Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TLINK (jednoduché GPS)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Nepoužívali jste někdy v reálu hodinky TLINK? V současnosti se třeba na webgolfu, nebo golfprovsechny dají sehnat lehce pod 2.000,-. Jedná se vlastně o zobrazování vzdálenosti pomocí bluetooth z mobilního telefonu, zdá se, že podle popisu to umí i základně zapisovat score, zobrazovat čas. Asi jako úplný základ by se mi to stačilo - pěkná je především cena a líbí se mi i možnost dát na opasek na klip atp. Neviděl jste někdo, nemůžete poreferovat?

Jediné, co mě zatím dle videí zarazilo, že když se zapisuje score, tak umí asi jen celkový počet ran, patů, ale nikoli samostatně trestné...

http://www.golftlink.com/

 
Otazka, jak to da na frak baterce telefonu. 
 
Netuším Honzo, zauvažuju, jestli je nevyzkouším, na golfprofi nabízejí jejich zapůjčení oproti vratné záloze (http://www.golfprofi.cz/gps-a-merici-te ... dinky.html). Jasně, není to úplně žádné terno, ale pro základní potřebu vzdálenosti by se možná mohly hodit (pak akorát je na zvážení, jestli koupit za 2000 něco, co musím párovat s mobilem, nebo za více něco, co umí fungovat i samostatně).
 
Za stejne penize sezenes Garminy z druhe ruky. 

Kup si drzak na mobil na vozik a mas to same... a jeste ti 1700,- zbyde :)
 
Hlavně - údaje přebírá z telefonu. Tedy vidíš pozici telefonu nikoliv svou. Což může být občas celkem rozdíl. Navíc se musíš držet na jeho dosah kvůli BT. Tedy mít telefon u sebe. A to já osobně nemám rád. V kapse u kalhot to vážně rozptyluje. Takže ho mám v bagu. A v tu chvíli vidím pozici bagu. Raději si přidej a kup golf hodinky. Na levném golfu jsem tuhle nějaké zahlédl... ;-)
 
Jj, to je docela dobrý argument, a jak se znám, nebude mě bavit řešit případné problémy se synchronizací, výpadky atp. Je pravda, že taky nemám rád, když mám u sebe telefon, ideálně ho strčit do bagu a mít od něj na chvíli pokoj.
 
Ja tohle vyřešil nákupem laserového dálkoměru na ebay v ceně asi 2000 Kč a funguje skvěle, no name značka se vs Nikon lišila cca. 1-2m. Takže spokojenost.
 
Sepper: jj, to by asi byla taky moznost. Jde mi fakt hlavne o tu vzdalenost a mobil me desne obtezuje, proste na golfu cim mene mobilu, tim lepe. Mne u toho Tlinku zarazi, ze je relativne levny, ale skoro nic se o nem mi nedari nikde na netu najit... zadne uzivatelske recenze, testovani nic.
 
A to nejdulezitejsi: vzhled!
Sarinka ma uplne stejne vypadajici hodinky... jen tam je hello kitty a ukazuji jen cas. :)))

Nevim. Kdyby to stalo 500,-... ale takto je rozdil jedno feecko na normalni gps hodinky. Tomtomy nove za 4500... Viva se daji sehnat nova za 4990,-
A Garmin S1 jsem videl na aukru obcas i za litr.
 
Requo: Pokud na golfu chceš mít co nejvíc pokoj od mobilu, tak můžu doporučit laser, jak už tu zmínil kolega o pár příspěvku výše. Snažim se taky co nejvíc si odpočinout od telefonu a hodinky na ruce při golfu mít nemůžu. Laser vezmeš, za deset sekund máš vzdálenost pinu, bunkerů, atd., zahodíš ho do bagu, bereš hůl a máš od toho klid. Navíc si nemusíš myslet na žádný nabíjení, vydrží to docela dlouho. ( měsíce)
 
Admin edit: Diskusi jsem rozdělil na samostatná dvě témata - Dálkoměry a Scorekarta.
---

Jinak ten Tlink asi dobrá volba nebude, padli to docela zásadní argumenty proti - především se mi v tomto případě nelíbí nutnost synchronizace s mobilem. Vzhled mi tolik neva, na druhou stranu se mi u něj líbí možnost připnutí na opasek. No, když by jste někdy někdo viděl v reálu, zkuste pls vyzískat zkušenost jeho majitele. :)
 
Btw. Clickgear dela jako prislusenstvi na vozik drzak na hodinky :) 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom