Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Třaskavá tiskovka LIV Golf. Její hvězdy ostře kritizovaly PGA Tour

Já tedy nejsem žádným znalcem geopolitiky, ale Sudská Arábie není to samé jako Spojené Arabské Emiráty, odkud je DP World.
Nedělám si iluze, že se nechovají podobně, ale primárně je problém se Saudskou Arábií, kde se údajně porušují lidská práva.

Ale třeba nemám pravdu, přiznávám, že se o to až tak nezajímám.
Jak už jsem tady někde psal, Saudi nejsou problém, pokud jim americká firma prodává zbraně (a něco o tom vím, protože firma pro kterou pracuju je subdodavatel). Takže Saudské prachy normálně nesmrdí s nechápu, proč by měly smrděl golfistům..
 
Ano, „geopoliticky” je to rozdíl, fakticky v podstatě ne. Vše je to tam vzájemně provázané a to nejen ve smyslu obchodu.
To s tebou mohu i souhlasit, ale v principu se vše točí okolo Saudské Arábie, nikoliv SAE. Takže technicky vzato ET nemá prachy z toho zkompromitovaného režimu.

Nicméně tím neříkám, že to schvaluji nebo že je správně jak se v té části světa chovají. Což zase oni se na nás dívají také divně.
No, poslední dobou se mi ten celý svět zdá nějaký zamotaný :cry:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom