Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tour championship

doktordee

Guru fóra
Jak se těšíte na finálový turnaj sezóny? [emoji466]
3ad732eb70d6d4455ccde6defb8f379e.jpg
 
Skvely valeci vikend, Odpo Laver Cup a pak plynule prechod na Tour Championship :)
 
Musím říct, že LaverCup bude určitě bomba a Tour, no paráda. Sice nejsem doma, tak doufám, že se budou tady patřičně sdílet dojmy a pojmy!
 
Já fandím svému oblíbenci Rorymu. Nicméně si myslím, že nevyhraje. Vítěz BMW by mohl překvapit. Každopádně to bude hezký golf! Hlavně ať je hezky...
 
Teď koukám na soupisku - Rory nehraje? [emoji33] nebo se dívám špatně? Já to bral jako samozřejmost.
 
Upraveno:
Teď koukám na soupisku - Rory nehraje? [emoji33] nebo se dívám špatně? Já jo bral jako samozřejmost.
Divas se spravne...
 
To od něj není hezké... nemá on nějakou novou ženskou? Že zas má takové herní problémy. No v tom případě fandím Caseymu.
 
Teď koukám na soupisku - Rory nehraje? [emoji33] nebo se dívám špatně? Já jo bral jako samozřejmost.
Neprošel ( 58.)
 
To od něj není hezké... nemá on nějakou novou ženskou? Že zas má takové herní problémy. No v tom případě fandím Caseymu.
Tenhle?
rory-mcilroy3.jpg


Ale už od mala měl jasno ve značkách :D
 
Není to špatný, ale včerejší přepínací souboj Tour vs. Laver Cup vyhrál koncert Police na Artu:D
 
Naštěstí existuje archiv ČT takže jedu PGA u snídaně [emoji514][emoji477]
 
Koukám, že DJ má zpět svého Spidera [emoji888][emoji887]
 
Tak jak se vám to líbilo? :)) Žádné ovace, jásání, nic? :) Dojmy z celého turnaje, co překvapilo, co naopak nepřekvapilo? Co se nejvíce líbilo?

Výstřižek.PNG
 
Tak jak se vám to líbilo? :)) Žádné ovace, jásání, nic? :) Dojmy z celého turnaje, co překvapilo, co naopak nepřekvapilo? Co se nejvíce líbilo?

Zobrazit přílohu 2188
nejvíc se mi, pančiteli, líbilo, že mi pořád funguje Kuki:p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom