Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tohle mi skočilo do majlu a jsem na vážkách jestli do toho nejít ...

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Spojené Arabské Emiráty
Moře, teplo, sluníčko a golf​
Vážený pane,

Pojeďte se připravit na golfovou sezónu do Dubaje. Březen je ideálním časem pro návštěvu Spojených Arabských Emirátů. Máme pro Vás dvě varianty, nově otevřený hotel Taj Jumeirah Lakes Towers v Dubaji v blízkosti hřiště Emirates nebo luxusní hotel Waldorf Astoria přímo na pláži v Ras Al Khaimah. V případě zakoupení letenky se společností Emirates, budete mít ke každému letu pojištěné náklady v souvislosti s COVID-19. Není třeba tedy uzavírat žádné další pojištění. A z aktuálních restriktivních opatření je na cestu na letiště umožněna vyjímka. Cestování tak nic nebrání, odjeďte a užijte si dovolenou v pohodě.​
Taj Jumeirah Lakes Towers
*****
7 NOCÍ A 5x GREEN FEE
TERMÍN: 25.2.2021 – 31.3.2021
  • 7x noc ve dvoulůžkovém pokoji
  • Snídaně
  • 1x green fee na Dubai Hills Golf Club
  • 1x green fee na Montgomery Golf Club
  • 1x green fee na Emirates Golf Club - Faldo Course
  • 1x green fee na Jumeirah Golf Estate - Fire Course
  • 1x green fee na Arabian Ranches
  • Zpáteční letištní transfer
CENA 27 657 Kč / osoba sdílející dvoulůžkový pokojDALŠÍ
INFORMACE

Cena letenek s Emirates z Prahy od 13 200 Kč.
 
dostal jsem tez, jen bych tam chtel zmenit dve hriste, ale zni to zajimave
 
Taky jsem na to koukal 👍
 
Řešil jsem to na konci ledna a byli vstřícní zařídit cokoli, a to opravdu za podmínek, které jsou inzerovány. Plus šlo dohodnout řadu změn a pojištění...
Ale vzdali jsme to kvůli COVID rizikům - v té době se do Dubaie dalo létat z UK bez testu a stěhovalo se tam půl Londýna bez ohledu na mutace viru. Dnes je to sice jinak, ale o protestování populace v Dubai si nedělám iluze. Přece jen např. to TAXI a další služby člověk bude muset využít a standardní řidič nebo obsluha bude mlaďoch, kterému COVID nic nedělá. Všem samozřejmě bezpříznakový průběh přeju bez ohledu na věk, rasu, barvu pleti, pohlaví atp... Ale vidina x-denního pobytu v Dubai navíc na pokoji, nebo nedej bože v nemocnici po nakoupení COVIDa v letadle nebo na místě, nám přišla jako neúměrně riziko. A to se nebavíme o situaci, kdy člověk zůstane viset po pozitivní testu na letišti při příletu do Dubaie....
Teď už je to s omezeními jinak, ale zase je tam o něco horší situace. Samozřejmě v porovnání s naším Burešovo královstvím je to tam pořád lepši...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom