne nedůležitý. Ve five star academy, což je instituce, která má právo učit a vydávat status plně kvalifikovaný profesionál jsem se s ním potkal, ostatně nejen tam. Jeho práci nemohu hodnotit, neboť jsem jeho výuku nezažil. A to že učí i jiní než kvalifikovaní pro neberu jako jeho chybu, prostě je to možné. Existuje i status tzv neamatéra. Stejně jako existují léčitelé a doktoři, tak jsou i trenéři a “trenéři”, stejně nakonec rozhodne to, co ocení klient. Fakturace a status trenéra je pouze litera zákona. Kdo prošel kurzem cvičitele má podle zákona nárok na živnostenský list. A je pouze na majiteli, či provozateli hřiště, jestli ho nechá pracovat na jeho pozemku. Já jako pro trenér neřeším jestli je schopen hrát pod nebo nad par, ale jestli má tzv oko a know how pomoct hráči ve zlepšení. Sám jsem byl nejdříve cvičitel a následně pro. Stejně se musím stále vzdělávat a hledat svou cestu v tom, jak pracovat s individualitou hráče. Neexistuje stoprocentní návod, který je použitelný pro každého hráče, aby ze sebe dostal to, čeho je schopen, tak i neexistuje papír, který udělá z amatéra nejlepšího trenéra. A to, co tady rozvíjíte je pouze hledání, proč to nejde, místo abyste hledali cestu, jak by to šlo. Kopcaka neřeším, je to pro mne nick zde.
 
To, že se @Válec Ivo mohl podrobněji představit, specifikovat své dovednosti, zaměření, specializace, reference,...je určitě dobrá připomínka.
Zpochybňovat je předem, je možná zábavné, stejně jako nedospělé a zbytečné.
Doporučovat mu to stylem, kdy "zneužívám" své možnosti identifikace, zavání praktikami minulého režimu.
Pokud je mi známo, tak trénovat golf může kdo chce koho chce.
A kritizovat vše výše zmíněné a sám nenapsat alespoň svoje jméno, z mého pohledu zcela devalvuje jakékoli takové sdělení a je lidsky ubohé. A tvoje neustálá snaha se v tomto směru vymlouvat to jen podtrhuje.

- "zneužívání" možností identifikace - na určení HCP jsem použil web www.golfparada.cz a https://www.cgf.cz/cz/cgf/subjekty-cgf/hraci. Pro určení členství v PGA web http://www.pga.cz/members/?last_name=Waber&kvalifik=&pusobiste-trenera=&um_search=1. Své celé jméno zveřejnil sám. Všechny tyto zdroje jsou zcela veřejné a dostupné všem, naschvál zkus si to. Přiznávám se, že používám tyto dle Tebe totalitní praktiky i jinde a ověřuji si, zda instalatér je instalatér, architekt je architekt apod.
- golf může kdo chce koho chce - to mne nenapadlo. Vždy jsem si myslel, že amatérský golfista, který trénuje za peníze jako Ivo porušuje golfová pravidla o amatérském statusu, ale když v tom nevidí rozhodčí M.Kopčák problém, určitě se mýlím. Ostatně vlastně proč se snažit něco vystudovat, proč dělat zkoušky. Je to zdlouhavé a zbytečně drahé a taky bych to nemusel zvládnout. Osobně sice preferuji, když mne léčí doktor a ne léčitel. Dům mi navrhuje architekt a ne samouk bez vzdělání, který si stáhl program z internetu, ale každý to má jinak.

jenom pro shrnutí kvalifikace Iva, na kterou jsem se dovolil zeptat, je taková :
- nejlepší dosažený HCP - 17,6 ( dle golfparada ) nebo 16,4 ( dle www.cgf.cz ) v roce 2011
- nejlepší dosažený výsledek na rány - 1 x pod 90 ran ( +15 - Mnich , 2009 ), několikrát pod 100 ran ( vše dle www.golfparada.cz )
- od roku 2012 nehraje turnaje a trénuje s bohatými zkušenostmi a dobrými referencemi ( vlastní vyjádření )
- dosažené golfové vzdělání - trenér ( amatér - cvičitel ) 2. třídy, amatérský golfista (cgf.cz )
- člen PGA - NE ( pga.cz )
- nějaká koncese, či živnostenský list - NE ( justice.cz )


Samozřejmě veškeré mnou výše uvedené, z veřejných zdrojů získané a snadno a rychle ověřitelné informace, jsou nepravdivé, protože jsou psány pod anonymním nickem, což je ode mne dětinské a lidsky hluboce ubohé . Moc se za to omlouvám, ale nehodlám to měnit, takže samozřejmě očekávám, že mne za to někdo urazí...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom