Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Tradice po 159 letech končí. The Open povolilo kraťasy

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Tradice po 159 letech končí. The Open povolilo kraťasy (GolfExtra.cz)

I R&A umožní hráčům nosit kraťasy na The Open během tréninkových kol. Končí tak 159leté období, kdy se na nejstarším majoru světa mohly nosit pouze dlouhé nohavice. Jakmile však začne první soutěžní kolo, bude opět vše při starém.

Pokračovat ve čtení...
 
To bude šifra ;-)
 
Jako pardon, někdo tomu rozumíte..? Já ani náhodou..o_O
Nabízím jednu z možnosti překladu. Jen připomínám: hraje se v Irsku....na dlouhé sledování přenosu potřebuješ single.....malt whiskey. Zároveň po několika shots of Bushmills vymyslim spoustu dalších (a samozřejmě hodnotných) výkladů původního souvětí. 😜
 
Nabízím jednu z možnosti překladu. Jen připomínám: hraje se v Irsku....na dlouhé sledování přenosu potřebuješ single.....malt whiskey. Zároveň po několika shots of Bushmills vymyslim spoustu dalších (a samozřejmě hodnotných) výkladů původního souvětí. 😜
Ne Bushmills12Y single ta je nej, nikdy jsem si nic jiného nemyslel a nepil, teprve 19#, mi otevřela oči a uzřel jsem, že jsou si všichni podobní, právě takových se zříkám a nevyhledávám.by observer.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom