Tipy na golfové akce, turnaje

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,704
4,666
123
38
Praha 4
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Téma pro naše tipy na dobré turnaje, akce... víc hlav, víc sleduje!

Každý z nás sleduje jiné zdroje, hledá zajímavé golfové akce, zpravidla turnaje klasické nebo něčím jinak zajímavé, co stojí za návštěvu. Pokud narazíte na turnaj (či jinou golfovou akci), který by mohl někoho z Jamky zaujmout, dejte sem na něj doporučení. Vždy u svého tipu napište alespoň krátce, o co jde včetně data a místa, kdy se akce koná + odkaz na podrobnosti (případně leták, foto).

Co sem patří?
  • tipy na turnaje za výhodnou cenu poměr cena výkon - prostě někdy se zadaří něco cenově výhodného
  • tipy na zajímavé netradiční a vyjimečné golfové akce
Co se nepatří?
  • běžné a klasické turnaje (k tomu slouží každému server čgf, teetime...)

PS: Neslouží k domlouvání účasti a nemá sloužit ani k reklamě. Prostě tipy na akce, které vás zaujmou a domníváte se, že by mohli zajímat i jiné Jamkaře. Téma je moderované, tipy mohou být mazány, pokud jsou reklamní, zbytečné atd.
 
Upraveno:

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,704
4,666
123
38
Praha 4
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,704
4,666
123
38
Praha 4
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
zdroj: https://www.golfinfo.cz/cesty-za-golfem/haugschlag-a-poysdorf-se-predhaneji-v-nabidkach

Jako novinku 2019 zavedl rakouský resort Haugschlag akci „Greenfee a řízek". To znamená, že každou středu můžete hrát jednu z osmnáctek Waldviertl (starší) nebo Haugschlag (novější) za 49 euro a že v této ceně je tříchodové menu s řízkem! Ve všech ostatních dnech platí v Haugschlagu červený slevový kupon na 25% slevu na GF pro jednoho nebo dva hráče.

V Poysdorfu vyzkoušeli v květnu s velkým úspěchem rozšíření akce „bláznivá středa" (hrajete za tolik euro, jaký je Váš HCP) na úterý, středu a čtvrtek. Proto nechali rozšíření i na další měsíc, akce „úterý – čtvrtek platíte tolik, jaký je váš HCP" tedy funguje do konce června!
 
WebGolf.cz