Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Travel Bag

Je to moře cestovatelů, kteří vlastní nebo si půjčují travelbagy. Podělte se prosím o své aktuální zkušenosti, které se vám osvědčily a které naopak ne a na co si při výběru dát pozor.... přeci jen od roku 2017 (kdy vzniklo vlákno) jsme se už posunuli.

---
Má někdo osobní zkušenost třeba i s tímto? Můj oblíbený Decathlon?


Výstřižek.JPG


---

Nebo osvědčené půjčovny?

Zajímal by mě i travelbag, kam by se případně vešly pohodlně dva půlsety... ?
 
Upraveno:
Já jsem stále věrný skořepinovému travel bagu, který vždy půjčuju v golfcentru s vyzvednutím v Radotíně. Měl jsem ho už několikrát a vždy spokojenost.
Posledně jsem jel jen se stand bagem a byla tam pořád fůra místa, takže sem ho docpal botama, oblečením, atd. Myslím, že dva půlsety s menšíma bagama, by se tam daly napasovat ;)
 
Já jsem kupoval do Skotska “měkký”, vešel se bag na vozík, všechno oblečení, všechny boty a ještě jsem obaloval cosi osuškama:) žádný problém. Další zavazadlo jsem už nepotřeboval.
Jo a vymyslel jsem, že bezpečnější je demontovat hlavu driveru a k mému překvapení jsem byl jediný, i když ostatních 7 byli zkušení golfoví harcovníci.
Se zastav a vyzkoušíme ty dva malé bagy.
 
Já jsem kupoval do Skotska “měkký”, vešel se bag na vozík, všechno oblečení, všechny boty a ještě jsem obaloval cosi osuškama:) žádný problém. Další zavazadlo jsem už nepotřeboval.
Jo a vymyslel jsem, že bezpečnější je demontovat hlavu driveru a k mému překvapení jsem byl jediný, i když ostatních 7 byli zkušení golfoví harcovníci.
Se zastav a vyzkoušíme ty dva malé bagy.

Prima, domluvíme se. Díky!

Já jsem stále věrný skořepinovému travel bagu, který vždy půjčuju v golfcentru s vyzvednutím v Radotíně. Měl jsem ho už několikrát a vždy spokojenost.
Posledně jsem jel jen se stand bagem a byla tam pořád fůra místa, takže sem ho docpal botama, oblečením, atd. Myslím, že dva půlsety s menšíma bagama, by se tam daly napasovat ;)

To je tohle? https://www.golfcentrum.cz/
Na webu tam k půjčovně travelbagu žádné info nevidím. Na kolik to orientačně vyšlo?
 
@requo pokud chces, ma doma mekky a nikdy jsem ho nevyuzil. Daruji. ;)
 
@requo pokud chces, ma doma mekky a nikdy jsem ho nevyuzil. Daruji. ;)

Taky rád využiju, pojede nás snad víc, tak se hodit bude. A alespon se zase po dlouhé době uvidíme! :) Díky. :up:
 
V každém případě doporučuji u „soft” travel bagu použít vzpěru.
Jako bezpečnostní prvek proti zlomení v měkkém cestovním bagu používám lovítko. Udělám balíček dlouhých grafitových holí (sundám hlavu driveru), "obalím to golfovejma botama" a celé to svážu lepící páskou tak, aby vyhučoval kus lovítka kvůli nárazu "podélně". Je to trochu složák to takto zabalit, pravidelně u toho nadávám jak dlaždič a vypadá to hnusně. Ale zatím to vždy zafungovalo
Minus - nutnost táhnout s sebou klíč na driver, pásku a nůž kvůli zabalení na zpáteční cestu.
Plus - mám na místě k dispozici lovítko, netahám nic těžkého navíc a neubírám si z váhového limitu + pásku a nůž se hodí mít s sebou vždy.
 
V každém případě doporučuji u „soft” travel bagu použít vzpěru.
Mám sto let starýho měkouše Srixon, když jsme ještě před arabským jarem jezdili do Tunisu na březnový golf jako na Mácháč. Místo vzpěry jsem si vyrobil sofistikovanou výztuž z násady na motyku.
Vyšlo to levněji.
Do bagu jsem složil o vozík, hadry a boty a k tomu už jen palubní kufřík.
Kde jsou ty časy, týden ve dvou, pokud si dobře vzpomínám za 25T.
 
Pro info, i profíkům se nezadaří, resp. aerolinkám
1641380802838.png

1641380818935.png
 
@requo - rovněž mohu posloužit měkkým coverem na kolečkách. Cestoval jsem s ním 3x - dvakrát Kanáry a jednou Španělsko Alicante. Je tam dost místa na docpání a obložení všech holí ručníkama, mikinama, trikama, botama,...Ani jednou s tím nebyl žádný problém a jak píše @JardaK , v podstatě ti pak stačí jen taška do kabiny:).
 
Ja mám již od 2016 2 travel bagy (jeden já, jeden otec)

tehdy jsem je kupoval v nějaké akci kolem 1000 Kč, jeden je víc vyztužený, ale zase o něco těžší. Vozíme tam pokaždé cart bagy, nikdy se nic nestalo, víceméně to ani nijak nevyztužujeme.

Kdyby chtěl někdy někdo půjčit není problém, klidně to pošlu i přes zásilkovnu :D


 
Ahoj,

vyrážíme do Skotska a hledám měkký travel bag na kolečkách, neměl byste někdo v Praze na půjčení (na cca týden) za flašku dobrého vína?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom