Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Možná bych radši vzal ten z Decathlonu sice stojí asi o litr víc ale měří i převýšení a funguje velice dobře, mám ho.
Díky za info.
Ten z Lidlu by to měl mít taky. Píšou tam:

  • Deaktivovatelná funkce sklonu – automaticky kompenzuje výškové rozdíly ve výpočtu vzdálenosti
 
Ok, to sem nevěděl. Třeba ho tu někdo má a napíše nějaké zkušenosti. Jinak za ten Inesis dám ruku do ohně, zklamaný nebudeš.
 
Ok, to sem nevěděl. Třeba ho tu někdo má a napíše nějaké zkušenosti. Jinak za ten Inesis dám ruku do ohně, zklamaný nebudeš.
Já taky doporučuju. Teda nemám vyzkoušeno v nepříznivém počasí, ale já jsme s ním taky spokojen
 
Příští týden na Lidl shopu :-D ..
1622460616198.png
 
Cena až podezřele nízká. Navíc já mám na ClickGearu gumičky černé a i na stránkách výrobce to tak mají znázorněno. Aby to nebyl nějakej čínskej import. Ale možná se pletu, zas takový expert na vozíky nejsem.;)
 
Cena až podezřele nízká. Navíc já mám na ClickGearu gumičky černé a i na stránkách výrobce to tak mají znázorněno. Aby to nebyl nějakej čínskej import. Ale možná se pletu, zas takový expert na vozíky nejsem.;)
Těžko říct, teď jsem schválně koukal na nějaké fotky a byly tam i s barevnýma gumičkama. Ale expert na vozíky taky nejsem.
 
U golfového vozíku MGI navigátor,
který jsem si koupil na Golf UK,
mi odešla baterie dálk. ovládání.
Asi po 10ti dnech po objednání mi
baterie přišla, jen v balíčku
chyběla faktura. Když jsem se po
ní sháněl , abych ji mohl zaplatit tak mi od dodavetele přišla lakonická odpověď: Dárek😄

Tomu říkám slušný oddíl. 👍👍👍
 
No nevím jestli je to dobrý nákup... Ale jeeeeeee!! 🥳🥳👍

0903D073-5A5C-4BDC-A00A-67C186C57845.png



:p
 
Platí pro skladové zásoby

8DF23CBA-6A6D-4472-9B0B-DE5B374F0213.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom