Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Trénink pro členy 19. jamky

@wasp Kdybys sis odpustil pár hloupých rýpnutí jako "taky bych to nemusel zvládnout", ten příspěvek by vyzněl daleko lépe.
Tahle jen plníš zásobníky:)
špatně pochopeno, on tady totiž @wasp hledá nové kamarády...:eek::eek::eek::eek: ale nevím, jestli je třeba za tímto účelem plnit zásobníky...:p:p
 
- "zneužívání" možností identifikace - na určení HCP jsem použil web www.golfparada.cz a https://www.cgf.cz/cz/cgf/subjekty-cgf/hraci. Pro určení členství v PGA web http://www.pga.cz/members/?last_name=Waber&kvalifik=&pusobiste-trenera=&um_search=1. Své celé jméno zveřejnil sám. Všechny tyto zdroje jsou zcela veřejné a dostupné všem, naschvál zkus si to. Přiznávám se, že používám tyto dle Tebe totalitní praktiky i jinde a ověřuji si, zda instalatér je instalatér, architekt je architekt apod.

Máš pravdu, jde o veřejně dostupné informace. Omlouvám se.

- golf může kdo chce koho chce - to mne nenapadlo. Vždy jsem si myslel, že amatérský golfista, který trénuje za peníze jako Ivo porušuje golfová pravidla o amatérském statusu, ale když v tom nevidí rozhodčí M.Kopčák problém, určitě se mýlím. Ostatně vlastně proč se snažit něco vystudovat, proč dělat zkoušky. Je to zdlouhavé a zbytečně drahé a taky bych to nemusel zvládnout. Osobně sice preferuji, když mne léčí doktor a ne léčitel. Dům mi navrhuje architekt a ne samouk bez vzdělání, který si stáhl program z internetu, ale každý to má jinak.

Každý mluvíme o něčem jiném - trénovat může kdokoli kohokoli, na tom si trvám. Inkasovat může jen někdo za určitých podmínek. Jak to má @Válec Ivo netuším, ale pochybuji že 10 let porušuje amatérský statut, byť možné to je.

Samozřejmě veškeré mnou výše uvedené, z veřejných zdrojů získané a snadno a rychle ověřitelné informace, jsou nepravdivé, protože jsou psány pod anonymním nickem, což je ode mne dětinské a lidsky hluboce ubohé . Moc se za to omlouvám, ale nehodlám to měnit, takže samozřejmě očekávám, že mne za to někdo urazí...

Plně respektuji tvé právo na anonymitu. Ale pro mne osobně (a dle reakcí i pro řadu ostatních) je tato snaha spojena s potřebou něco utajit. A ať už je to cokoli, vzbuzuje to ve mě automaticky nedůvěru. To celé spojeno se stylem komunikace, byť zjevně s podrobnou znalostí českého golfového prostředí, nechává na jazyku velmi trpkou chuť a u všech tvých zpráv mi automaticky vyskakuje vykřičník, že tu prostě “něco smrdí”.
 
Upraveno:
- "zneužívání" možností identifikace - na určení HCP jsem použil web www.golfparada.cz a https://www.cgf.cz/cz/cgf/subjekty-cgf/hraci. Pro určení členství v PGA web http://www.pga.cz/members/?last_name=Waber&kvalifik=&pusobiste-trenera=&um_search=1. Své celé jméno zveřejnil sám. Všechny tyto zdroje jsou zcela veřejné a dostupné všem, naschvál zkus si to. Přiznávám se, že používám tyto dle Tebe totalitní praktiky i jinde a ověřuji si, zda instalatér je instalatér, architekt je architekt apod.
- golf může kdo chce koho chce - to mne nenapadlo. Vždy jsem si myslel, že amatérský golfista, který trénuje za peníze jako Ivo porušuje golfová pravidla o amatérském statusu, ale když v tom nevidí rozhodčí M.Kopčák problém, určitě se mýlím. Ostatně vlastně proč se snažit něco vystudovat, proč dělat zkoušky. Je to zdlouhavé a zbytečně drahé a taky bych to nemusel zvládnout. Osobně sice preferuji, když mne léčí doktor a ne léčitel. Dům mi navrhuje architekt a ne samouk bez vzdělání, který si stáhl program z internetu, ale každý to má jinak.

jenom pro shrnutí kvalifikace Iva, na kterou jsem se dovolil zeptat, je taková :
- nejlepší dosažený HCP - 17,6 ( dle golfparada ) nebo 16,4 ( dle www.cgf.cz ) v roce 2011
- nejlepší dosažený výsledek na rány - 1 x pod 90 ran ( +15 - Mnich , 2009 ), několikrát pod 100 ran ( vše dle www.golfparada.cz )
- od roku 2012 nehraje turnaje a trénuje s bohatými zkušenostmi a dobrými referencemi ( vlastní vyjádření )
- dosažené golfové vzdělání - trenér ( amatér - cvičitel ) 2. třídy, amatérský golfista (cgf.cz )
- člen PGA - NE ( pga.cz )
- nějaká koncese, či živnostenský list - NE ( justice.cz )


Samozřejmě veškeré mnou výše uvedené, z veřejných zdrojů získané a snadno a rychle ověřitelné informace, jsou nepravdivé, protože jsou psány pod anonymním nickem, což je ode mne dětinské a lidsky hluboce ubohé . Moc se za to omlouvám, ale nehodlám to měnit, takže samozřejmě očekávám, že mne za to někdo urazí...
Neamatér odevzdáno.... papa
 
Neamatér odevzdáno.... papa

Tak tohle taky nechápu..

Proč tady normálně nenapíšeš víc o sobě?
Pochybovačům a kverulantům zemřeš ústa, ostatním dáš informace které je mohou zajímat.
Potřeba vědět jaké máš vzdělání na služby které poskytuješ mi přijde naprosto legitimní a mě třeba taky zajímá.
Už jen proto, že aby člověk dokázal pracovat s kriplem jako jsem já, na to aby byl už pořádnej vědec v oblasti biomechaniky, psychologie a buhviceho ještě...
 
Hele tohle vlákno mě fakt baví ;).
Absolutně souhlasím s @JardaK a v této věcné části i s @wasp , ze pokud je to nabídka tréninku (v mém chápání inzerát), tak bychom si jako oslovení zasloužili vědět více. Tvé mlžení okolo vlastní praxe a kvalifikace otevřelo půdu pro tuto diskuzi.

Nicméně jestli se chytne i někdo jiný, tak bych to klidně na vlastní kuzi zkusil. Když půjde někdo zdatný jako Jerry, tak o té hodině pak může napsat článek :cool: Ja jsem se u toho vlákna nakroutil hlavou tolik, ze mám za sebou rozcvicku a muzu jít trénovat rotaci boků.
 
Připomíná mi to politiku. Náznaky, tajuplná vyjádření, sbírání informací... Přitom stačilo možná jediné - a souhlasím s @JardaK a @jan - trochu se poodhalit a dát o sobě konkrétnější informace. Něco naznačovat, tím spíše, že to je za peníze, a místo logické obhajoby typu "mám za sebou to a to, kvalifikaci mám takovou a makovou, moje úspěchy spočívají v tom a tom". Nepřijde mi férové místo odstranění nejasností to ještě více hrotit a nechat místo sebe obhajobu na členech fóra.
Na druhou stranu něco a někoho shazovat je jednoduché.
 
Hele tohle vlákno mě fakt baví ;).
Absolutně souhlasím s @JardaK a v této věcné části i s @wasp , ze pokud je to nabídka tréninku (v mém chápání inzerát), tak bychom si jako oslovení zasloužili vědět více. Tvé mlžení okolo vlastní praxe a kvalifikace otevřelo půdu pro tuto diskuzi.

Nicméně jestli se chytne i někdo jiný, tak bych to klidně na vlastní kuzi zkusil. Když půjde někdo zdatný jako Jerry, tak o té hodině pak může napsat článek :cool: Ja jsem se u toho vlákna nakroutil hlavou tolik, ze mám za sebou rozcvicku a muzu jít trénovat rotaci boků.
Docela dobré počtení, nevím jak , kdo přišel na inzerát, napsala se tady dobrá nabídka , neveřejná, skupině golfistů/příznivců golfu registrovaných v 19. Jamce. Vycházím z předešlé informace o možnosti mít info/výstup ze zařízení , kde jsou čitelné výsledky. Jestli jsou nebo nebudou pro každého zůčastněného přínosem je na každém oslovením/ zůčastněném. Jde jen o to, kde to bude a jak to má oslovovatel " ošefované". Nesuďte, pokud nevíte. Každopádně mohou být " tomášové " překvapeni , jak to se uvidí , a pokud ma někdo strach o své?? Tak asi ví, kde a co může a neudělal, protože ho nikdo nepřiměl, aby učinil a posunul se. Otázkou zůstavá jestli papír z tebe udělá žádaneho?? Nepřiklánim se ani na jednu stranu, protože nevím, a nesoudim .
 
No, koukám tu na tuhle diskuzi jako blázen.:eek:
 
@bohumil.koval
Já ti nevím, ale nabídka napsaná do fóra mi nepřipadá jako neveřejná, asi to každý chápeme jinak.
Nicméně Ivo mi psal do soukromé zprávy víc informací o sobě, asi stačí být slušný a nepředjímat něco, o čem prd vím.
Potvrdil se můj pocit, že jsme se už viděli, kdysi v Holešovicích než to tam chcíplo. A tehdy jsem si nevšiml, že by můj Pro trenér (člověk s vysokým golfovým vzděláním odpovědný v czech PGA právě za vzdělávání), měl nějaký problém s tím, že Ivo trénuje svoje klienty na vedlejší rohožce.

Tak za mě asi tak...
 
@bohumil.koval
Já ti nevím, ale nabídka napsaná do fóra mi nepřipadá jako neveřejná, asi to každý chápeme jinak.
Nicméně Ivo mi psal do soukromé zprávy víc informací o sobě, asi stačí být slušný a nepředjímat něco, o čem prd vím.
Potvrdil se můj pocit, že jsme se už viděli, kdysi v Holešovicích než to tam chcíplo. A tehdy jsem si nevšiml, že by můj Pro trenér (člověk s vysokým golfovým vzděláním odpovědný v czech PGA právě za vzdělávání), měl nějaký problém s tím, že Ivo trénuje svoje klienty na vedlejší rohožce.

Tak za mě asi tak...
Otázkou zůstává, kdy se nabídka stává inzerátem a naopak? Selský rozum mi říká, že inzerát oslovuje obecné, kdežto nabídka určité.
Nevím, jak to přesně je, proto se předem omlouvám všem dotčeným, kdo se takto cítí .
 
Místo těšení na večerní vyvrcholení Masters a plodné diskuse o tom, jak kvalitní golf uvidíme, se tady zabýváme ani nevím čím...:rolleyes:
No jasně. Přece nebudeš jen tak sedět jako lemra líná a jen tak se těšit. Nic ti nebrání tlachat o tom, jak kvalitní golf uvidíme. Ale ty nevím proč furt tlacháš tady a ještě ani nevíš o čem [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Otázkou zůstává, kdy se nabídka stává inzerátem a naopak?
To je otázka asi správná. Vzhledem k tomu, ze v mem chápání 19jamka není uzavřená komunita, ale veřejný prostor tak to tak s trochou nadsázky beru. Neříkám, ze je to správně, ale je to reálné vnímání jednoho digitálního skeptika.
Každopádně, aby nedošlo ke špatnému pochopení. V mem příspěvku, ze pokud se někdo přidá, rad nabídku využiji na vlastní kůži, nebyla žádná ironie. Myslím to vážně. Jsem zvědavý a ucit mě je toho stále víc než dost. Pokud si pamatuji správně, ze jedna z lokalit byla Cinda, tak je to super. Z marketingového pohledu se to bude líbit Martinovi....ze i diskuze s mírně negativním nádechem je pro některé publika dobra reklama. (Opět nevím jestli je slovo reklama právně správně...beru to dle pocitu)
 
Tak jsem si to celý přečet na jeden zátah a zjistil jsem, že na konci už vlastně ani nevím, kdo komu první sebral bábovičku. Neberte se tak vážně, děcka.;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom