Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tomáš alias Klok

Klok

Guru fóra
Jméno
Tomáš
Klub
CGCPR, GCAUS
HI (HCP)
5,6
Inzeráty
2
Ahoj všem přítomným,

na tomto fóru jsem nováček, byť Vás tu sleduju už více jak rok. Golf je moje vášeň, nyní mám za sebou již 3 plné sezony.

Už mi brzo bude 40 :( . Odmalička jsem vždy hodně a aktivně sportoval - sportovní gymnastika, fotbal, atletika, stolní tenis, kolo, lyžování. S postupem času mi zůstala jen kopaná, stolní tenis a rekreačně florbal a v zimě lyže. S fotbalem jsem ale musel ve 30ti seknout a tak jsme se začal naplno věnovat pinecu. Před 5ti lety u nás vznikl malý golfový klub a já začal po této hře pošilhávat.
Tak jsem jednou zašel na den otevřených dveří a zkusil si to - však to dobře znáte. Nedlouho na to jsem si někdy v září roku 2013 zakoupil patr, osmičku a šestku železo začal jsem. Zpočátku pouze malé regionální hřiště - devítka, kam jsem zašel asi tak 5 x jen tak si to zkusit nanečisto. Dost mě to chytlo. V roce 2014 jsem pak v létě pořídil začátečnický set a v roce 2015 už jsem hrál tak moc, že jsem musel s pinecem seknout. Moje původní představa, že se golf hraje v létě a pinec v zimě se hlavně díky golfu (a dvěma příhodným zimám) jaksi rozpadla ... ve 20ti by to možná šlo :) , ale nejsem nejmladší ani Chuck Noris.

Vloni již jsem dal přes 60 her, z toho přes 20 turnajů. Ke golfu jsem nakonec přivedl i manželku, neboť nám pomalu děti odrůstají a také dceru - 10. syn - 10 zatím úspěšně odmítá.

Jak jsem již napsal výše - golf je moje vášeň - dává mi odpočinek, relaxaci, sportovní výkon a protože jsem hodně soutěživý typ - tak i všechno ostatní co moje duše potřebuje. O motivaci se dále zlepšovat nemluvě.

Rád bych hrál letos z bílejch.

S pozdravem KLOK
 
Upraveno:
Ahoj Tome, vitej na foru! To si nemusel stat rok pred dvermi. Ale co, hlavne ze si tu.

Btw. to muselo byt pro ostatni desne, kdyz je porazi nekdo jen se tremi holemi!
 
Ahoj!
Z bilejch to ted jde skoro vsude :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom