Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Nevím jestli někdo máte zkušenost s on-line shopem https://www.justshopok.com. Momentálně maj akci 33% na vybrané položky. Objednal jsem si tam botky. Už tam objednávám podruhé. První jsem před 3 týdny koupil bundu Proquip PX5. Vyšla mě ve výprodeij + akce 25% na 3K. Trochu jsem byl nervózní, protože u nás stojí 6K, tak hned jak přišla jsem ji podrobil testu. Nechal jsem ji půl dne venku v dešti a vypadá to , že to snad není fake ...
 
Nevím jestli někdo máte zkušenost s on-line shopem https://www.justshopok.com. Momentálně maj akci 33% na vybrané položky. Objednal jsem si tam botky. Už tam objednávám podruhé. První jsem před 3 týdny koupil bundu Proquip PX5. Vyšla mě ve výprodeij + akce 25% na 3K. Trochu jsem byl nervózní, protože u nás stojí 6K, tak hned jak přišla jsem ji podrobil testu. Nechal jsem ji půl dne venku v dešti a vypadá to , že to snad není fake ...
To mne zaujalo, provéčka tam vyjdou na cca 900 kč za dozen, to je pecka cena. A nad 50 eur je doprava po celé unii gratis, chápu to dobře?
 
Nevím jestli někdo máte zkušenost s on-line shopem https://www.justshopok.com. Momentálně maj akci 33% na vybrané položky. Objednal jsem si tam botky. Už tam objednávám podruhé. První jsem před 3 týdny koupil bundu Proquip PX5. Vyšla mě ve výprodeij + akce 25% na 3K. Trochu jsem byl nervózní, protože u nás stojí 6K, tak hned jak přišla jsem ji podrobil testu. Nechal jsem ji půl dne venku v dešti a vypadá to , že to snad není fake ...
asi jsem natvrdlá ale ceny, které tam jsou červeně jsou už po slevě anebo se sleva nějak uplatňuje v košíku? díky za odpověď R
 
asi jsem natvrdlá ale ceny, které tam jsou červeně jsou už po slevě anebo se sleva nějak uplatňuje v košíku? díky za odpověď R

Uplatňuje se až v košíku pomocí "Use Coupon Code" - kód BLACKFRIDAY+33%
1.png
 
To jsem zkoušela, ale napsalo mi to, že je kupón neplatný.

Záleží na jaké zboží to uplatňujete, sleva je jen na již slevněné zboží a neplatí na míčky.
 
Jestli stále mluvíme o Justshopok, tak stačí kliknout na ten banner se slevou a ono tě to samo přepne do výběru položek , na které se sleva vztahuje.
 
To mne zaujalo, provéčka tam vyjdou na cca 900 kč za dozen, to je pecka cena. A nad 50 eur je doprava po celé unii gratis, chápu to dobře?
Je to tak ... jen bacha, ta cena je bez daně ... v pokladně ti tam přičtou 20% ... a ještě něco, když mi pak přišla žádost od přepravní společnosti na zplnomocnění k proclení, trochu jsem se bál, že mi tam něco přičtou ale nikdo po mě žádný další chechtáky nechtěl (ani clo ani DPH) a balík normálně dorazil.
 
Je to tak ... jen bacha, ta cena je bez daně ... v pokladně ti tam přičtou 20% ... a ještě něco, když mi pak přišla žádost od přepravní společnosti na zplnomocnění k proclení, trochu jsem se bál, že mi tam něco přičtou ale nikdo po mě žádný další chechtáky nechtěl (ani clo ani DPH) a balík normálně dorazil.
A jeje, to je tou mojí chabou angličtinou. Tak to už pak taková pecka nebude.:(
 
nikdo po mě žádný další chechtáky nechtěl (ani clo ani DPH) a balík normálně dorazil.
Když už jsme u toho. Je tady nějakej daňař, kterej se vyzná v nákupech z ciziny?. Jak to vlastně funguje. Když jsem před pár lety kupoval laser (kterej stejně nepoužívám, protože při úrovni mý hry je jedno že vím od hodinek jen vzdálenost na střed) tak jsem ho koupil na firmu a clo jsem doplácel. U tej bundy jsem nic nedoplácel. Jak to je. Záleží na destinaci odkud kupuju, na druhu zboží, na ceně ...???
 
Tuhle tabulku jsem si studoval taky. Kupoval jsem za 110 E, takže bych měl platit DPH, ale nic po mě nikdo nechtěl. Leda, že by to bylo tak, že tu daň , co mi tam připočetli v tom shopu byla už tím DPH, protože věděli, že to budou doručovat do CZ. Je to možný?
 
Tuhle tabulku jsem si studoval taky. Kupoval jsem za 110 E, takže bych měl platit DPH, ale nic po mě nikdo nechtěl. Leda, že by to bylo tak, že tu daň , co mi tam připočetli v tom shopu byla už tím DPH, protože věděli, že to budou doručovat do CZ. Je to možný?
Odpovídám si sám : Je to tak, jak jsem si myslel.

VAT & CUSTOMS INFORMATION FOR THE UNITED KINGDOM & EUROPEAN UNION
  1. VAT / TVA is charged on ALL Orders to Countries within the European Union.
  2. VAT / TVA is charged at the rate applicable to the Country of ‘Ship To’ address.
 
Je to trosku loterie a hodne zalezi na tom, co vykaze obchodnik v deklaraci... celkem casto se stava, ze z duvodu pojisteni udavaji vyssi hodnotu, nez je skutecna, coz ma na celnici za nasledek vyssi clo a dohady o tom, kolik bylo skutecne zaplaceno.

Tech polozek, co dnes projde bez uz moc neni... a jelikoz to rizeni samotne stoji penize, pripadne cas, je vetsinou lepsi vyhledat obchod, co to umi vyresit cele predem.
 
Tuhle tabulku jsem si studoval taky. Kupoval jsem za 110 E, takže bych měl platit DPH, ale nic po mě nikdo nechtěl. Leda, že by to bylo tak, že tu daň , co mi tam připočetli v tom shopu byla už tím DPH, protože věděli, že to budou doručovat do CZ. Je to možný?
Pokud si kupoval v rámci EU, tak už nic dalšího neplatíš. U některých e-shopů můžeš kupovat i na "firmu", konkrétně zmiňovaný https://www.clubhousegolf.co.uk/ to umí. Zadáš své IČO a oni ti odečtou VAT. Ty pak musíš přiznat DPH doma - pokud jsi plátce DPH, tak je to takto pro tebe samozřejmě výhodnější.

Tak buďme sobci a přejme si, ať se Brexit nekoná, nebo alespoň aby UK zůstala v celní unii, pak by se na současném nákupu z UK nic neměnilo.
 
Pokud si kupoval v rámci EU, tak už nic dalšího neplatíš. U některých e-shopů můžeš kupovat i na "firmu", konkrétně zmiňovaný https://www.clubhousegolf.co.uk/ to umí. Zadáš své IČO a oni ti odečtou VAT. Ty pak musíš přiznat DPH doma - pokud jsi plátce DPH, tak je to takto pro tebe samozřejmě výhodnější.

Tak buďme sobci a přejme si, ať se Brexit nekoná, nebo alespoň aby UK zůstala v celní unii, pak by se na současném nákupu z UK nic neměnilo.
To není pravda!
DPH. UK 20%. ČR 21% , když zaplatí DPH v Uk bude to pouze 20% v ČR 21%
cena+ doprava, výhodné tj pouze, když to bude pro spotřebu fy.
 
To není pravda!
DPH. UK 20%. ČR 21% , když zaplatí DPH v Uk bude to pouze 20% v ČR 21%
cena+ doprava, výhodné tj pouze, když to bude pro spotřebu fy.
Zase kecáš.
Pokud jsem plátce DPH, tak si mohu DPH odečíst.
To, že je DPH 21% v ČR mě vůbec nezajímá.
Nakoupím v UK bez DPH, zde provedu samovyměření DPH a následný odpočet DPH.
Jde jen o to, jaký předmět podnikání máš zapsaný a jak to obhájíš při případné kontrole FÚ.
 
Zase kecáš.
Pokud jsem plátce DPH, tak si mohu DPH odečíst.
To, že je DPH 21% v ČR mě vůbec nezajímá.
Nakoupím v UK bez DPH, zde provedu samovyměření DPH a následný odpočet DPH.
Jde jen o to, jaký předmět podnikání máš zapsaný a jak to obhájíš při případné kontrole FÚ.
MÁŠ PRAVDU, protože takhle to máš jako golfista ZADARMO, zaplatila to za tebe fa plátce DPH😳😆🤔 ta si to odpepíše.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom