Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours TOUR Championship 2018

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
První den a vypadá to nadějně, že by si to Tiger načasoval na tenhle turnaj? :)

Výstřižek.PNG



Ten Eagle nakonec... pecka!
 
Sledoval jsem to až do konce. Krásný golf. Tiger puttoval jako za mlada. Bude to ještě hodně napínavé...
 
A jízda pokračuje... porad super, dle výsledku. Jak to vypadalo, jak hrál Tiger - výsledek vím, ale vypadal v pohode, neporazitelne? :)
 
Hrál opravdu, klidně vyrovnaně, velmi dobře. Měl téměř 100% sand saves. Tzn., že přes nepřesnou ránu, se dokázal rychle zkoncentrovat a zahrát dobrý výsledek.

Teď začalo 3. kolo na GC a vypadá to, že pěkně fouká. Takže o zábavu bude postaráno:up:
 
Já jo, prakticky na všech tůrách už bylo zahráno kromě European, Oli je první..:up::up::up:
 
Jako hraje famózně, může říct i nejkratší golfový vtip... Už to umím..:):):)
 
Tiger:
Další birdie, 9/10 zasažených fervejí, 90% GIR.

Co na to dodat. Snad to, že mu to jde, až když se rozešel s manželkou. ;)

Proto nikdy nebudu dobrým golfistou:cry:
 
Mi to jde pozdě..? Je na šestce..:):)
Kdepak. Jenom jsem převzal komentář z GC. Počítali posledních 10 fervejí. Tedy i se včerejškem. No a asi jsem to zakřikl, protože série skončila. Ale ty záchrany z písku jsou famózní :up::up::up:

Psát o dalších birdících už asi nebudu, protože se upíšu:p
 
Minus 12, ani tech chrtů není moc , tak snad. Jestli takto načasováno před RyderCupem, to si majitele TV práv nemohli prát nic lepšího...
 
Tiger je zpět!!!:up::up::up: Vítěz FedexCupu 2018 - finálové kolo si uhrál s přehledem, i když nějaká chybička se objevila.

To je snad nejlepší pozvánka na Ryder Cup:):):)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom