Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Titleist AVX - nastupce ProV?

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Titleist uvedl na trh zcela novy mic AVX. Dle ofiko informaci jde o dalsiho clena ProV rodiny, nicmene s mnohem nizsim spinem a drahou letu u delsich holi,
nicmene na putteru by mel byt stejne prijemny jako ProV.
TZ Titleist zde: http://mediacenter.titleist.com/Lat...-balls/s/35de940a-b63e-4efb-882b-150f7494bb7e

Uz to nekdo zkousel?
Prijde mi to zajimave uz proto, ze Titleist neni TaylorMade a neuvadi ob den kde jakou blbost jen proto, aby vykazovali cinnost.
 
Zatím v prodeji jen v USA, takže u nás by to byla vzácnost.
Ale prémiové míče od Taylor Made (Penta, Lethal apod.) nejsou nic špatného, naopak jsou to jedny z nejlepších míčů.
Podobný systém marketingu má i Callaway, tj. každý rok nové produkty. Lidi zkrátka chtějí kupovat pořád jen to nejnovější. A ani jedna z těchto značek určitě není špatná, spíše jsou to všichni 3 lídři trhu.
 
Mi se zase libi nalezat a lovit z vody co nejlepsi a nejnovejsi mice :)

Jen ci to neni zase jen reklama jako u driveru, kazdy dok plus 20yardu navic, a vlastnosti jsou dost protichudne... mekci, mensi rotace, vice vzdalenost, nizsi let, prijemnejsi pri chipovani....
 
Uz jsem na ne koukal na podzim, prodavali je jen na Floride, v Californii a v Louisiane?? proste jen ve ttech statech USA, uvidime co z toho bude, TM moc novych micu nedela, od PentaTP (2012) mi to prijde porad to same, stejne jako ProV1 :/
 
Uz jsem na ne koukal na podzim, prodavali je jen na Floride, v Californii a v Louisiane?? proste jen ve ttech statech USA, uvidime co z toho bude, TM moc novych micu nedela, od PentaTP (2012) mi to prijde porad to same, stejne jako ProV1 :/
Když je něco hodně dobré, tak proč to měnit?
 
Když je něco hodně dobré, tak proč to měnit?
presne a pak ti pgatour tvrdi, ze micky letaji dal a je treba je zmenit
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom