Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours TOUR Championship 2018

Byla to pecka. Jsem moc rád, že Rose to ustál, myslel jsem si, jaké to bude v pohodě a přikovalo mě to k TV až do konce. Když byl na děleném šestém místě, úplně jsem napětím až nedýchal. Koho mi bylo líto, tak to byl McIlroy a překvapivě vůbec se mi nelíbil projev DeChambeau, resp. u těch pár záběrů, kde byl... tak si furt stěžoval na něco. Tiger - prostě paráda, jsem moc rád. Prostě Tiger je back!

Co jsem si říkal, že bych fakt nechtěl, byly poslední paty Rose na 18té jamce, když v zadu šel dav za Tigerem skandující Team US a Tiger... no co, když chcete deset melounu, musíte něco vydržet. Klobouček!

Jukněte na video, na ten "dav" gentlemanů a dam. :)

 
Upraveno:
Byl jsem jedním z těch pochybovačů, co ho odkazovali do golfového důchodu, ale šeredně jsem se mýlil. Předváděl parádní golf a už je jasný, že zdaleka neřekl poslední slovo. Smekám ...
 
Dost tragický je komentář na GC, jako říct o Jonu Rahmovi že je američan? A to nebyl zdaleka jediný překlep. Dává mi to vzpomenout na legendární komentář fotbalu na Nově :)
 
Sranda je, že cca půl hodiny před tím, že je Španěl, řekl správně.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom