TMR - Central Golf Club

Jamka R. Reader

admin
Tým 19.jamky
Robot 19.jamky

Feedback
+0 / 0 /-0
TMR zahájila spolupráci s Golf Resort Skalica (GolfDigest.cz)

DOMÁCÍ > Společnost TMR, která je známá především jako provozovatel horských středisek ve 4 zemích Evropy, posiluje svou pozici v golfovém segmentu. Po třech golfových rezortech v České republice vstoupila společnost do spolupráce i s golfovým areálem na Slovensku - prvním partnerem se stal Golf Resort Skalica.

Pokračovat ve čtení...

Trenér

Guru fóra
Jméno
Jiří
Rok ZK
2005
Klub
GC Čechie
HI (HCP)
5,0
P/L
  1. Pravák
Značka
Srixon
Rozhodčí ČGF
III.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
TMR zahájila spolupráci s Golf Resort Skalica (GolfDigest.cz)

DOMÁCÍ > Společnost TMR, která je známá především jako provozovatel horských středisek ve 4 zemích Evropy, posiluje svou pozici v golfovém segmentu. Po třech golfových rezortech v České republice vstoupila společnost do spolupráce i s golfovým areálem na Slovensku - prvním partnerem se stal Golf Resort Skalica.

Pokračovat ve čtení...
Mám to tam ale hezkou fotku!

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
tak mrkni na Central Golf Club pod TMR (Ostravice, Kaskada, Olomouc, Skalica :)) - pripadne jejich produkt golfsezonka
Tak do TMR patří nové hřiště - Kuňka

FE468726-F12A-4403-9AD7-A15293845A5A.jpeg

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
9,2
P/L
  1. Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Tak do TMR patří nové hřiště - Kuňka

Zobrazit přílohu 24941
Zajímalo by mne, zda takto vzdálenostně rozeseté resorty přináší provozně nějakou výhodu. Asi se dá sdílet marketing, protože cílovka všech těch resortů bude vesměs podobná. Možná nějaké hromadné objednávky hnojiv, postřiků, energií,... Ale na nějaké komplexní členství či hromadné obchodní nabídky už mi to přijde dost od sebe.

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Zajímalo by mne, zda takto vzdálenostně rozeseté resorty přináší provozně nějakou výhodu. Asi se dá sdílet marketing, protože cílovka všech těch resortů bude vesměs podobná. Možná nějaké hromadné objednávky hnojiv, postřiků, energií,... Ale na nějaké komplexní členství či hromadné obchodní nabídky už mi to přijde dost od sebe.
Tak mluvilo se o tom, že TMR chce "český Aspen" doplnit o možnost golfu a v té souvislosti o Mladé Boleslavi, nakonec to tedy je Kuňka.
Myslím, že o provozní výhody v rámci golfu nejde, chtějí "svoje" lyžařská centra doplnit právě o možnost letních golfových aktivit.

lukas15

Nováček+
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Jejich zajmem nejspis neni podporovat clenstvi a i ta moznost hrat na vice hristich v ramci TMR bude spis doplnkova. Strategie bude spis smerem komplexni dovolenkovy business a tam to smysl dava - travit dovolenou pokud mozno pokazde na jinem hristi, hlavne u nich - a nikdo nechce vetsinou jezdit porad na to same misto - casem to muzou doplnit o domy a apartmany v okoli (vystavba, prodej, sharing z vynosu z pronajmu atd.).... golf je jen doplnek a zabava, k tomu proste vynosy z pobyty cele rodiny. Stejne tak na horach nestoji o klienty, kteri jezdi od 8 do 5 na sjezdovkach, dulezite je, aby sedeli a utraceli v restauraci a aby tam i bydleli atd. (a cim jsme starsi a linejsi, tim vic jsme ochotni si to uzit i jinak nez lyzovanim).

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0

Mně to třeba přijde zajímavé hodně. Stejně jako rád jezdím po vyzkoušení a spokojenosti s jednou cestovkou, případně preferuji jednoho dopravce, tak stejně tak mi v některých případech vyhovuje stejný "koncern", protože nemusím řešit něco, co už o mně stejně mají/vědí. Jedu v podstatě do "svého" a známého prostředí a standardu (teoreticky). Takže si velmi dobře dokážu představit, že bych vybíral dovolenou v resortu zpravovaném stejnou značkou, na kterou jsem zvyklý doma. A na ostatní se ani nedíval.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):