Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Travel Bag

sob1662

Aktivní člen
HI (HCP)
23
Přátelé, kamarádi,
neměl by někdo na půjčení travel bag vhodný pro přepravu v letadle, nebo nevíte zda a kde by se dal případně za nějaký rozumný peníz zapůjčit v Praze nebo okolí?
Chystám se odletět na týden za golfem a rád bych tam dopravil své hole v neporušeném stavu :):)
Odměna za zapůjčení jistá ;);)
Díky, díky, Jirka
 
Pripadne muzu nabidnout i strong-arm
 
Pokud by někdo řešil stejný problém, rád bych se podělil o své zkušenosti.
Nejprve bych rád poděkoval Honzovi za možnost koupě travel bagu, které jsem nakonec nevyužil.

Každopádně pokud by někdo chtěl zapůjčit travel bag někde v Praze a nemá kamaráda, který by mu jej poskytl, existují zde dva obchody (aspoň o kterých vím), které toto nabízí:
1. Golfprofi - týdení pronájem travel bagu vychází na 700Kč/týden, moc velká ochota zde ovšem nebyla
2. All4Golf v Čakovicích, 330 Kč/týden, záloha 3000Kč. Tuto nabídku jsem využil a dostal na výběr dva super travel bagy od TaylorMade. Jeden velký na dva stand bagy a pak jeden menší vhodný na větší cart bag - ten jsem si půjčil já. Travel bag byl super polstrovaný a to především v oblasti hlav holí, parádní komfort a zajištění holí při transportu.

snad někomu má zkušenost pomůže :)
 
Protoze se chystam na 1. golfove cestovani, hledam info ohledne travel bagu. Premyslim zdali koupit ci pronajmout.
Nasel jsem pronajem v Praze za 300,- za tyden (momentalni akce), ale se zalohou cca 10t (coz pri zapujceni 2 pro me a pritelkyni je 20t a to je ted trosku komplikovanejsi). Konkretne u webgolfu.
Na strankach All4Golf jsem info o pronajmu nenasel, takze nevim zdali porad funguje.
Pokud bych kupoval, tak zas nevim zdali skorepinu nebo staci nylonovy. Samozrejme cena je uplne jina, ale zas by to byla investice. I tak max investice bych bral tak do 5t.
Netusim nakolik hole pri cestovani trpi, na co si davat pozor, atd.
Za jakkoukoliv zkusenost (nejlepe praktickou) dekuji.
 
Já to řešil v listopadu. Nakonec jsem byl línej řešit pronájem, koupil jsem nylonovej.
Z 8 lidí co nás jelo měl skořepinu jen jeden a to malou, takže vláčel ještě tašku.
Ostatní do měkkých travel bagu nacpali vše na týden golfu a chlastání ve skotsku, takže i náhradní boty, teplé hadry, neprofuky, nepromoky, civilní hadry atd.
Bag s holemi jsem obložil oblečením, hlavně hlavy holí. Bál jsem se o driver trochu, ten je dlouhej a nejmíň chráněnej, ale přežil to bez problémů. Na cestu zpět už mě napadlo sundat hlavu a to už se nemůže stát snad nic.
Bag jsem koupil v holešovicích v nějaké slevě tuším do třech tisíc.
 
Protoze se chystam na 1. golfove cestovani, hledam info ohledne travel bagu. Premyslim zdali koupit ci pronajmout.
Nasel jsem pronajem v Praze za 300,- za tyden (momentalni akce), ale se zalohou cca 10t (coz pri zapujceni 2 pro me a pritelkyni je 20t a to je ted trosku komplikovanejsi). Konkretne u webgolfu.
Na strankach All4Golf jsem info o pronajmu nenasel, takze nevim zdali porad funguje.
Pokud bych kupoval, tak zas nevim zdali skorepinu nebo staci nylonovy. Samozrejme cena je uplne jina, ale zas by to byla investice. I tak max investice bych bral tak do 5t.
Netusim nakolik hole pri cestovani trpi, na co si davat pozor, atd.
Za jakkoukoliv zkusenost (nejlepe praktickou) dekuji.
Záleží na tom, jak často budeš cestovat. Pokud 3x do roka, tak skořepina dává smysl ;)
Škoda, že na trhu není skořepina, která by se dala použít i jako “rakev” na střechu auta. Alespoň jsem takovou nenašel.
Ani bych se tak nebál o tlak na hole (hlavně driver) se strany jako ze zhora. Dávám proto do nylonového bagu podélnou výztuhu.
Ale ten nápad se sundáním hlavy driveru je dobrej, to mne nenapadlo :up:
 
Já to řešil v listopadu. Nakonec jsem byl línej řešit pronájem, koupil jsem nylonovej.
Z 8 lidí co nás jelo měl skořepinu jen jeden a to malou, takže vláčel ještě tašku.
Ostatní do měkkých travel bagu nacpali vše na týden golfu a chlastání ve skotsku, takže i náhradní boty, teplé hadry, neprofuky, nepromoky, civilní hadry atd.
Bag s holemi jsem obložil oblečením, hlavně hlavy holí. Bál jsem se o driver trochu, ten je dlouhej a nejmíň chráněnej, ale přežil to bez problémů. Na cestu zpět už mě napadlo sundat hlavu a to už se nemůže stát snad nic.
Bag jsem koupil v holešovicích v nějaké slevě tuším do třech tisíc.
Na ochranu driveru jsem nasel takovy destnik :)
291449-1.png
 
Dobrej gadget. Nicnémě, další krám, to ta rada sundat hlavu je podle mého lepší. :)
No problem je, ze nevim jak hlavu driveru sundat. Mam stale set zvany zacatecnicky. Takze nevim kudy na to sundani jit.
 
Dobrej gadget. Nicnémě, další krám, to ta rada sundat hlavu je podle mého lepší. :)
Jo ta sundaná hlava je :up:
Jinak já uřízl na požadovanou výšku dřevenou násadu od koštěte a na oba konce dal starý tenisáky
 
No problem je, ze nevim jak hlavu driveru sundat. Mam stale set zvany zacatecnicky. Takze nevim kudy na to sundani jit.
Pokud nemáš nastavovací, tak nesundáš :down:
 
Záleží na tom, jak často budeš cestovat. Pokud 3x do roka, tak skořepina dává smysl ;)
letam s bagem cca 5x rocne a zatim jsem na skorepine nasel jednu vyhodu, vetsi bezpeci pro hole, na druhou stranu mam mensi carry bag, takze by kolem bylo hodne mista, ktere bych muse vyplnit, vyssi hmotnost skorepiny, horsi skladovani a porizovaci cena, letam uz nekolik let s mekkym bagem, ktery vzdy vyztuzim a obalim, a nikdy se nic nestalo, jen obcas priohla nozicka bagu
 
Protoze se chystam na 1. golfove cestovani, hledam info ohledne travel bagu. Premyslim zdali koupit ci pronajmout.
Nasel jsem pronajem v Praze za 300,- za tyden (momentalni akce), ale se zalohou cca 10t (coz pri zapujceni 2 pro me a pritelkyni je 20t a to je ted trosku komplikovanejsi). Konkretne u webgolfu.
Na strankach All4Golf jsem info o pronajmu nenasel, takze nevim zdali porad funguje.
Pokud bych kupoval, tak zas nevim zdali skorepinu nebo staci nylonovy. Samozrejme cena je uplne jina, ale zas by to byla investice. I tak max investice bych bral tak do 5t.
Netusim nakolik hole pri cestovani trpi, na co si davat pozor, atd.
Za jakkoukoliv zkusenost (nejlepe praktickou) dekuji.

All4golf to na stránkách nemá, ale určitě je pořád půjčují, protože když jsem tam na začátku prosince kupoval oblečení tak jsme se tam o tom bavili. Jak jsem psal výše, měli na výběr i velký cover na dva stand bagy, tak předpokládám, že to bude stále dostupné.
Jinak když jsem letěl do Turecka v půlce prosince 2018 tak jsem si poprvé půjčil skořepinu a to především díky tomu, že jsem měl let s přestupem. Musím říct, že maximální spokojenost.
Tu skořepinu jsem půjčoval za 590kč/týden bez jakékoliv zálohy v obchodě Golfcentrum v Erpetu )(https://www.golfcentrum.cz/pujceni-travel-bagu-skb). Jen nevím kolik jich tam na půjčení mají, ale stačí tam zavolat a zeptat se :)
Ještě může mrknout na https://www.progolfistu.cz/cestovni-bagy, tam skořepiny půjčují taky.
 
Skořepina je samozřejmě výborná na ochranu holí, ale nelze se dostat do váhového limitu, který některé aerolinky požadují. Váhový limit je kolikrát těžké dodržet i s nylonovým travel bagem. Na druhou stranu jsem zatím neviděl aby toto nadměrné zavazadlo vážili, protože se většinou odbavuje na jiné přepážce, kde už váha nebývá nebo to přehlíží.
Pro ochranu driveru dávám okolo něj náhradní boty a pevně svážu s ostatními holemi.
 
Protoze se chystam na 1. golfove cestovani, hledam info ohledne travel bagu. Premyslim zdali koupit ci pronajmout.
Nasel jsem pronajem v Praze za 300,- za tyden (momentalni akce), ale se zalohou cca 10t (coz pri zapujceni 2 pro me a pritelkyni je 20t a to je ted trosku komplikovanejsi). Konkretne u webgolfu.
Na strankach All4Golf jsem info o pronajmu nenasel, takze nevim zdali porad funguje.
Pokud bych kupoval, tak zas nevim zdali skorepinu nebo staci nylonovy. Samozrejme cena je uplne jina, ale zas by to byla investice. I tak max investice bych bral tak do 5t.
Netusim nakolik hole pri cestovani trpi, na co si davat pozor, atd.
Za jakkoukoliv zkusenost (nejlepe praktickou) dekuji.
Kdybys chtěl, půjčím ti zadáčo svůj nylonový. Byl v Turecku, zvládl i přestupní let:)
 
Skořepina je samozřejmě výborná na ochranu holí, ale nelze se dostat do váhového limitu, který některé aerolinky požadují. Váhový limit je kolikrát těžké dodržet i s nylonovým travel bagem. Na druhou stranu jsem zatím neviděl aby toto nadměrné zavazadlo vážili, protože se většinou odbavuje na jiné přepážce, kde už váha nebývá nebo to přehlíží.
Pro ochranu driveru dávám okolo něj náhradní boty a pevně svážu s ostatními holemi.
no, asi co kdo veze. Nebyli jsme jediná dvojice kdo vezl v jednom travelbagu 2 bagy do Bulharska.
 
V tom případě ber zlomený driver jako řízení osudu a šanci si po návratu z dovolené udělat radost ;)
Za peníze aerolinek to udělá dvojnásobek radosti...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom