Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tomův bag radosti

Tomáš Kloud

Aktivní člen
13463404e0f4dd408a49aa232efa2ab6.jpg


Původně setový bag Wilson Linear XD, ze kterého mi zbyly už jen železa.
Driver je Wilson D200
Wedge jsou Cleveland 60 a 56
Putter pak Cleveland Tri 1.0
 
zase mi na tech holich prijde neco divneho :D
 
Nahodou :-D vcera jsem se byl podivat v golfovym obchodu, a mezi temi vyrovnanymi holemi jsem krasne viděl ty pro leváky :-D
 
Jak se s Wilsonama hraje? Preci jen, mam tu znacku spojenou vice s jinymi sporty, tenis atp.
 
Upraveno:
Asi dobře? hrál jsem jenom s Wilsonem, možná při začátcích i s jinou značkou, ale to se nedá počítat. :) zatím jsem na HCP 36, a ještě s tím půjdu trochu dolů. Pak jsem si zkoušel Wilson C200 a ty jsou taky paráda. Ale chci vyzkoušet i jiný značky, pro porovnání
 
Nove wilson zeleza jsou pry vazne dobra.
Ta znacka ztratila hodne z renome. Uvidime jak dlouho to daji. Bojim se, ze je stihne osud jinych :(

Btw. Proc ne i wedge a putter?
 
Uvidi se. :)

Jinak proc ne i wedge a putter? Nebyl k dostani to co jsem potřeboval. A Cleveland jsem sehnal za dobry peniz. :)
Co muzu rict, tak ten putter je bozi :)
 
To vypadá jako parádní startovací bag. Taky jsem chtěl na začátku pořídit komplet set od Wilsona, ale zrovna ho neměli na leváka. Nakonec jsem pořídil RAMy. Když se mě ale někdo ptá co si pořídit za první hole, tak většinou řikám Wilsony. Jsou za dobrou cenu a na prvních pár let to stačí.
 
Pesne tak. Myslim, ze to je uplne v pohode a videl jsem i mnoho typku co to maj doted a o jejich hre se mi muze zdat. :)

Ale uz vim, co mi tam chybi... hybrid... drevo... :)
 
Přesně tak :) chybí. Dostal jsem zakázáno s tím hrát. Jelikož shaft na nich byl pro mne jak bláto. Takže jsem se pořádně netrefil.
Hold prní rána driverem 200m a pak postupně po 130m 5i :)
 
Nemají tyto start sady hybridy na ocelovém schaftu? Já jsem to u těch RAMů měl. 3 a 5ku hybrid na železe. Dalo se za ně rvát jako blázen :D Hrál jsem s nima dlouho. Pak jsem je vyměnil za hybrid na stiff grafitu.
 
A fakt ti to s tim nelitalo vubec?

Prijde mi skoda nemit nejakou delsi hul. Takto nedostrelis na PAR3 green.
 
Tyhle start sady se dělají i na grafitech, ale ty hlavy jsou prý občas špatný. Že místo oceli se použije hliník apod.
Každopádně jsem železy začal pálit na stejnou délku jako hybridem a dřevem, tak hole šli na odpočinek. Pro vysoký HCP to stejně není poznat :)
Ale teď už začínám pociťovat mezeru mezi driverem a 5tkou. Takže by to chtělo nějaké to dřevo, abych mohl pálit mezi 150 - 170m a užít si nějaké "delší" 3pary. ;-)
 
No jeste otazka jakym drevem a jakym hybridem. :)

Na tvem miste bych sehnal h3. Jen pro info, kolik davas PW a 7?
 
3drevo a 4hybrid.
A ze zvědavosti, proč zrovna 3h? :)
PW davam normalně 80m, ale ted v neděli ze mě trenér vytáhl 100m carry.
7i mívám na 120m, ale i tak v nedeli padly rány o 20m delší. :)
 
Tak jsem si dneska udělal na Simulátoru menší statistiku :) Děs a hrůza, musím zmenšit rozptyl na wedgi 56 a 7i, k tomu ještě ta 8i zlobí. Pak ještě se zbavit špatných ran u 5i a možná budu i spokojený. Takový 4par o délce 350m už dávám pomalu v regulaci :)

upload_2017-2-21_14-59-36.png
 

Přílohy

  • golf_Statistiky.zip
    14 KB · Zobrazení: 582
Reknu to takto, h3 ti asi zmeni zivot :) ... resp. HCP.
Je to hul, co ti vzdalenostne chybi a jelikoz je to hybrid, tak pri dobrem vyberu by ti nemelo delat problem to trefit. Pokud umis 5i a driver, tak hybrid vazne nebude problem.
Na PAR3 proste to chce mit alespon sanci se dostat prvni na green a to same pri approach shotu u dalsich jamek.

Komentuji tedy stav pred trenerem... statistiky ze simu neberu moc v uvahu. Nevim jak u tebe, ale me to moc nesedi. Navic ve finale me zajima total.
 
Jeste poznamka: h3 je v podstate nejdelsi normalni hybrid. h2 se moc nevyskytuje, pripadne ma casto loft stejny dle znacky jako jina h3. Nizsi loft u hybridu = je to pak spise wood nez hybrid se vsemi klady i zapory (neresim ted konstrukci hlavy ani delku shaftu, ale loft).

Zakladni klad hybridu je, ze to proste lita i kdyz to chytnes obracene... :) zkazena rana = 130m, dobra 150m. :)
 
:-D Ok, zítra mám namířeno do Golfsmith na kontrolu holí, tak vyzkouším nějaký hybrid ;-)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom