Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TOUR19 - Major OPEN (Zbraslav, so 25.8.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 25-08-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
37732948_2322827114401064_6828647557078450176_n.png


Hlavní turnaj celoroční golfové túry Tour19 s bonusovým koeficientem x 1,5 získaných stabelefordových bodů.
Více na https://www.19jamka.cz/tour19

Kdy: so 25.8.2018 od 9:00+
Kde: Zbraslav, Prague City Golf (https://www.praguecitygolf.cz/)
Co: 18 jamek, start postupný nebo cannon (bude včas upřesněno) + svačina do bagu
Jídlo:
-
Cena (na recepci v hotovosti):
  • Nečlen 1.400,-
  • Člen PCGC, ČGK a další subjekty v denním limitu platí 400,- startovné
PŘIHLÁSIT SE NA TURNAJ PŘES ČGF!

---
Ceny:
Pohár pro vítěze každé kategorie. Drobné věcné ceny pro Longest - muži/ženy na jamce 7, Nearest to pin - společný na jamce 8.
Kategorie: Společná 0 - 12 STB, Společná 12,1 - 36 STB, Společná 37 - 54 STB, Společná 0 - 54 STB, brutto
---
 
Upraveno:
Michale @requo, mám dotaz . Na turnaj mi nelze na fee čerpat z limitu ČGK. Je to nějak úmyslně zablokovaný, nebo je chyba v systému?
 
Tak nic, ono je asi ještě brzy. Já myslel že se dá objednat 10 dní předem, ale ono to je jen 7.:rolleyes:
 
Ja jsem si zarezervoval volnou hru pres Bestgolf, tak to snad taky nebude problem. Nebo ano @requo ?
 
Ja jsem si zarezervoval volnou hru pres Bestgolf, tak to snad taky nebude problem. Nebo ano @requo ?

Jj, recepce potvrdila. I další subjekty v denním limitu mají cenu jen 400 jako startovné.
 
Zdravím,

bude ten sobotní turnaj, i když se nepřihlásí víc hráčů? Potřebuju si booknout hotel.

Díky
 
Zdravím,

bude ten sobotní turnaj, i když se nepřihlásí víc hráčů? Potřebuju si booknout hotel.

Díky
Na co hotel? Se plánuješ vylejt jak rybník? :D
 
Kurňa, jamkaři, co je?:eek: . . . Jediný ofiko turnaj 19.jamky v sezóně a přihlášeno jen pár jedincůo_O . . . já teď na chvíli zhasnu a až rozsvítím, tak doufám, že tam bude přihlášeno alespoň 20 lidí :p:D
 
Zdravím,

bude ten sobotní turnaj, i když se nepřihlásí víc hráčů? Potřebuju si booknout hotel.

Díky

Výstřižek.PNG

Viz propozice, minimalni pocet je 8. Což nejspíš bude - většinou se přihlašuje těsně před akcí (čtvrtek, pátek.)
 
Kurňa, jamkaři, co je?:eek: . . . Jediný ofiko turnaj 19.jamky v sezóně a přihlášeno jen pár jedincůo_O . . . já teď na chvíli zhasnu a až rozsvítím, tak doufám, že tam bude přihlášeno alespoň 20 lidí :p:D

Jj, dokonce je i ve slušném stavu - zeleném

Viz včerejší foto

B37D01EA-2FE0-40F7-8D45-648B999A0E85.jpeg 614AE919-D14D-41F5-A72E-BC059933A42F.jpeg
 
Já bych šel, ale v sobotu má neteř svatbu a ségra manželky oslavu narozenin:)
To je přesně ta situace, kdy je ideální vypařit se na golf, ať viděj kdo je pánem domu:up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom