Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Díky za info :) rovnou jsem objednal 4 ks, pokud je objednávka nad 520,- Kč tak je doprava zdarma. Tak jsem zvědav jaké budou, ale za ty peníze to asi ani řešit nebudu :D
Kdyby se náhodou nelíbily nebo neseděly, tak by se objednávka podle jejich stránek měla dát i bezplatně vrátit a to do 100 dní. :)
 
Kdyby se náhodou nelíbily nebo neseděly, tak by se objednávka podle jejich stránek měla dát i bezplatně vrátit a to do 100 dní. :)
Jj to by určitě šlo, ale pokud mi nebudou končit nad pupíkem, tak za ty prachy si je nechám :D
 
Ideální nabídka pro @JanKostalCZE a jak dosáhnout dalšího progresivního zlepšení - vlastní automat na míčky k vlastní kóji na drivingu! 8 z deseti místních Jamkařů ti potvrdí, že to musí mít každý, kdo chce dosáhnout dalšího pokoření svého HI. Pro dosažení úrovně 0 až +0,5 je to nezbytnou podmínkou!


47617_1.jpg
 
Ideální nabídka pro @JanKostalCZE a jak dosáhnout dalšího progresivního zlepšení - vlastní automat na míčky k vlastní kóji na drivingu! 8 z deseti místních Jamkařů ti potvrdí, že to musí mít každý, kdo chce dosáhnout dalšího pokoření svého HI. Pro dosažení úrovně 0 až +0,5 je to nezbytnou podmínkou!


Zobrazit přílohu 11692
Ještě musí sehnat žetony v akci :up:
 
Náhodou jsem našel na oficiálním CZ eshopu Adidas.cz - Adidas Polokošile na golf za 139 kč (s poštou 191 kč) - dostupné velikosti XS, S, XL. Akci mají jen na barvu "Tmag Grey Two Htr", u ostatních barev jsou jiné ceny.

https://www.adidas.cz/polokosile-heather-blocked/DZ8520.html
Ahoj tak trika dnes dorazily a velikost sedí skvěle. Jinak za ty peníze fakt bomba :D je to malá gramáž, takže ideální do tepla. Ještě jednou díky za upozornění :cool:
 
Minuly tyden jsem objednal na ebayi 100 PEARL/A TAYLORMADE GOLF BALLS PENTA za 57 liber i s postovnym cca 2000 kc, balony prisly asi za ctyri dny a kvalita vynikajici, muzu jen doporucit. Prodejce mailordergolf, ma toho strasne moc na vyber.
 

Přílohy

  • IMG_20200522_165933.jpg
    IMG_20200522_165933.jpg
    78,8 KB · Zobrazení: 226
Minuly tyden jsem objednal na ebayi 100 PEARL/A TAYLORMADE GOLF BALLS PENTA za 57 liber i s postovnym cca 2000 kc, balony prisly asi za ctyri dny a kvalita vynikajici, muzu jen doporucit. Prodejce mailordergolf, ma toho strasne moc na vyber.
skoda, ze je to 10 let stary mic...
 
Už to tu @Marta párkrát zmiňovala a já to musím jen potvrdit. Sháněl jsem se po vozíku pro syna a zkusil jsem poptat i Marka Kunce ze GolfUK. Reagoval okamžitě s nabídkou ceny a poznámkou o tom, že má i jeden trochu jetý kus. Tak jsem mu odběr potvrdil ve středu v poledne a dnes jsem dostal vozík přímo pod rypák domů. Takže paleček, klobouček a taneček, jestli chcete u nás někde nakupovat, vřele Marka doporučuju!
 
Tip na výprodej GOLFPROFI:. Je od kamaráda negolfisty, který šel kolem. Takže prosím nelynčovat, pokud je to kachna nebo tam budou mít prdlajs....

Golfprofi.jpg
 
Kombinace pět stovek za 9 jamek a 2 místa denně mi nějak super nepřipadá..
Jejich ceníková cena je 600-800 a jiná pražská hřiště jsou dražší. Pokud někdo má čas, jistě si chytí místo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom