Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!


9j za menej ako 490kč = 18€ tak to u nás na Slovensku nemajú ani dedinské ihriská cez pracovný deň 🤨 (ak nerátam špeciálne akcie po aerofikácii alebo sunset...)
 

9j za menej ako 490kč = 18€ tak to u nás na Slovensku nemajú ani dedinské ihriská cez pracovný deň 🤨 (ak nerátam špeciálne akcie po aerofikácii alebo sunset...)
No já ti nevím. Třeba penati ve všední den 18j v rámci sunsetu (po třetí hodině) je za 46ecek. A máš asi 18x větší šanci, že se na hřiště dostaneš. Tady musíš koupit 4 hry a pak budeš dopředu honit jedno ze dvou míst denně. A to nemluvím o rozdilu v kvalitě, zazitku, klidu apod ..
Na tom penati jsem to využil (bylo to myslím ještě za méně) a šel jsem sám..
 
Chápem ale
Penati nie je celkom porovnateľné, som písal o 9j keď máš napr menej času a mimo akcií že sa mi to zdá ako dobrá ponuka.
Okrem toho ťa musím opraviť, keďže tam hrávam:

Penati má sunset od 16.00 čo bolo fajn asi 1. mesiac keď to zaviedli čiže v júli. V auguste už mali problém dohrať aj 2 hráči a od septembra je to výsmech, že to vôbec promujú, keď by to nedohral ani sólo hráč od 15.00. Takisto o tej 16.00 bol problém to booknut, zväčša to bolo v lete deň-dva vopred už obsadené...
 
Chápem ale
Penati nie je celkom porovnateľné, som písal o 9j keď máš napr menej času a mimo akcií že sa mi to zdá ako dobrá ponuka.
Okrem toho ťa musím opraviť, keďže tam hrávam:

Penati má sunset od 16.00 čo bolo fajn asi 1. mesiac keď to zaviedli čiže v júli. V auguste už mali problém dohrať aj 2 hráči a od septembra je to výsmech, že to vôbec promujú, keď by to nedohral ani sólo hráč od 15.00. Takisto o tej 16.00 bol problém to booknut, zväčša to bolo v lete deň-dva vopred už obsadené...
Nemá cenu se hádat, ale:
Hodkovičky neni standardní nabídka, je to taky akce.
Co mě tam přijde na houby jsou ta dvě místa denně. Ve všední den odpoledne po práci bývá dost plno a zároveň nevím dopředu kdy budu moct. Navíc je tam takhle odpoledne děsnej kravál. Mě osobně to dost vadilo.
Přikládám obrázek z Penati, asi mají sunset podle měsíce, já hrál v létě (15.8.2018) a zamlouval jsem to asi 3 hodiny před. Jsou to dva roky, možná se to změnilo to nevím.
Nevím proč by to nešlo dohrát, já to hrál 3.02h, hřiště jsem neznal a prvních pár jamek jsem čekal za dvojicí na buggy.
 

Přílohy

  • Screenshot_20200926-193010_Chrome.jpg
    Screenshot_20200926-193010_Chrome.jpg
    50,8 KB · Zobrazení: 249
veď sa nehádame :)
Niekto práveže preferuje víkend a vtedy sú tie ceny ešte výhodnejšie keďže štandardná cena je určite vyššia a ako píšeš je tam aj väčší kľud.

Len upresnujem pre záujemcov Penati:
Tuto sezónu je sunset v Penati už len od 16.00 a to v septembri ani sólo nedohraš... Tma je už okolo 18.30 keďže je to ihrisko s vysokými borovica mi. V auguste sme to ledva stíhali dvaja a to stále píšem len o jedinom TT - presne o 16.00... Traja/Štyria len so šťastím a prázdnym ihriskom a ešte na buggy 😉
 
Len upresnujem pre záujemcov Penati:
Tuto sezónu je sunset v Penati už len od 16.00 a to v septembri ani sólo nedohraš... Tma je už okolo 18.30 keďže je to ihrisko s vysokými borovica mi. V auguste sme to ledva stíhali dvaja a to stále píšem len o jedinom TT - presne o 16.00... Traja/Štyria len so šťastím a prázdnym ihriskom a ešte na buggy 😉
i se startem na konci srpna v 16:00 to dvou/tri clenny flight vklidu dohraje, pokud to neni flight sneku nebo hcp 54, na zacatku srpna by to mela stihnout i ultrapomala ctverice
 
i se startem na konci srpna v 16:00 to dvou/tri clenny flight vklidu dohraje, pokud to neni flight sneku nebo hcp 54, na zacatku srpna by to mela stihnout i ultrapomala ctverice

hold tak ste rýchlejší hráči ako ja :up:
uz Sedin sme tento mesiac dvaja len ťažko dohrávali a to je Penati-Legend tažšie a dlhšie členité ihrisko s parom 73... ale v auguste máte pravdu.
tak a teraz mi este poradte ako všetky tieto príspevky zmazať, kedže sa vôbec netýkali SUPERKAUFU ale môjho pomýleneho tvrdenia ;) tak sorry
 
hold tak ste rýchlejší hráči ako ja :up:
uz Sedin sme tento mesiac dvaja len ťažko dohrávali a to je Penati-Legend tažšie a dlhšie členité ihrisko s parom 73... ale v auguste máte pravdu.
tak a teraz mi este poradte ako všetky tieto príspevky zmazať, kedže sa vôbec netýkali SUPERKAUFU ale môjho pomýleneho tvrdenia ;) tak sorry
@Admin prosím o přesunutí všeho co sem nepatří do stoky, díky. J
 
Když už jsme u těch nákupů, přihřeju si polívčičku. Imgolf.cz Často to nedělám, snad mi to projde.

SLEVY-50.png
Dnes jsem nastavoval slevy 20-50%. Protože se nedá zboží vyzvednout u nás na prodejně, snížili jsme i dopravné zdarma při nákupu nad 3.000,- na 1.000,-. Aby se zdarma neposílal pytlík týček, že. Vše co je na e-shopu máme opravdu reálně skladem.

@requo pokud je to nevhodné tak to smaž. 😷
 
Když už jsme u těch nákupů, přihřeju si polívčičku. Imgolf.cz Často to nedělám, snad mi to projde.

Zobrazit přílohu 14685
Dnes jsem nastavoval slevy 20-50%. Protože se nedá zboží vyzvednout u nás na prodejně, snížili jsme i dopravné zdarma při nákupu nad 3.000,- na 1.000,-. Aby se zdarma neposílal pytlík týček, že. Vše co je na e-shopu máme opravdu reálně skladem.

@requo pokud je to nevhodné tak to smaž. 😷
A mate to skladem nebo stavem? 🤷‍♂️
5577C66E-0156-4299-8A60-7160D4395CDE.png
 
Patří to spíš do golfových vtipů.. Taky jsem zahlídl jeden pěkný.. Prodám golfové míčky značky Range, téměř nehrané, 10Kč za kus.. 😀
A tady jeden podobný..https://sport.bazos.cz/inzerat/127329683/golfove-micky.php
jo, tyhle inzeráty zcela prozradí, že prodávající netuší co se snaží prodat. Viděla jsem i mnohem vyšší ceny za nabízené golfové míčky zn. Range 😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom