Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours THE PLAYERS Championship 2019 (14.-17.3.2019)

Přijde mi to divné, že už to takhle učí při zkouškách greekeeprů. A vidím, že uhýbání míčků těsně před jamkou je nešvar. Mkopcak@, máte tu desku?
ano, ted v zime je to videt casto, protoze se prevrtava jednou za uhersky rok, ale v lete jsem se s tim nesetkal (na lepsich hristich)
 
Taky Hořehledy nejsou TPC Sawgrass. Tam bude jiný cenový level:)
pokud chces, tak Ti urcite @mkopcak da green fee za 550$, aby sis pripadal jako na miste, kde Videlitravu :D
 
pokud chces, tak Ti urcite @mkopcak da green fee za 550$, aby sis pripadal jako na miste, kde Videlitravu :D

Že bych k titulu “nejdebilnější hřiště a klub, co sem kdy viděl” přidal i “s tou cenou ste se asi po*rali...” ?!:)
 
Já to říkal, že to Fleetwood nedá. Bohužel, zase se to nepodařilo.
Jinak jsem byl mile překvapen komentátorem, dalo se to poslouchat ;)
 
Teda mě se to moc líbilo, bylo to dost napínavý do konce. Sledovala jsem to od čtvrtka a fakt jsem se bavila. Třeba v sobotu Furyk balancující nad vodou...taky borec, soutěžit s klukama o generaci mladšíma. Ale Rorymu jsem fandila, mě se ten kluk líbí. A ty jeho drajvy, bože, to jsou pecky.

A pravidlová poradna v pauzách taky dobrý, co se všechno nedá tahat v bagu že? Gumicuk, váleček na nudle... :D:D
 
Fleetwood na to zatím asi nemá v hlavě, musí si začít víc věřit. Rory si to zasloužil, vůbec se nedržel při zdi ani při ráně na green na 18.jamce. Ale byl bych to přál i Furykovi, hrál výborný profesorský golf. Krásné finále až do poslední chvíli. Paty Vegas a Pepperell na 17.jamce neskutečné. Jeden z nejlepších turnajů poslední doby.
 
Fleetwood na to zatím asi nemá v hlavě, musí si začít víc věřit. Rory si to zasloužil, vůbec se nedržel při zdi ani při ráně na green na 18.jamce. Ale byl bych to přál i Furykovi, hrál výborný profesorský golf. Krásné finále až do poslední chvíli. Paty Vegas a Pepperell na 17.jamce neskutečné. Jeden z nejlepších turnajů poslední doby.
Přesně tak, nádherně se na to koukalo. Jak může někdo říci, že golf nudný?! ;):D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom