Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Má ho někdo? Teď mám cart bag od Tilleistu a po dvou letech už ani není schopný sám stát, hroznej shit.
 
To je bag co se nosi do modry ustrice na latexovy ctvrtky ne?

Jasný !! :-D no překvapil mne ten lesk :-D

Má ho někdo? Teď mám cart bag od Tilleistu a po dvou letech už ani není schopný sám stát, hroznej shit.

Fotka pod odkazem je reál fotka když mi včera přišel :) uvidíme jak dopadne při dlouhodobém používání :-D .. ale za tu cenu? Stojí sám, má funkční zipy a je nepromokavej .. to rozdělení holí je jenom nahoře, tzn ne po celé délce
 
Jasný !! :-D no překvapil mne ten lesk :-D



Fotka pod odkazem je reál fotka když mi včera přišel :) uvidíme jak dopadne při dlouhodobém používání :-D .. ale za tu cenu? Stojí sám, má funkční zipy a je nepromokavej .. to rozdělení holí je jenom nahoře, tzn ne po celé délce
No to je právě ono, čeho bych se u těchto materiálů bál, že se začne po čase loupat ta svrchní část (určitě všichni znáte, viděli jste). Pokud je nepromokavý a v textilu, tak sice může po čase začít promokat, což se dá vyřešit případně novou impregnací či pláštěnkou, ale alespoň nevypadá (většinou), jak úd roka sifredyho po prodlouženým víkendu.
 
Za ty peníze určitě, i když už je to hodně starý model.
Stary je, ale zalezi na stavu... jinak jsou to klasicke kovaky, co umi dost odpustit. Na tom neni co...
 
Golfarts do nedele sleva 30% (skoro) na vse skladem :)
 
Golfarts do nedele sleva 30% (skoro) na vse skladem :)
Akce neplatí na limitované edice, modely 2020, elektroniku a JuCad produkty. Slevy se nesčítají a platí pouze na skladové zásoby.
Platí od 15. 11. 2019 do 17. 11. 2019.
 
Nějaká drobná sleva to je ale 30% ani náhodou, min. ne na bagy které posledních 14 dní sleduju, takže vím kolik stály a ty ceny z kterých to počíjají jsou klasicky vycucaný z prstu.
 
Nějaká drobná sleva to je ale 30% ani náhodou, min. ne na bagy které posledních 14 dní sleduju, takže vím kolik stály a ty ceny z kterých to počíjají jsou klasicky vycucaný z prstu.
Tak to máš plnou pravdu , mnohdy je to dražší po slevě , než před slevou, je to proto, že slevu počítají z doporučených cen.
 
Nějaká drobná sleva to je ale 30% ani náhodou, min. ne na bagy které posledních 14 dní sleduju, takže vím kolik stály a ty ceny z kterých to počíjají jsou klasicky vycucaný z prstu.
Bohužel to tak dělají všichni i když to zákon zakazuje. Ale „kde není žalobce, tam není soudce” :mad:
 
Byl jsem u Ruzyne v outletu. A prekvapive v Ecco obchode odhadem 15 ruznych druhu golf. bot, jak panskych tak i damskych. Slevy cca 30 - 60 %.
Já si svoje předposlední Ecco koupila před pár lety ve Štěrboholích ve Fashion Aréně...
 
Kdyby jste měl někdo chuť na nové hůlky za relativně dobrý prachy tak tady se dá určitě něco najít..
https://www.golfuk.cz/, u mě za tři roky výborná zkušenost, co má skladem tak má opravdu skladem a za dva dny je to doma, nemá úplně nejlepší popis co se týče shaftů a flexí ale není nic jednoduššího než napsat emil..
 
Máte někdo zkušenosti s bagy Big Max? Zpracování, kvalita, výdrž?
Osobní ne. Ale šel jsem na Kaskádě s chlapikem, který ho měl. A chci ho taky.
Vodeodolny a s tím tichým organizerem. Nejlepe silencio 2...ale ty prachy...
 
Hledám něco na záda, ty jsou levnější, zjistil sem, že je to pro mě pohodlnější.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom