TM Burner Superlaunch

Stav
Uzamčeno.

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,246
Hodnocení
1,334
123
Praha
Jméno
Honza
Prodam zeleza TaylorMade Burner Superlaunch, 4i-Pw + Sw wedge, tzn. 8 holi! Delka +1,25"
Shaft TM TK (Nippon) Ultralight 90, original gripy TM. Vse ve velmi dobrem stavu.
Jde o super game improvement zeleza, vhodne jak pro naproste zacatecniky tak i stredne pokrocile. Superlehke shafty muzou sedet i starsim/seniorum. Cena zde 4500,-

IMG_2973.JPG

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,468
Hodnocení
947
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Prodam zeleza TaylorMade Burner Superlaunch, 4i-Pw + Sw wedge, tzn. 8 holi! Delka +1,25"
Shaft TM TK (Nippon) Ultralight 90, original gripy TM. Vse ve velmi dobrem stavu.
Jde o super game improvement zeleza, vhodne jak pro naproste zacatecniky tak i stredne pokrocile. Superlehke shafty muzou sedet i starsim/seniorum. Cena zde 4500,-

Zobrazit přílohu 3042
Tak ty bych rád zkusil

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,246
Hodnocení
1,334
123
Praha
Jméno
Honza
Hmmmmm...?! že jsi mi je radši ani neukázal, když jsem u Tebe byl:) Uměl bys s R7 porovnat?
Protoze to prislo dneska postou. :D

Osobni zkusenost s tim nemam zadnou. Vypadaji konstrukcne podobne jako Burner 1 ci 2, ale prijde mi, ze maji vetsi bambule, tzn. Cog vice vzadu. Takze to asi pujde snadneji do vysky.
Oproti R7 maji trosku vetsi hlavy a vypadaji, ze budou vice odpoustet. Ale to je ciste pocit z designu.

Shaft osobne neznam, ale na machnuti celkem prijemne. Gripy typicke TM standard gripy, takze bez problemu.

Jestli si je Jarda nevezme, muzes zkusit.

Upraveno:

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,468
Hodnocení
947
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Tohle uznavam tez! Nemit vybavu pro cely flight mi prijde divne :D
No, já tam mám pingy S56, na ty letos nestačím, loni jsem je chtěl pozlatit.
Hraju callaway X22 ale standardní délku..

black.horse

Aktivní člen
13.9.2017
114
Hodnocení
164
43
Praha
www.facebook.com
Jméno
Ondřej Balý
Nerad bych je vyfoukl, klidně ať se na ně zítra nebo v sobotu @black.horse podívá..
Když v sobotu večer budou fuč, svět se nezboří...
Hele, úplně v pohodě, jak jsem psal, musím taky něco nechat ostatním:) takže na ně v klidu koukni první... a zrovna mě napadá, že pokud se chystáš na sobotu, tak já bych klidně mohl pak třeba v neděli (mám v plánu se ženou jet někam si zahrát (Molitorov nebo ČertovoBřemeno), tak to spojím třeba s tím...)

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,468
Hodnocení
947
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Hele, úplně v pohodě, jak jsem psal, musím taky něco nechat ostatním:) takže na ně v klidu koukni první... a zrovna mě napadá, že pokud se chystáš na sobotu, tak já bych klidně mohl pak třeba v neděli (mám v plánu se ženou jet někam si zahrát (Molitorov nebo ČertovoBřemeno), tak to spojím třeba s tím...)
Já si je vyzvednu nejdřív v sobotu k večeru, zítra nemůžu a v sobotu hraju turnaj na Břemeni. A nejdřív v neděli dopoledne s nima vyrazím asi na albatross na driving.
Proto pokud stihneš dřív, nemám s tím problém.

black.horse

Aktivní člen
13.9.2017
114
Hodnocení
164
43
Praha
www.facebook.com
Jméno
Ondřej Balý
Já si je vyzvednu nejdřív v sobotu k večeru, zítra nemůžu a v sobotu hraju turnaj na Břemeni. A nejdřív v neděli dopoledne s nima vyrazím asi na albatross na driving.
Proto pokud stihneš dřív, nemám s tím problém.
Jo takhle, já to pochopil, že jdete spolu na hřiště v so... kdepak, já bych je taky dřív než v neděli nestihnul (v pátek jdu na The Sweet (je to smutné, rocknroll stárne bude se sedět:(((, v sobotu doufám na hory fotit a až v neděli mám šanci na golfové okénko, takže v klidu, vezmi si je a já pak počkám jak to dopadne...)

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,468
Hodnocení
947
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Tak dnes znova na hřišti, tentokrát jsem byl já ve stavu schopen vyzkoušet zda sedí. A nesedí.
Takže pokud by byl zájem, můžu poslat dál..

Stav
Uzamčeno.

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,588
Členové
402
Nejnovější uživatel
flesh