Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Trápí vás šlajs? My všichni víme, jak na to!

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Trápí vás šlajs? My všichni víme, jak na to! (GolfDigest.cz)

GLOSY > Za šestnáct sezón hraní golfu jsem sice vylepšil svoji výkonnost, ale s driverem šlajsuju pořád stejně, jako za mladých let. Ne že by každá moje rána na dlouhých jamkách byla ryzí banán, obvykle hraju zkrocené „fejdošlajsy“, ale jednu pořádně zatočenou fajfku driverem za rundu obvykle vyrobím. V lepším případě hledám v trávě či v roští, v horším jsem ve vodě a v úplně nejhorším v autu.

Pokračovat ve čtení...
 
Trápí vás šlajs? My všichni víme, jak na to! (GolfDigest.cz)

GLOSY > Za šestnáct sezón hraní golfu jsem sice vylepšil svoji výkonnost, ale s driverem šlajsuju pořád stejně, jako za mladých let. Ne že by každá moje rána na dlouhých jamkách byla ryzí banán, obvykle hraju zkrocené „fejdošlajsy“, ale jednu pořádně zatočenou fajfku driverem za rundu obvykle vyrobím. V lepším případě hledám v trávě či v roští, v horším jsem ve vodě a v úplně nejhorším v autu.

Pokračovat ve čtení...
Myslím, že nám to nejlépe prozradí jeho nová láska při snídani :D
 
tak dnes jsem se ho doufám zbavil. Po hodinách na drivingu a zkoušení různých věcí jsem vystřílel asi 2 koše míčů a ani jeden banánek. :D:eek: Taková Radost, která mně provázela cestou domů byla nepopsatelná . Uvidíme zítra na turnaji ;):D
 
tak dnes jsem se ho doufám zbavil. Po hodinách na drivingu a zkoušení různých věcí jsem vystřílel asi 2 koše míčů a ani jeden banánek. :D:eek: Taková Radost, která mně provázela cestou domů byla nepopsatelná . Uvidíme zítra na turnaji ;):D
Banán se vždycky nějak vrátí :D, někdy po dnu, jindy po měsíci :D. Je to horší než bumerang...
 
Myslím, že mohu s klidem v srdci napsat, že na dnešním turnaji se bude @RobertSlajs trápit především sám. Usuzuji to především z pohledu na jeho restaurační účet, který nemá daleko k pětimístné částce a to i přesto, že neobsahuje žádný pokrm😄👍
 
Určo jsem neobjevil Ameriku, kdesi jsem na to při pročítání všemožných kravin o golfu narazil, ale až teď jsem to aplikoval na sebe.. Jelikož se mi doma válel Mid Size grip, tak jsem ho nainstaloval na zkoušku na Driver, a světe div se, slice téměř neexistuje, buď placebo efekt nebo zase něco dělám jinak, prostě se to rozbilo a lítá to rovně, nemluvě o tom že když něco (rád bych věděl co) provedu, tak z toho vyleze krásný lehoučký dróčko.. A teď mi řekněte, co s tím..?:):p:) A kdyby náhodou jste to chtěl někdo zkoušet nemusíte hned měnit grip, Bohouš vám určitě poradí omotávku..:p
 
Zřejmě tím použitím Mid Size jsi změnil i úchop. Také hůl asi nedržíš tak silně a tím uvolníš lépe zápěstí do impaktu ;)

Ale bez toho vidět švih „před” a „po” je to spíš věštění z kříšťálové koule. Je docela dobře možné, žes měl jen dobrý den a hůl chodila po správné dráze vč. správné sychronizace rotace ramen, boků atd.
Tak třeba ti to vydrží a „plátek” už tě nebude strašit :up:

A kdyby ne, tak je tu pořád možnost té omotávky 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom