Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Diky za tip! Mám to z chalupy kousek a protee simulátor jsem chtěl vyzkoušet
Tak dej vědět. Je to prý úplně nové.
Tohle jsou informace od mého trenera:
"Ahoj, jojo, celkem dost, to je chlápek, co žil nějakou dobu v Anglii, vrátil se sem a otevřel si studio na fitting a opravy holí se simulátorem v Boru.
Já jsem u něj v tom Boru ještě nebyl, to je asi potřeba vyzkoušet, otvírá to vlastně až teď, oficiálně"
 
Je to znát, už podle popisu , že pobýval v UK, “ výměna gripu u osoby hrající jednou týdně:
”Pokud hrajete jednou týdně je doporučeno vyměnit gripy jednou do roka. Špatné gripy mohou způsobovat špatné údery, hráč má pocit, že musí hůl držet pevněji, což způsobuje napětí v rukách a ramenou. Toto napětí negativně ovlivňuje mechaniku švihu. V případě, že je mokro, je to ještě mnohem horší, jelikož grip začne prokluzovat v rukách hráče”,
podle tohoto popisu a informace z GCH, tak u hráčů hrajících denně by výměna gripů byla cca dvou měsíční , pro zachování konzistentní hry. Při výpočtu dvou měsíců jsem vycházel pouze cca z trojčlenky a u GCH lze tuto informaci zjistit na Google .
 
Tak dej vědět. Je to prý úplně nové.
Tohle jsou informace od mého trenera:
"Ahoj, jojo, celkem dost, to je chlápek, co žil nějakou dobu v Anglii, vrátil se sem a otevřel si studio na fitting a opravy holí se simulátorem v Boru.
Já jsem u něj v tom Boru ještě nebyl, to je asi potřeba vyzkoušet, otvírá to vlastně až teď, oficiálně"
Má to jednu chybu. Jsou tam jen od 16 hodin a jenom v týdnu. Musím tam napsat jestli by nešlo v pracovní době (to mi to jde vždy nejlíp 😀) nebo až o víkendu
 
Jestli je to superkauf, netuším. Právě jsem to objevila na fb. Ale nevím, kam bych to měla uložit. Českolipsko. https://www.haidagolflab.com/
To nevypadá špatně........některé moje hole potřebujou už přegripovat jako sůl a ty ceny (včetně toho simulátoru) se zdají být rozumný.....po nějakém turnaji v Lípě by se tam dalo sjet.....díky za tip! :up:
 
To nevypadá špatně........některé moje hole potřebujou už přegripovat jako sůl a ty ceny (včetně toho simulátoru) se zdají být rozumný.....po nějakém turnaji v Lípě by se tam dalo sjet.....díky za tip! :up:
V sobotu je v Lipě texas 😉
 
Screenshot_20201209_065156_com.adobe.reader.jpg
 

Přílohy

  • PGANCR_Sale_Promo_CZE(1).pdf
    358,1 KB · Zobrazení: 258
Podle mě to za Liberec stojí... fee PO-NE plus oběd za 550 Kč. Tyhle akce mám rád.
Na výlet prima a letos jsem tam zahrál moc pěkně - ano, jsem zaujatý. :)

 
Podle mě to za Liberec stojí... fee PO-NE plus oběd za 550 Kč. Tyhle akce mám rád.
Na výlet prima a letos jsem tam zahrál moc pěkně - ano, jsem zaujatý. :)

Dnes Machnín za 300 Kč. Sice bez oběda, ale zase byla zima a foukalo :) ferveje v pohodě, grýny na prosinec luxus...mají nového greenkeepera, ten rozhodně ví, co dělá :up:
 
Něco pro leváky, nesháněl tu někdo nové hole?inzerát na FB.
0964A7D8-C0DA-4D1D-BE59-0C7A612867BA.jpeg
 
Pro fanousky Mizuno. Wedge T20
 
Ypsilonka pondělky v květnu za 500 Kč! Neodolatelné, tedy pro ty v dojezdové vzdálenosti :)

Zobrazit přílohu 17296
No, 1h40min je trochu delší než by se mi líbilo, ale příští pondělí to dám. Lepší, než být v práci. Díky za tip..
 
Díky za info.
Nemá někdo zkušenost s tím měřákem?
Jde mě hlavně o to jak spolehlivě zachytí vlajku. Mám nějakého veterána, který se za bezvětří téměř nechytá.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom