Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

The Short Game - film

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Narazil jsem na tento trailer z roku 2013, mělo by se jednat o dokument 7-8letých golfistů. Vypadá to parádně!


Bohužel nikde v ČR jsem nenašel, kde by se dal film sehnat, na titulky si asi nechám zajít chuť :)
Btw. viděli jste někdo? Případně nevíte, kde sehnat?
 
Nešel jsem to na torrentech. Ale sdílí to jediný člověk. Tak to bude chvíli trvat. ;-)
 
Shlédnuto. Díky. :)

Kdo neviděl, doporučuji. Mám k filmu několik postřehů - mám rád tento dokumentární styl. Zaujalo. Kamera, záběry. Bohužel vůbec nevím, jestli se mi to obsahově líbilo, resp. jestli to je ve výsledku reklama nebo spíše "antireklama". Přijde mi skvělé, že film/dokument ukázal děti z různých prostředí a rodin. Ale pořád mám neodbytný pocit - proč si do háje ty děcka někde nehrají jen tak - ok, na hřiště s rodinou, ale pak ať jdou blbnout, zlobit, užívat si. To přeci není normální, je cpát na světové šampionáty v sedmi osmi letech. Kde je to dětství? Děkuji, za mě takto ne. A v několika případech vystresovaní rodiče seřvávající za neúspěch - ať si to jdou odehrát sami. Film za shlédnutí stojí. :)
 
Takhle to maji vsechny, kde je ambice na vrcholovy sport.
Pokud to ty decka bavi a neni to jen vule rodicu, proc ne..
 
Souhlasil bych s Jan - "pokud to ty děcka baví" - přesně tak,když je ten daný sport opravdu baví, tak ty děti přepnout do jiného módu a vnímají ten sport jako život - tím jsou také vedeny k nějakému cíli,což jim v dospělosti určitě uškodit nemůže.
Navíc bych řekl, že když dítě ten daný sport baví a ma snahu se zlepšovat,tak je jím pohlceno úplně a na blbnuti nemá ani myšlenky a jediné, co řeší je právě a jen zlepšení se - cilevedomost.
Při svobodné vůli děcka bych to nezatracoval ani ja. A jestli je do toho tlačene násilím tak s tím stejně sekne i kdyby se rodiče stavěli na hlavu (ale ti to po krátkém čase taky pochopí sami ;) )
 
Hele, nevim, souhlasím principiálně co říkáte, že když to děcka baví - proč je v tom nepodporovat. Na druhou stranu jsou sporty, kde se dá blbnout kdekoli. V Americe možná tedy i golf. Nijak to nezatracuji. Podívejte se schválně na ten film, slabá hodina a půl a řekněte mi, jestli vám prostě způsob ve filmu ztvárněný přijde u všech dětí/rodičů sympatický.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom