Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Trénink delších ran do greenu

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Máte někdo tip na cvičný green, do kterého můžu hrát alešpoň ze 100m, lépe ze 120m?? Nejlépe z fairwaye. Napadá mě jen Zbraslav, ta se platí a Ostravice, ta je trošilinku z ruky.
Někdo nějaký nápad??
 
Máte někdo tip na cvičný green, do kterého můžu hrát alešpoň ze 100m, lépe ze 120m?? Nejlépe z fairwaye. Napadá mě jen Zbraslav, ta se platí a Ostravice, ta je trošilinku z ruky.
Někdo nějaký nápad??
Čus, myslim, že aktualne je volná ta "1.zimni ´ jamka v Podebradech, zkoušeji otevrit jednu z lesnich. @requo je na dovolený, obsaď mu jeho panství
 
Na Čerňáku jsou u těch chatek mezi 9. a 10. jamkou cvičné greeny a myslím, že 100 m na ně by se dalo najít. Nevím, jestli a kolik se za to platí, (kdysi jsem tam byl s trenérem z ČM a nic jsem neplatil).
 
Kdyz ti nebude vadit, ze je to z rafu, tak v Pyselich od odpaliste 17 je na chipping green >100m temer urcite ;)
 
Tady jsou slíbené dnešní foto chiping areny max 118m. Využito sloupů oplocení drivingu. Přesný nácvik chipů dle metrů.
 

Přílohy

  • image.jpeg
    image.jpeg
    121,1 KB · Zobrazení: 339
  • image.jpeg
    image.jpeg
    209 KB · Zobrazení: 346
  • image.jpeg
    image.jpeg
    23,9 KB · Zobrazení: 404
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom