TomTom Golfer 2

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,228
1,141
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
A sleduje to i tepovou frekvenci? Abychom vedeli, jak je to s tou slibovaniu otrokyni/otrokem....:p
Jen aby jste z toho chlapci neměli mindrák z počtu zaznamenanej zásahů tím autoshotem...:cool::p

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,228
1,141
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Ti je půjčím, ať to nejdřív vyzkoušíš. A uvidíš, není problém. Vezmu ti je na Indoor a můžeš vyzkoušet v Turecku?
Jestli to myslíš vážně, tak tvojí nabídku určitě rád využiju.:)

Shoty: requo

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,228
1,141
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Včera jsem vrátil Michalovi zapůjčené hodinky, tak bych si dovolil krátké zhodnocení autoshotu, kvůli kterému jsem si je půjčil. Z šesti her, co jsem s nima hrál se dvakrát nesplet ani jednou a celkový průměr nezaznamenaných úderů byl cca 1,5 úderů za 18 jamek. Vždy šlo o krátké čipy. Myslím ale, že pokud bych byl schopný míček vždy trefit jakž takž čistě, bylo by to ještě lepší. ;)

Shoty: jan

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,124
1,220
123
Praha
Jméno
Honza
Včera jsem vrátil Michalovi zapůjčené hodinky, tak bych si dovolil krátké zhodnocení autoshotu, kvůli kterému jsem si je půjčil. Z šesti her, co jsem s nima hrál se dvakrát nesplet ani jednou a celkový průměr nezaznamenaných úderů byl cca 1,5 úderů za 18 jamek. Vždy šlo o krátké čipy. Myslím ale, že pokud bych byl schopný míček vždy trefit jakž takž čistě, bylo by to ještě lepší. ;)
Chipy jsou problem... navic to kazdy hraje jinak.
A jak je hodnotis celkem?

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,783
2,102
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Udělal jsem test výdrže jednoho modelu TomTom Golfer 2 SE: vydržel přesně tři rány kladivem z výšky 10 cm. Zajímavé bylo, že ještě hodinky svítily!

IMG_1260.jpg IMG_1261.jpg IMG_1262.jpg IMG_1263.jpg IMG_1264.jpg

Co už taky dělat jiného, když vám pořád dokola píší: RESET / Aktualizujte / RESET / Aktualizujte... Tímto se omlouvám @moris137, který vyhrál moji aukci na tyto hodinky, kterému se bohužel po mém předchozím a v dobré víře nastaveného továrního nastavení nepodařilo již během mnoha hodin hodinky dostat do funkčního stavu. Po zaslání zpět se to nepodařilo ani mě. Zvolil jsem tedy klidné řešení, v podstatě stejně, jako na greenu, když se krapet nedaří - @mkopcak by ze mě měl radost! :)

A je klid.

Viditelně se jedná o nějaký obecnější problém, viz podpora https://en.discussions.tomtom.com/golfer-golfer-2-393 - takže - pokud máte, nerestartujte/neaktualizujte. A pokud restartujete a nezadaří se, byli jste varováni. Kdyžtak prodám/zapůjčím KLADIVO TOMTOM-GOLFER bijec!

Upraveno:

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,534
1,591
123
Jméno
Martin Kopčák
Udělal jsem test výdrže jednoho modelu TomTom Golfer 2 SE: vydržel přesně tři rány kladivem z výšky 10 cm. Zajímavé bylo, že ještě hodinky svítily!

Zobrazit přílohu 4759 Zobrazit přílohu 4760 Zobrazit přílohu 4761 Zobrazit přílohu 4762 Zobrazit přílohu 4763

Co už taky dělat jiného, když vám pořád dokola píší: RESET / Aktualizujte / RESET / Aktualizujte... Tímto se omlouvám @moris137, který vyhrál moji aukci na tyto hodinky, kterému se bohužel po mém předchozím a v dobré víře nastaveného továrního nastavení nepodařilo již během mnoha hodin hodinky dostat do funkčního stavu. Po zaslání zpět se to nepodařilo ani mě. Zvolil jsem tedy klidné řešení, v podstatě stejně, jako na greenu, když se krapet nedaří - @mkopcak by ze mě měl radost! :)

A je klid.

Viditelně se jedná o nějaký obecnější problém, viz podpora https://en.discussions.tomtom.com/golfer-golfer-2-393 - takže - pokud máte, nerestartujte/neaktualizujte. A pokud restartujete a nezadaří se, byli jste varováni. Kdyžtak prodám/zapůjčím KLADIVO TOMTOM-GOLFER bijec!
Ach to je nadhera! Ze se ti hned ulevilo u šourku viď?!

Shoty: macdav

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,124
1,220
123
Praha
Jméno
Honza
... a ja se tu se** s nejakou recenzi!!! :D

Muzes je znovu vydrazit jako “s drobnou vadou - AS IS”

Nové turnaje

Statistiky fóra

Vlákna
1,472
Členové
373
Nejnovější uživatel
davisdMkeo7m

Různé užitečné odkazy

Zpravodaj 19.jamky

Novinky, akce a zajímavosti 19.jamky přímo na e-mail! Ať vám nic neuteče!

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
...nebo viz VÍCE INFO