Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Jestli nechrápeš, tak jsem ochoten slevit v tomto směru ze svých nároků.
Když člověk klikne na další informace, tak se přesměruje na stránky, kde je to za tu cenu volně k objednání. Přestaň si tady laskavě hrát na výjimečnýho, od toho tu jsou jiní :D
 
Za 20£ - Srixon AD333 Tour
 
Před časem tady na jamce někdo dával doporučení na nějakou golfovou kartu pro slevy na hřiště po celé Evropě. Nemyslím Fairway to Hotel. Mě to tenkrát zaujalo, protože tam v nabídce byla kvanta hřišť ve Skandinávii a já očekávám, že se blíží doby kdy začnem v létě utíkat do chladnějších krajin. Já tydýt si to nikam neuložil ani nezapsal (tedy nejspíš uložil ale netuším kam 😊) a teď to za boha tady v komentářích nikde nemůžu najít. Nepřipomněl by se prosím původní autor ???
 
Před časem tady na jamce někdo dával doporučení na nějakou golfovou kartu pro slevy na hřiště po celé Evropě. Nemyslím Fairway to Hotel. Mě to tenkrát zaujalo, protože tam v nabídce byla kvanta hřišť ve Skandinávii a já očekávám, že se blíží doby kdy začnem v létě utíkat do chladnějších krajin. Já tydýt si to nikam neuložil ani nezapsal (tedy nejspíš uložil ale netuším kam 😊) a teď to za boha tady v komentářích nikde nemůžu najít. Nepřipomněl by se prosím původní autor ???
golfhaftet.com
nove je tam i par hrist v cr a sk (marianky, cihelny, frantovky, celadna, velka lomnica)
 
Nemá náhodou někdo zkušenost?
s Haftetem?? dva roky jsem mel, vsude bez problemu, jen je potreba si hlidat, kdy to plati, obcas nejdou vikend nebo maji vyloucene urcite tydny
 
s Haftetem?? dva roky jsem mel, vsude bez problemu, jen je potreba si hlidat, kdy to plati, obcas nejdou vikend nebo maji vyloucene urcite tydny
OK, díky.
 
99AF2523-BDA5-41FF-8130-552557F63F37.jpeg
 
Kdyby někdo chtěl fakt príma boty, tak tady jsou jedny ve slevě, Ecco je špička @JardaK vám to podepíše.
 

Přílohy

  • Screenshot_20200507-161947_Facebook.jpg
    Screenshot_20200507-161947_Facebook.jpg
    146,5 KB · Zobrazení: 265
Kdyby někdo chtěl fakt príma boty, tak tady jsou jedny ve slevě, Ecco je špička @JardaK vám to podepíše.
Jasně, taky mě pobavilo, jak to každém prodává. Ale já teda prodal líp (stejně jako ty)..
 
Náhodou jsem našel na oficiálním CZ eshopu Adidas.cz - Adidas Polokošile na golf za 139 kč (s poštou 191 kč) - dostupné velikosti XS, S, XL. Akci mají jen na barvu "Tmag Grey Two Htr", u ostatních barev jsou jiné ceny.

https://www.adidas.cz/polokosile-heather-blocked/DZ8520.html
Díky za info :) rovnou jsem objednal 4 ks, pokud je objednávka nad 520,- Kč tak je doprava zdarma. Tak jsem zvědav jaké budou, ale za ty peníze to asi ani řešit nebudu :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom