Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tour de Moravia

davidfara

Mazák fóra
Klub
GC Svatý jan
HI (HCP)
PRO
V létě bych chtěl pokořit další pro mě nová hřiště a jelikož bydlím v Praze, tak se veškerá hra točí kolem místních hřišť a nikam dál se moc nedostanu. Jelikož je pro mě Morava už taková exotika :D (vzdálenost, kultura, nářečí) tak jsem si přišel pro radu, jaké hřiště tam opravdu stojí za to. Rád jsem tam jezdil na Kaskádu, kterou znám dobře a párkrát jsem byl i na Austerlitzu a v Olomouci - jinak je to pro mě velká neznámá 🤭 :D . A tak jsem si řekl, že si v létě udělám tour po Moravě, kdy bych každý den vyzkoušel jedno nové hřiště, přejel na další, kde bych přespal a dal rovnou další.

Určitě se tu najde nějaký místní nadšenec nebo všudehrál, co mi dokáže poradit i tak, aby to na sebe dobře navazovalo. :cool:
 
V létě bych chtěl pokořit další pro mě nová hřiště a jelikož bydlím v Praze, tak se veškerá hra točí kolem místních hřišť a nikam dál se moc nedostanu. Jelikož je pro mě Morava už taková exotika :D (vzdálenost, kultura, nářečí) tak jsem si přišel pro radu, jaké hřiště tam opravdu stojí za to. Rád jsem tam jezdil na Kaskádu, kterou znám dobře a párkrát jsem byl i na Austerlitzu a v Olomouci - jinak je to pro mě velká neznámá 🤭 :D . A tak jsem si řekl, že si v létě udělám tour po Moravě, kdy bych každý den vyzkoušel jedno nové hřiště, přejel na další, kde bych přespal a dal rovnou další.

Určitě se tu najde nějaký místní nadšenec nebo všudehrál, co mi dokáže poradit i tak, aby to na sebe dobře navazovalo. :cool:
Vydej se na sever Moravy (Čeladná, Ostravice, Ropice, Kravaře a několik 9 jamkových hřišť) ;)
 
Byl jsem Ostravice a Ropice a můžu doporučit obě. Možná více Ostravici.
 
Moje zkušenost:
Z Rožnova jsem jezdil hrát Celadnou, Ostravici a Rožnov.
Z Kravař (super hotel přímo na hřišti) Kravaře, Šilheřovice, Lipiny a Ropici
Po cestě dávám Olomouc nebo Kaskadu/Austerlitz
 
V létě bych chtěl pokořit další pro mě nová hřiště a jelikož bydlím v Praze, tak se veškerá hra točí kolem místních hřišť a nikam dál se moc nedostanu. Jelikož je pro mě Morava už taková exotika :D (vzdálenost, kultura, nářečí) tak jsem si přišel pro radu, jaké hřiště tam opravdu stojí za to. Rád jsem tam jezdil na Kaskádu, kterou znám dobře a párkrát jsem byl i na Austerlitzu a v Olomouci - jinak je to pro mě velká neznámá 🤭 :D . A tak jsem si řekl, že si v létě udělám tour po Moravě, kdy bych každý den vyzkoušel jedno nové hřiště, přejel na další, kde bych přespal a dal rovnou další.

Určitě se tu najde nějaký místní nadšenec nebo všudehrál, co mi dokáže poradit i tak, aby to na sebe dobře navazovalo. :cool:
Já už mám delší dobu přesně stejný plán ale jsem na to sám a to není vono. A navíc jsem ještě dál než z Prahy. Pokud k tomu výletu nemáš parťáka, nebo by ti nevadil jeden navíc, rád bych se přidal. :)
 
Taky bych si tam zahrál, sice jsem už Čeladnou a Ropici hrál, ale to jsem z toho ještě „neměl rozum” 🤭
 
Já už mám delší dobu přesně stejný plán ale jsem na to sám a to není vono. A navíc jsem ještě dál než z Prahy. Pokud k tomu výletu nemáš parťáka, nebo by ti nevadil jeden navíc, rád bych se přidal. :)

Pokud máte obavy s nářečím, kulturou atd., mohu se k Vám přidat. Jelikož jsem z Moravy (ikdyž tedy jižní) mohu být nápomocen v komunikaci s místní entitou :D A na hřišti snad nebudu přítěží :D Myslím, že by se mi podařilo na tuto akci domluvit i @Radim , který je také z Brna. Aspoň bych nebyl odkázán na vlak :D
 
Здравствуйте, дорогие друзья.

Для нас большая честь, что вы хотите узнать наш регион. Я попрошу моего друга Путина оказать вам максимальную заботу. Два танка и 30 милиционеров все еще будут в вашем распоряжении. Они не будут охранять вас, но они будут нести ваше оружие для гольфа.

Наши девушки всегда будут в вашем распоряжении, когда вам нужно найти свои яйца. Еще можно приехать, я устрою экскурсию в рабочий лагерь на урановых рудниках.

Мы с нетерпением ждем нашей встречи.
1575920711214.png
 
Здравствуйте, дорогие друзья.

Для нас большая честь, что вы хотите узнать наш регион. Я попрошу моего друга Путина оказать вам максимальную заботу. Два танка и 30 милиционеров все еще будут в вашем распоряжении. Они не будут охранять вас, но они будут нести ваше оружие для гольфа.

Наши девушки всегда будут в вашем распоряжении, когда вам нужно найти свои яйца. Еще можно приехать, я устрою экскурсию в рабочий лагерь на урановых рудниках.

Мы с нетерпением ждем нашей встречи.
Zobrazit přílohu 9148
ha, asi mě vezmete - umím rusky :up: :D
 
Здравствуйте, дорогие друзья.

Для нас большая честь, что вы хотите узнать наш регион. Я попрошу моего друга Путина оказать вам максимальную заботу. Два танка и 30 милиционеров все еще будут в вашем распоряжении. Они не будут охранять вас, но они будут нести ваше оружие для гольфа.

Наши девушки всегда будут в вашем распоряжении, когда вам нужно найти свои яйца. Еще можно приехать, я устрою экскурсию в рабочий лагерь на урановых рудниках.

Мы с нетерпением ждем нашей встречи.
Zobrazit přílohu 9148
Спасибо за ваше любезное приглашение. Я надеюсь, что будет водка, пироги и сказка "Ну погоды зайчик".
 
Спасибо за ваше любезное приглашение. Я надеюсь, что будет водка, пироги и сказка "Ну погоды зайчик".
správný název je: "Ну, погоди! " :D:D:D
 
Спасибо за ваше любезное приглашение. Я надеюсь, что будет водка, пироги и сказка "Ну погоды зайчик".
a kaviár ? :(
 
A vlka bude hrát @Jerry 🐺
A ještě oficiální pokřik
„Naša Daša zachatěla malako,
chytla byka
za pytlika,
davaj byku malako”
 
Tak po tom všem, co se tu v poslední hodině událo se @davidfara nedivím, že se tváří, že neexistuje. Jestli někdy vůbec vyrazí hrát golf dál na východ než do Hradce, změní identitu, vzhled pomocí plastické operace a možná i pohlaví. Hrát bude v noci s výbavou pro noční vidění, jen aby předešel riziku, že někdo z nás bude chtít jet s ním... :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom